Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko, tanio i skutecznie wybielić zęby?


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie zadne domowe naturalne metody nie mają żadnego sensu. Nic nie da takiego efektu jak wybielanei w profesjonalnym gabinecie. Wiadamo że trzeba troche zaplacic i taniej w domu ale zęby i wygląd są zbyt ważne by to nie działało ;) Byłam na wybielaniu w [reklama usunięta] i Doktor dał mi wiele dobrych rad o dobrym prowadzeniu zebow po wybielaniu i na razie jest super. Zobaczymy co dalej. Nie oszczedzajcie na sobie! ;)

Odnośnik do komentarza
Gość waliczka

u mnie nie sprawdziło się nic poza wybielaniem zębów u stomatologa. Wybieliłam zęby [reklama usunięta], jestem zadowolona z efektu pozbyłam się żółtych zębów, teraz chętniej się uśmiecham bo mam piękny uśmiech.

Odnośnik do komentarza

Mają bardzo długą żywotność - wiele zależy również od rodzaju licówki ponieważ są tańsze oraz droższe. Mocniejsze oraz słabsze.
Ja zdecydowałam się na założenie ponieważ miałam bardzo słabe zęby. Trochę sama doprowadziłam do tego stanu ponieważ paliłam papierosy oraz piłam kawę. Przez to wdała się próchnica, zęby były żółte Dodatkowo trochę krzywe.
Licówki zakładałam tutaj w Krakowie [reklama usunięta].
Nie jest to mały koszt ale za to możesz się cieszyć prawdziwie hollywoodzkim uśmiechem.

Odnośnik do komentarza

Ciekawy artykul na temat wybielania sobie ząbków:

https://urodaizdrowie.pl/lepiej-wybielic-zeby-w-domu-czy-w-gabinecie-stomatologicznym

Powaznie zastanowilabym sie nad wybielaniem zebów w domu.... Wiadomo, ze jest bardzo wiele firm, które reklamują swoje preparaty do wybielania, ale tak naprawde nie jest to zbyt bezpieczne. Może powodować nadwrazliwość zębów oraz ich uszkodzenie....

Na pewno bym nie ryzykowała. 

Odnośnik do komentarza

Wybielałam zeby u stomatologa metodą nakładkową i polecam
ząbki ładne oraz białe
wybielanie nie bolało oraz nie spowodowało u mnie nadwrazliwości zebów czego się trochę obawiałam
jak również jestem 8 miesiecy po zabiegu i jak zeby były białe to tak samo długo się to utrzymuje 🙂

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Kardamonka

Takie metody domowe są  w stanie w pewnym sensie utrzymać biel zebów.Ale nie sa w stanie tych zebów wybielić. Tak wiec moim zdaniem najlepiej będzie jednak wybrac sie na wybielanie do stomatologa. Sama miałam spory problem z przebarwieniami po piciu kawy. No i mam jednego martwego zeba z przodu W dobrych gabinetach stomatologicznych jest możliwośc wybielenia również martwego zęba ( nie chcę na razie wstawiać w jego miejsce koronki, jest to jednak mój własny zab).

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja stosowałam białą perłę, żel wybielający. Ładnych parę lat temu. Efekt wow po kilku aplikacjach. Efekty tak naprawdę widzę do dziś. Ostatnio znów kupiłam żeby trochę poprawić. I polecam szczoteczkę elektryczna/soniczną. Lepiej czyści zęby niż manualna

[reklama usunięta]

No i zastanawialam się nad zapisaniem się do stomatologa 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

No ja akurat jestem bardzo zadowolona z tego,że zdecydowałam się na wybielanie. Trochę sama zniszczyłam naturalną biel swoich zębów ponieważ często piłam kawę ( obecnie leczę się trochę z tego uzależnienia) no i niestety zdarzało mi się również zapalić papieroska ...

Te wszystkie szumnie reklamowane pasty i inne metody wybielające zupełnie nie działaly.

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Anastazja0p

Szybko i skutecznie - na tym się skupię, bo najtańsze metody raczej nie są dobre dla naszego zdrowia typu wybielające paski czy nowe na rynku pasty za parę złotych, które mają zrobić nam uśmiech z reklamy. Polecam się przejść do dentysty na zabieg, nie jest to najtańsza opcja ale moim zdaniem jedna z najbezpieczniejszych i najskuteczniejszych - przynajmniej tam gdzie ja robiłam byłam absolutnie zachwycona efektem.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja wybielałam metodą nakładkową. Jestem bardzo zadowolona. Wybielałam pól roku temu i do dzisiaj efekt jest rewelacyjny. Dzięki tej metodzie można wybielić zęby nawet o kilka tonów. Polecam. Wybielałam w klinice [reklama usunięta].

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Skutecznie, tanio i bezpiecznie - tak się powinno wybielać zęby. Ja wybielałam zęby nakładkami. Byłam u swojego dentysty [reklama usunięta] i tam pani doktor doradziła mi tę metodę. Sprawdziła się i efekty bardzo mi się podobają.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Gosia103

Te wszystkie pasty węglowe to wyrzućcie do kosza. One tylko niszczą szkliwo. Ja chcecie bezpiecznie i dobrze wybielić zęby to lepiej iść do kliniki dentystycznej  [reklama usunięta], tam dobrali metodę do stanu moich zębów i dziąseł. Zostało to zrobione bezpiecznie i zęby na tym nie ucierpiały.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Probowałam wiele sposobów, ale żaden nie przyniósł takich efektów jak wybielanie metodą nakładkową. Super sposób. Wybieliło mi zęby o kilka tonów, jestem juz 3 miesiące po wybielaniu i do dzisiaj efekt wow się utrzymuje. Naprawde polecam! Ja wybielalam oczywiście w profesjonalnej klinice dentystyczne na placu szczepanskim w Krakowie. Polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Juliatska

Wybielanie zębów to jedna z najbardziej skutecznych i przede wszystkim sprawdzonych metod na to, aby oprawić estetykę uśmiechu. Oczywiście warto to robić zgodnie ze wszystkimi standardami, u kogoś, kto ma wiedzę i doświadczenie.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...