Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry
widze ze niewiele osób tu sie juz odzywa:( ja niestety tez zadko do was zagladam z powodu braku czasu. wróciłam do pracy i teraz komp to tylko czasami, jak juz wszystko ogarne.
Bartus rosnie zdrowy, ma juz osiem zabków, mozna powiedziec ze juz chodzi sam/bo jak ma przy sobie kogos to odrazu łapie go za paluszek/
co do mówienia no to mama tata baba i nee na wszystko co chce....
no to tyle, musze sie zbierac do pracy:( postaram sie czesciej do was zagladac
milego dnia

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam no i troszkę ruch się zrobił :) U nas dzis fajnie bo ciepło ale popołudniu już się popsuło i zaczeło padać a teraz nawet grzmi nieraz .
Aniu fajnie że Natalką już lepeij
Goya wspólczucia autka i jakiś wydatek poszedł a powiedz mi jak u was zalało was ???
Agulaf wierze ci że czasu nie masz nieraz czowiek nawet zapomni iśc do toalety
A gdzie reszta ?

Odnośnik do komentarza

agulaf takie wakacje niezaplanowane to są najlepsze! my tez jakos nieplanujemy zabardzo, poprostu bierzemy namiot, spiwory i lecimy z młodym nad rzeke na pare dni, na dziko, zero cywilizacji, do wioski 3-4 km. Dojada na weekend pewnie do nas znajomi (kiedys pojechalismy we 2 pary a na sob-niedz zrobiło sie 30 osób) i bedziemy balowac ;) Fakt, ze młodym nieposzalejemy ale to jego pierwsze wakacje i to nad woda ;) Mam nadzieje, ze jakos damy rade bez bierzącej wody itd ale to sama frajda, mycie naczyń w rzece, rozpalanie ogniska, budzic sie rano i od razu wkakiwac do rzeki ych, juz przezywam a niewiadomo czy bedzie pogoda haha, ok lece spać :) wracam pod koniec lipca wiec bez odbioru. papa

Odnośnik do komentarza

hihi kolacja przy swiecach....nie nie swietuje;)m mecz oglada a ja staram sie chłonąc wiedze o przepisach drogowych,znakach,skrzyzowaniach itp-zapisalam sie na prawko:smile_move:
Pozatym dostalam dzis od m ekspres do kawy takze bylo swietowanie Cafe Macchiato i ciasteczkami;)
a Tys tak rzeczywiscie ładnie rośnie.Chodzi juz na calego,wszedzie wchodzi-od łozek przez krzeselko do karmienia po polki na meblach;)
Gabi tez juz pannica;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hp9wz200zp.png http://www.suwaczki.com/tickers/km5sej28yip5rcjt.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

No tak ten czas szybko leci że niedawno taka mała a tu już 2 lata :((( Za rok do przedszkola nim się obejrzę a wyfrunie od mamusi :((((((((((((((((((((((((((((((((
Powodzenia życzę na prawku ja zdawałam 2 lata temu będzie 27 września :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...