Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

ania2012
Hej

Co tam u Was ?

Moja Natalka troszkę się rozgadała - mówi mama, mama moja, Ania, bacia, bam, Barney, myju myju,daj, cham :lol:, Jan - nie wiem skąd jej to imię przyszło do głowy :Oczko: w każdym bądź razie nazywa tak wszystkie swoje maskotki :Śmiech:.

Pozdrawiam

To fajnie że Natalka mówi ja mam nieraz dość gadania mojej , ale też cieszę się że tak szybko zaczeła mówić i można się jakoś z nią dogadać . A mówi wszystko no i śpiewa piosenki z bajek , zaznaczam że nikt jej nie uczy :)
My dziś zamówiliśmy tort i placki na sobotę :))) Jeszcze sałatki i koniec

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Nie i powiem ci ze nie będę szczepić . a ty?
A ty kiedy mała będziesz posyłać do przedszkola?

Ja na pneumokoki szczepiłam Natalkę jak skończyła pół roku, teraz ostatnio miałam zamiar zaszczepić ją na meningokoki ale odłożyłam na potem. A teraz się boję iść z nią do przychodni bo tyle teraz dzieci chorych i ta świńska grypa. Więc narazie nie będę szczepiła. Przedszkola narazie nie mamy w planach.

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Witaj Goya leci ten czas leci

Smęcić mozesz ile chcesz poto tu jesteśmy , ale dobrze mówisz z ta pracą nieciekwei . A powiedz mi nie chcecie wrócic do Polski ?

Nie mamy do czego jak narazie, tu wzieliśmy hipoteke i w tym problem cały bo przed tym wielkim kryzysem gdzie mieszkania były b.drogie a teraz tam gdzie J. pracuje jest też cienko z produkcją a ja to nie wiem jak wrócę do pracy jak miejsc nie będzie, kurde, tak nie miał być... tak nieplanowaliśmy... ych....

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

goya
kwiatuszek9876
Witaj Goya leci ten czas leci

Smęcić mozesz ile chcesz poto tu jesteśmy , ale dobrze mówisz z ta pracą nieciekwei . A powiedz mi nie chcecie wrócic do Polski ?

Nie mamy do czego jak narazie, tu wzieliśmy hipoteke i w tym problem cały bo przed tym wielkim kryzysem gdzie mieszkania były b.drogie a teraz tam gdzie J. pracuje jest też cienko z produkcją a ja to nie wiem jak wrócę do pracy jak miejsc nie będzie, kurde, tak nie miał być... tak nieplanowaliśmy... ych....

A nie może szukać gdzieś indziej pracy ???

Odnośnik do komentarza

goya
kwiatuszek9876
Witaj Goya leci ten czas leci

Smęcić mozesz ile chcesz poto tu jesteśmy , ale dobrze mówisz z ta pracą nieciekwei . A powiedz mi nie chcecie wrócic do Polski ?

Nie mamy do czego jak narazie, tu wzieliśmy hipoteke i w tym problem cały bo przed tym wielkim kryzysem gdzie mieszkania były b.drogie a teraz tam gdzie J. pracuje jest też cienko z produkcją a ja to nie wiem jak wrócę do pracy jak miejsc nie będzie, kurde, tak nie miał być... tak nieplanowaliśmy... ych....

Goya trzymaj się kochana, oby wszystko się jednak ułożyło :36_3_15:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

ania2012
kwiatuszek9876
JA wogóle nie szczepiłam , znam przypadki gdzie zaszczepili a i tak dzieci chorowały .
A ja chce moją posłać od wrześni ale to się jeszcze okaże później . A powiedz mi Natalka uzywa jesczze smoczka ?

Takiego do picia z butelki czy uspokajacza ?

Uspokajacza

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
ania2012
kwiatuszek9876
JA wogóle nie szczepiłam , znam przypadki gdzie zaszczepili a i tak dzieci chorowały .
A ja chce moją posłać od wrześni ale to się jeszcze okaże później . A powiedz mi Natalka uzywa jesczze smoczka ?

Takiego do picia z butelki czy uspokajacza ?

Uspokajacza

Jeszcze tak i nie wiem kiedy zechce go oddać :Oczko:. Do usypiania jest obowiązkowy, w dzień jej zabieram i chowam. A Gabi ?

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...