Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

kwiatuszek9876
Goya miłego pobytu w Polsce :)

Aniu co tam u ciebie słychać ? Jak Natalka zdrówa ?

Basiu a jak ty się czujesz nadal samotna ????

pociecha witamy i zapraszamy cały czas miło jak ktoś zagląda nowy :) Napisz coś więcej osobie

Niestety nadal samotna,ale za to z moim ukochanych synkiem.Szczerze mówiąc ciężko ostatnio jest,im bliżej rozwodu tym gorzej,boje sie że bedzie mi chciał go zabrać a ja niechce żeby on sie z nim ani tym bardziej ze mna widywał,chciałabym mieć juz ten koszmar za sobą.

Odnośnik do komentarza

Wiem że przeważnie jest tak że dziecko przy matce zostaje,ale ja nie chce żeby on miał wogule jakiś kontakt z Kamilkiem,dlatego złozyłam o odebranie mu praw rodzicielskich i zakaz odwiedzin.Ostatnio jego rodzice byli(po pół roku nieodwiedzania mnie i małego i wogule niekontaktowania sie z nami)i stwierdzili że ani oni ani jego bracia nie będą zeznawać i prubowali mnie przekonac że powinnam zmienić moje żądania z pozwu rozwodowego,i w ogóle takie rzeczy gadali że szkoda mówić.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

To dobrze że nie będzie miał żadnych światków , przynajmniej ty będziesz mieć i wygrasz . Nie martw się będzie wszytko ok będziemy trzymać kciuki ( tylko musisz napisać kiedy ) . A tymi osobami się nie przejmuj . Tylko ciesz się i myśl już o roczku dla Kamilka bo mało czasu zostało :)))

Odnośnik do komentarza

17 listopada mam,nie koniecznie bedzie tak jak ja chce nie wiadomo co on tam powie czy wymyśli,ja nie mam zamiaru sie juz nimi przejmowac ani wiecej ich tu zapraszać,wcześniej mówiłam żeby małego odwiedzali ale oni to olali i nagle ostatnio sobie przypomnieli,ja tam łaski niepotrzebuje,Kamilek w mojej rodzinie ma pełno osób które go kochają a jak oni nie chcą to ich strata.

Odnośnik do komentarza

Cześć Wam.
Witam Nowe Mamusie :)
Wróciliśmy już z Polski, szkoda, że tak krótko bo w domu juz czuć klimat świąt mmmmm

Basiu życzę, żeby sprawa rozwodowa szybko się skończyła i sąd orzekł wyrok taki jaki Ty byś chciała!

Aniu u nas też poczekalnia lepsza jak idziemy do lekarki ;)

Marta przyjedź mnie podciąć bo już się patrzeć na siebie niemogę :/

Jak tam Dziewuszki po Wszystkich Św.? Zimno u nas było jak cholera! Mniejmy tylko nadzieję, że na Święta Boż. Nar. będzie śnieg :D

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam my po spacerku zimno troszkę ale trzeba wychodzić :)

Goya fajnie że wyjazd się udał i szcęśliwie wróciliście :) Nie ma sprawy kiedy ???? pokaż nam może twojego Leonka jak urusł a nie :))

Aniu u nas ok , chodź poamlutku już myśle o urodzinkach małej :))))

U nas też zimno wczoraj było mała dotkneła ciepłego znicza i ryczała , teraz wie ze ma nie dotykać bo jak się mówi to nie słucha

Odnośnik do komentarza

orletka
witam serdecznie :)
kilka dni temu zarejestrowalam sie na tym forum. bardzo mi sie ono podoba, jest naprawde swietnie zorganizowane. jednakze, jak zdazylam zauwazyc, w wiekszosci forum najbardziej 'aktywne' to wlasciwie grupy osob z okreslonych rocznikow, z okreslonych dat urodzin dzieciaczkow lub okreslonych dat przyszlych porodow. Wprawdzie znalazlam kilka grup w ktorych moge cos popisac np: 'majoweczki 2008' 'rocznik78' i jeszcze mamy z UK,ale jak szybko sie przekonalam sa to grupy niestety malo aktywne, wiec tak naprawde nie bardzo mam mozliwosc popisania z kims.
no i tak pomyslalm,ze ten temat moze byc alternatywa dla kobietek,ktore sa tutaj od niedawna albo od dawna :D i niekoniecznie naleza do grup 'aktywnych' jak je nazwalam :)

zapraszam wiec mamusie nowe i nienowe do pogaduch o pociechach naszych i nie tylko...
mam nadzieje,ze bedzie nam milo w tym kaciku ;)

no wiec czekam i witam milo;)
Witajcie, od paru dni jestem z Wami, cieszę się, jestem chętna i otwarta na rozmowy z Wami, miło mi, pozdr.

Odnośnik do komentarza

Hej

Witam nowe Mamusie :)

Ja złamałam dzisiaj po południu palca dużego u stopy :glass: !!! Biegłam z pokoju do kuchni i nie zauważyłam pufy :lup:. Byliśmy wieczorem z J na pogotowiu, w gips mi nie włożyli, bo powiedział że przy złamaniach palca nie wkładają. Mam przez 3 tygodnie chodzić na pięcie i w butach na twardej podeszwie, do tego okłady z lodu i lioton1000 na opuchliznę :kiepsko:.

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Witam "Nowe" ;)

Aniu ałć! Ty to cały czas masz coś z tymi paluchami ;) Ja Ci powiem, że ostatnio też leciałam do pokoju i walnęłam nogą o futrynę (słyszałam jak mi palec aż strzelił), po godzinie miałam przedostatni palec cały buraczkowej barwy a na drugi dzień prawie wszystko znikło tylko troche był fioletowy i popuchnięty, nadal mnie boli i nie wiem czy iść do lekarza bo to już z 2-3 tygodnie? a jak mi łamać od nowa będą? :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...