Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

goya
Martusia u mnie już jest krzyk jak położe babla na brzuchu, juz to widze... hehehe
Mąż jak widzi jak działam gruszką to tylko wzdycha ciężko jak widzi jak mały się męczy :/

ja teraz kukam sobie na ju ken dens ;) kurde chcialabym choc w połowie tak tańczyć ale najpierw to trzeba do kondycji sie doprowadzic.
Wyobraźcie sobie, ze dzisiaj sie waze i krzycze do J. " AAAAAAAAAAAAAAA schudłam 1,5 kg w tydzień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAA" noi skacze, ze szczescia a on.... "tak mało? a ja myślałem, że po ciązy to tak plum i bedziesz chuda" i jak sie tu nie załamac?

to ciekawe co ja ma powiedziec ja 30 kilo przytylam bo plackiem jak durna musialam lezec 9 miesiecy w lozku bo ciaza zagrozona ciagle byla i teraz mam co zrzucac hihihiale mam nadzieje ze karmiac piersia zejdzie po roku jak urodzilam syna to 20 kilo schudlam a w ciazy przybylo mi wtedy 10 tylko.no i wez tu schudnij 30 ..........zalamka

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

EDYTA1
martusia9876
Magdus witam i co nie mialam racji ze tu fajnie :))
Goya ja uzywam gruszki zawsze jakos przekupie mala i sie da ale najpierw psikne sola fizjologiczna odczekam chwilke i wyciagne . Jak nie widzisz malemu nic w dziurkach a mu zezi to normalne napewno mu wyjdzie . Jest jeszce jeden sposob na balboki ale bardzo trudny dla mam jak malenstwo placze to polozyc go na brzuszku i niech sie wyplacze wtedy baboki wychodza ze , to jest dobre jak dziecko ma katar .Ale jak mowilam drastyczne .Goya a masz nawilzacz powietrza ?
Co do filmu Goya byl wspanialy :)
Normalnie tyle zescie napisaly w ciagu dnia ze chyba bede czescie zagladac tylko wieczorem bo jak jestem rano to nikogo nie ma :)(

no ale metody masz na katar ze ...hihi smam sie wyplacz z zawalonym nochalem hihihzartuje sobie.ale ten aspirator wlasnie polecaja wszyscy bo moja szwagierka tez ma i mowi ze super ciagnie i jakos dzieci tak nie protestuja przy nim

tu akurt ci pwoeim ze ta metode polecila mi bardzo dobra pani pediatra

Odnośnik do komentarza

magduska
Goya,on wygląda tak: Marimer bezpieczny aspirator do nosa dla niemowląt - Apteka - Apteka internetowa Słonik - wysyłka 6.50zł - Apteka internetowa Słonik
I tak,jak widac na pudełku,to szersze to pojemniczek na katarek,on jest zamknięty a ta końcówka to do ust dla Ciebie,zasysasz i wtedy katarek leci do pojemniczka.Tylko trzeba włożyc do niego troszkę waty,żeby wydzielina miała się na czym zatrzymac.Watkę się wymienia na czystą i to taka skomplikowana sprawa jest:smiech: Bardzo fajne urządzonko,polecam:)

a no to identycznie frida wyglada tylko 10 wiecej kosztuje ale na tym samym polega

Odnośnik do komentarza

martusia9876
EDYTA1
martusia9876
Magdus witam i co nie mialam racji ze tu fajnie :))
Goya ja uzywam gruszki zawsze jakos przekupie mala i sie da ale najpierw psikne sola fizjologiczna odczekam chwilke i wyciagne . Jak nie widzisz malemu nic w dziurkach a mu zezi to normalne napewno mu wyjdzie . Jest jeszce jeden sposob na balboki ale bardzo trudny dla mam jak malenstwo placze to polozyc go na brzuszku i niech sie wyplacze wtedy baboki wychodza ze , to jest dobre jak dziecko ma katar .Ale jak mowilam drastyczne .Goya a masz nawilzacz powietrza ?
Co do filmu Goya byl wspanialy :)
Normalnie tyle zescie napisaly w ciagu dnia ze chyba bede czescie zagladac tylko wieczorem bo jak jestem rano to nikogo nie ma :)(

