Skocz do zawartości
Forum

Najpiękniejsze imiona!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Moj starszy syn ma na imie Kornel. Jak wybieralismy to imie 15 lat temu bylo baaaaardzo rzadko spotykane, teraz stalo sie nieco bardziej popularne i mam nawet sporo znajomych ktorzy nadali takie imie swoim synom. Kornel to cudowny, madry i wrazliwy chlopiec - mowie to nie tylko na podstawie obserwacji mojego syna:36_4_13:

Teraz jestem w 26 tygodniu ciazy i wszystkie znaki na ziemi i na niebie (wlacznie z usg) wskazuja na to, ze bedzie to cora! Poczatkowo miala byc Zosia (strasznie podoba mi sie to imie od zwsze!!!!) ale ze wzgledu na to, ze mieszkamy w UK, chcielismy dac dziecku takie imie, ktore nie bedzie sprawialo problemu i tutaj.

Tak wiec cala nasza trojka zgodnie wybrala imie HANIA!!!!!:angel1:

Odnośnik do komentarza

Mój synek też ma na imię Kornel i miło czytać, że chłopcy o takim imieniu odznaczająsię takimi pozytywnymi cechami :)
Nie znamy jeszcze płci malucha. który pojawi się w lipcu, ale jeśli będzie dziewczynka to podobają nam się imiona Hania i Wanda. Mi bardziej Wanda a mężowi Hania. Jeśli natomiast będzie drugi chłopiec to nie mamy wybranego imienia, chociaż ostatnio rozmawialiśmy o Olafie i w sumie podoba się to i mi i mężowi... Zobaczymy, które wykorzystamy.

Pliszka z Kornelem (16.10.2007) i Hank

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...