Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

hejka, nie było mnie troche bo małe problemy nastały do tego idą zębole (mamy już 3) i 4 idzie. Jeżdżę teraz czesto do Polski dlatego mnie nie ma, teraz przyjechałam na 2 tygodnie tutaj do Czech i spowrotem jedziemy rodzinka na mały urlopik :) Leon rośnie jak na drożdzach, troszke nam teraz choruje ale już mu przechodzi noi katarek w sumie cały czas przy ząbkach. Wszystkiego Naj dla dzieciaczków z okazji ich Świeta :) A co u Ciebie Marta? Co u Was Babeczki? gdzie sie podziewacie? ps. Ronia piękny brzuszek :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Goya u mnie ok mała mówi jak najęta nieraz aż się boję co będzie póżńije jak wczoraj byłam u mojej chrześnicy i zobaczyłam jak ona mówi i jak szybko powtarza to aż się przetsraszyłam że moja też tak będzie mówić , więc muszę uważać co mówie . A co się stało jakie problemy jeśli można zapytać ?
Wszytskiego naj dla was i dzieciaczków z okazji dnia dziecka

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam u nas ok chodźbardzo parno na dworze .
Goya powodzenia pod namiotem i zycze ładnej pogody , bo coś nam się nie zapowiada ładne lato , z tego co mówią to lipiec deszczowy a sierpień ładny
A gdzie reszta meldować się

Odnośnik do komentarza

Hej

Gosia super wieści - gratulacje :brawo:

Goya miłego wypoczynku i oby pogoda dopisała ::):

Martusia co u Was, jak Gabi i nauka nocniczkowania ? U nas narazie nic z tego.

Ja nadal nie pracuję - cały czas na wychowawczym.
Dzisiaj Natalka obudziła się z gorączką, byłyśmy u lekarza - ma zapalenie gardła. Cały czas ma gorączkę, co uda mi się trochę zbić za parę godzin znów rośnie 38 - 39 stopni. Ma przepisany antybiotyk, mam nadzieję że szybko pomoże i szybko moja dzidzia wróci do zdrówka. Ciekawe jaka noc przed nami.

Spokojnej nocy

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Aniu u nas z nocnikiem nawet nawet robi kupkę i siusiu nawet teraz woła :) Biedna Natalka mam nadzieję że nockę bedziecie mieli spokojną . A jak z mówieniem u Natalki ? I wasze relacje z mężem mam nadzieje że wszytko ok

Odnośnik do komentarza

hej Ania w końcu jesteś :) zdróweczka życze dla Natalki! u nas nocka ok, teraz mały spi a ja sprzątam bo chcemy jutro iśc nad wode ale nie wiem jak to wyjdzie bo koleżanka ma przyjśc ok. 14 bo mąż od niej odszedł, napisała mu kartke, że jak chce porozmawiać ma przyjść pod nasz blok o 17 to sobie na spokojni epogadają a ja zostanę z dzieciakami, ych.... Jak nie przyjdzie koleżanka u nas zostanie nie wiem na jak długo....
Marta i tak dostaniesz jak nie będzie pogody ;)

Odnośnik do komentarza

Hej

Co tam dziewczyny u Was słychać ? Miałyśmy ożywić nasz wątek a tu znów cichutko ...

Natalka już się lepiej czuje, troszkę gorączkuje ale nie ma już tak wysokiej temperaturki jak wcześniej. Najważniejsze że widać poprawę i że w końcu zaczęła ładnie brać lekarstwa łyżeczką.

Miłego dnia pomimo brzydkiej pogody ...

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

goya
hej!
Brzydkiej pogody? U nas jest nawet fajnie, cieplutko i nawet słonko troszke poświeciło :)
Właśnie z Leosiem wróciłam ze spacerku a mąż robi auto bo chcieli nam je ukraść i rozwalona jest cała stacyjka, ukradli nam do tego radio i akumulator....

U nas pochmurno a od rana padał deszcz

Goya
współczuje sprawy z samochodem i strat - niestety dziadostwa na świecie nie brakuje :36_19_1:

http://www.ticker.7910.org/as1cA9H0g000000MDAwNTc2amx8MzE5ZGp8TmF0YWxrYSBtYQ.gif

" Za Tob

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...