Skocz do zawartości
Forum

Najpiękniejsze imiona!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za opinię! Jak najbardziej się zgadzam, my mieliśmy podobnie z imieniem, a bo to znajoma której nie lubimy, a bo to kot się tak nazywa, w sumie ta pszczółka też nam się różnie widzi, ale chyba zostanie Maja. A Marlenka też ślicznie;))

~zielona89
Miśka19
Co myślicie o imieniu Maja dla dziewczynki? Czy nie za bardzo albo wyłącznie, kojarzy wam się z bajką o Pszczółce, która tak właśnie się nazywała??? Czy lepiej Maya?

Wiesz co Maja jest na 4 miejscu najpopularniejszych imion nadawanym dzieciom:/ też tak chcieliśmy dać,a le zrezygnowaliśmy, bo suka mojej mamy jest Majka :D i jakoś nam to średnio pasowało. My wybraliśmy Marlenkę :) A imiona nadawane muszą być spolszczone ( w polskiej wersji) jeżeli rejestrujesz dziecko w Polsce.

Odnośnik do komentarza

Bettyy
nala123
Mi i mężowi bardzo podoba się imię Wiktor i jeśli się sprawdzi i będzie chłopczyk to pewnie tak zostanie:) Gdyby się jednak okazała dziewczynka to jest już troszkę gorzej z pomysłami, ale podoba mi się Aleksandra czyli Ola:) co myślicie o takich propozycjach?:)

Aleksandra bardzo mi się podoba :)

moja córka to Aleksandra, teraz jest osobne imię Ola, osobne Magda, ale ja dałam imię Aleksandra, bo miałam w klasie Magdę, nie Magdalenę i wszysycy nauczyciele mówili, że ma błąd w dzienniku z tym imieniem

Odnośnik do komentarza

Margaritka, Emilka ladne imie, tez tak mam na imie :) kiedyd go nie lubilam, ale teraz Emilia to brzmi dumnie i to imie coraz czesciej mozna w koncu spotkac ;) a co sadzicie o imieniu Hania? U nas ma byc, juz wybralismy po babci, ale zaczynam sie z nim coraz czesciej spotykac, a wy dziewczyny czesto sie z tym imieniem spotykacie? nie chcialabym aby to imie podzielilo los julek, maj, zuz czy lenek... Pozdrawiam wszystkie mamuski :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Nasze maleństwo przyjdzie na świat około 20 stycznia 2014. Nie znamy jeszcze płci ale już wybraliśmy imiona. Jeśli będzie dziewczynka to będzie Maja, a jak chłopiec to Andrea. Mieszkamy we Włoszech więc Maja będzie oryginalnym imieniem a Andrea dla chłopca wybrał mój mąż bo bardzo mu się podoba. Ja chciałam Viktor ale mężowi się nie podoba więc pozostaje Andrea.

Odnośnik do komentarza

Ja uwazam ze nie trzeba za wszelka cene wybierac imienia dla dziecka zanim sie urodzi. Jak juz na niego popatrzysz, to wtedy zdecydujesz czy to Wojtek, czy moze Stas albo Wiktor. A moze on bedzie wygladal na Marka i Markiem ostatecznie zostanie?

Odnośnik do komentarza

Ja mam córeczkę Wiktorię i od samego początku ciąży takie imię wybraliśmy dla chłopca nie mieliśmy ustalonego wcale.
Teraz spodziewamy się drugiego potomka ale to dopiero 9 tydzień więc czasu na wybranie imienia mamy dość dużo. Tym razem dla chłopca mamy Maciej a dla dziewczynki jakoś się nie zgadzamy.

Wiki 5lat,
Malwi 20 miesięcy
Eliza 4 tygodnie

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Znów się potwierdza, że ile gustów tyle różnych opinii. Chciałabym by nasz synek był dumny ze swego imienia i by to imię nie było powodem do szydzenia z niego przez kolegów, bo wiem jakie dzieci potrafią być okrutne. Od początku ciąży mąż mówił do niego Staś tylko ja nie byłam przekonana wiele kilka osób sugerowało,że kojarzy się z pijakiem spod budki. Ja miałam wątpliwości co do jego późniejszego nazywania, bo Staś brzmi ładnie ale Stanisław-strasznie poważnie.Nie wiem jeszcze co postanowimy ale jak mówię Wiktor robi mi się tak cieplutko na sercu-może to właśnie to:-)

Odnośnik do komentarza

~Elus
My z mężem ciągle nie możemy się zdecydować a to już 37 tydzień ciąży. Doradźcie które z tych trzech lepiej brzmi Wiktor, Wojtek czy Staś?
Z góry dzięki.

Wojtuś
tak właśnie miał na imię mieć chłopiec, ale urodziła się dziewczynka która od początku ciąży miała mieć na imię Aleksandra(Oleńka) ale z niewiadomych mi przyczyn nastąpiła zmiana i ma na imię Wiktoria
Mimo że było wiele imion to nie wiem z czego poswatało takie imię w mojej głowie... podoba mi się również Aleksandra, Anastazja , Laura, Lena

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9gu1r1avuguhd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...