Skocz do zawartości
Forum

Najpiękniejsze imiona!!!


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny!!! spodziewam sie dzidzi jak juz pewnie wiecie na 10 wrzesien ale, nie mamy jeszcze imionka..dla dziewczynki oczywiscie... jak macie jakies pomysly dziewczyny albo imona jakie wam sie podobaja lub waszych dzieciatek to piszcie!!!! czekam!!!!!! calujeeeeee mi sie naprzyklad podoba dla dziewczynki WIWIEN WIKTORIA JASMIN NICOLE :Oczko: sama nie wiem!!!! :Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zwolenniczką typowo polskich imion. Podobają mi się Małgorzata (ale to chyba wiadomo dlaczego :Oczko:), Marta i Aleksandra. Wg mnie wszystkie można dostosować do wieku - zwracając się do dziecka zdrobnić, a do dorosłego używać tradycyjnego brzemienia.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Ja tez jestem zwolenniczka raczej polskich imion.
Oliwia, Natalka, Emilia ...a dla chlopca Kacper ( moj synek ) Dominik, Nikodem, Tobiasz.
Za to smiech mnie bierze jak slysze ze ktos sie nazywa np Brajan Kowalski , czy Viwien Wisniewska ew Wisniewski :).
Uwazam ze imie musi tez pasowac do nazwiska i ze obcojezyczne imie kloci sie z typowo polskimi nazwiskami.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie przyszłe mamusie, mnie się bardzo podoba imię Marlenka - Imię Marlena powstało z połączenia imion Maria i Magdalena. Gdy mówimy Marlena, staje nam przed oczami stary dobry świat, świat ze starych filmów, który zaginął wśród wojen i ogólnego przemijania. Najwidoczniej dzisiejsze małe Marleny też rodzą się na fali takiej nostalgii: czują się związane z dawnymi ideałami i przypominają swoim rodzicom ich młodość. Marleny nie załamują rąk i nie wzdychają do księżyca, lecz przeciwnie, są dzielne i śmiało idą do przodu. Marleny zaś szczególnie są powołane do tego, aby na całym świecie czuć się jak u siebie w domu - ułatwia im to fakt, że ich imię jest wymawianie jednakowo w każdym języku.
Mam już 2letnią córeczkę Dagmarkę i jej znaczenie imienia się również zgadza, ma silny charakter :)

Pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

kasia420
ja wymyśliłam :
Piotrus dla chłopaka
Ania dla dziewczynki
mamy stosunkowo długie nazwisko i szukałam czegos krótkiego.
Ponieważ sama mam silny charakter ;) szukałam imion mocnych PIOTREK , ANKA :)
a dopiero pocz 10 tygodnia hehe

długa droga przed Tobą...życzę szcześliwego rozwiązania i bezproblemowej ciąży...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...