Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

EDYTA1
goya
OO a ja sie pochwale, jutro sie farbuje bo po ostatniej wizycie u fryzjerki to od spodu nie miałam czarne tylko jakieś takie no niezafarbowane wiec juz sama wole se kolor trzasnąc :/

to co to za fryzjerka?mi tez by sie przydalo tych kilka siwulcow zafarbowac ale jak wejde do sklepu fryzjerskiego to nie moge sie nigdy na kolor zdecydowac.a teraz to w ogole chcialabym na blond ale mam ciemnobrazowe wiec musze poczekac albo sciagac kolor a to niszczy wlosy a i tak mi wypadaja po porodzie wam tez dziewczyny?

to odbardzam rozjasnianie wlosow w tym czasie poczekaj troszke chodz na ten kolor tez mozez zrobic pasemka nie musiasz sciagac koloru

Odnośnik do komentarza

martusia9876
EDYTA1
goya
OO a ja sie pochwale, jutro sie farbuje bo po ostatniej wizycie u fryzjerki to od spodu nie miałam czarne tylko jakieś takie no niezafarbowane wiec juz sama wole se kolor trzasnąc :/

to co to za fryzjerka?mi tez by sie przydalo tych kilka siwulcow zafarbowac ale jak wejde do sklepu fryzjerskiego to nie moge sie nigdy na kolor zdecydowac.a teraz to w ogole chcialabym na blond ale mam ciemnobrazowe wiec musze poczekac albo sciagac kolor a to niszczy wlosy a i tak mi wypadaja po porodzie wam tez dziewczyny?

to odbardzam rozjasnianie wlosow w tym czasie poczekaj troszke chodz na ten kolor tez mozez zrobic pasemka nie musiasz sciagac koloru

ostatnio robilam wlasnie pasemka ale rude wyszly wiesz te profesjonalne farby sa jednak mocniejsze i tu do fryzjera trzeba

Odnośnik do komentarza

goya
Edytko mi też padają, fryzjerka mówiła, że rok czasu dochodzą włosy do siebie ale nie jest powiedziane, że rok bedą wypadały ;)

Wracając do ćwiczeń to staram się ćwiczyć rano, wtedy jestem jakaś żywsza i chce mi sie cokolwiek noi sie poprawiły nasze relacje, że tak powiem łóżkowe ;)

z tymi relacjami to fakt ja po synku to normalnie ze trzy razy dziennie i normalnie laska potem przy 180 wzrostu ja 38 rozmiar nosilam a teraz eh...

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

goya
Edytko mi też padają, fryzjerka mówiła, że rok czasu dochodzą włosy do siebie ale nie jest powiedziane, że rok bedą wypadały ;)

Wracając do ćwiczeń to staram się ćwiczyć rano, wtedy jestem jakaś żywsza i chce mi sie cokolwiek noi sie poprawiły nasze relacje, że tak powiem łóżkowe ;)

nie beda ci rok wypadac wlosy oczywiscie musisz cos na to brac jakis skrzyp polny . To zobaczysz ze ci przejdzie a wlosy i tak kazdemy wychodza przynajmniej 100 dziennie.
Goya a gdzie te cwiczenia ? Ja jakos od tych spraw lozkowychy nie chudne :36_2_22:
NO mAGDUSKA TO TYLKO MI MOWILA ZE WOGOLE NIE CHUDNI A TU widac jaka laska i kto by powiedzial ze w cizy byla

Odnośnik do komentarza

goya
Edytko ja właśnie przeszłam z numeru 44 na 42 ;) wczesniej tez było 38 :( ja te 2 rozmiary zbyteczne bym moim cycom dodała z chęcia ;)

hehe zeby chociaz do 40 dobic to juz sukces niczego wiecej nie chce choc moj maz mowi ze kocha mnie taka jaka jestem bo te kilogramy to moje posiwecenie dla dziecka naszego bo sie tak poswiecilam .ale baby takie sa ze ja i tak wiem swoje i nie mam zamiaru w zoo ze sloniami jesc hihi

Odnośnik do komentarza

martusia9876
Mi tez wypadaly ale podiero po pol roku ale dalam rade .
edytko jak by dluzej ci trzymala i dobra wode dobrala to napewno by nie wyszly rude
Orletko milych snow
Ja nie moge sie wbic w jedne spodnie chodz schudlam troszke bo w jedne wejde i sie nawet dopne

ja wcinam witaminy ze wzgledu na diete wapno tez ale wylaza no ale slyszalam ze w ciazy wydziela sie hormon ktory zatrzymuje calkiem wypadanie wlosow i po porodzie juz sie nie wydziela i te wlosy co nie wypadly w ciazy a powinny normalnie to one teraz wypadaja i stad wrazenie niby ze za duzo wylazi.ale i tak trzeba je wzmacniac.ja to na punkcie wlosow to zawsze mialam swira.i zawsze odzywki jedwabie do wlosow kupowalam lykalam cuda tylko teraz sie zaniedbalam troszke

Odnośnik do komentarza

goya
Edytko moj małż odwrotnie wręcz, w ciąży sie już pytał czy schudne aż sie w końcu wkurzyłam i mu powiedziałam, że schudne ale 2 dziecka nie będzie jak chce mieć żone laske :P ale jak narazie to 2 za żadne skarby nie chce tzn moge miec ale rodzic nie nie nie nie , zdecydowanie NIE

masz racje nie nie nie ja tez juz nie chce chyba ze ktos inny urodzi za mnie koszmar 4200 wystekac samej a prosilam tak o cesarke ale nie durna moda na porod silami natury tylko ze malo sie nie przekrecilam bo juz sil nie mialam i popekalo mi wszystko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...