no ale metody masz na katar ze ...hihi smam sie wyplacz z zawalonym nochalem hihihzartuje sobie.ale ten aspirator wlasnie polecaja wszyscy bo moja szwagierka tez ma i mowi ze super ciagnie i jakos dzieci tak nie protestuja przy nim

tu akurt ci pwoeim ze ta metode polecila mi bardzo dobra pani pediatra
Marta nie zlosc sie ja zartowalam tylko wiem ze fluczki wychodza jak sie lezy glowa w dol prawo ciazenia na nie tez dziala hih ale te dzieci i bez tego maja powody zeby sie drzec to po co prowokowac dodatkowo .ale ja juz wolalabym sie z gruszka bujac niz tak ....

Odnośnik do komentarza

Magduska no to się na bank skusze, wpadne do apteki jutro!

martusia9876 tak, wiem, ze musze go kłaść na brzuszek, codziennie walcze z nim, ćwicze bo jak go dam na brzuszek to ryk albo liże kocyk ;) leniucha mam :)

Edytko nie jestes sama... ja nie leżałam plackiem a przytyłam w czasie ciąży prawie 30 kg :P po porodzie 10 poszło w dół a teraz mi zostało 8 kg do wagi sprzed ciąży...

Odnośnik do komentarza

Witam kobietki!!
Alez mnie tutaj dawno nie bylo... na pewno nie nadrobie zaleglosci w czytaniu,ale mam nadzieje,ze u Was wszystko dobrze i ze coraz wiecej nowych mam przybywa :)
ja mialam ciezki czas, to dlatego ta przerwa. depresyjnie mi sie zrobilo, bylam nawet w Polsce zeby sie troche odstresowac i miec troche zmiany...
akurat trafilam na piekna pogode,wiec bylo warto, bo tutaj to szkoda gadac...

Efremek rosnie w oczach, jest zdrowy. Juz potrafi siedziec!! Niesamowite jak czas szybko plynie i jak on sie rozwija. Juz za tydzie bedzie mial pol roku ...a wydaje mi sie,ze dopiero go urodzialam ;)

pozdrawiam bardzo ;)

1 MAJA 2008 o godz 19:24 SPOTKALISMY SIE PO RAZ PIERWSZY

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4/st/20080501/e/Efremek+was+born/dt/6/k/e3d0/event.png

Odnośnik do komentarza

goya
Magduska no to się na bank skusze, wpadne do apteki jutro!

martusia9876 tak, wiem, ze musze go kłaść na brzuszek, codziennie walcze z nim, ćwicze bo jak go dam na brzuszek to ryk albo liże kocyk ;) leniucha mam :)

Edytko nie jestes sama... ja nie leżałam plackiem a przytyłam w czasie ciąży prawie 30 kg :P po porodzie 10 poszło w dół a teraz mi zostało 8 kg do wagi sprzed ciąży...

no to i tak 12 zgubic w tak krotkim czasie to wyczyn.ja na diecie bo mala alergiczka ale i tak zawsze cos wynajde ostatnio zauwazylam ze na chalwe nie reaguje no i diabel podkusil kupilam pol kilo i zzarlam w dwa dni.szok!mi na razie 15 udalo sie zgubic i drugie tyle przede mna ale czarno to iwdze jak ta chalwa bedzie kusic...chyba z domu nie bede wychodzic hihih

Odnośnik do komentarza

Tak,tak Goya kładz jak najwięcej na brzuszek i nie patrz,że płacze,przyzwyczai się.To dla jego zdrowia i rozwoju.Mój Szymek też płakał od razu,jak kładłam go na brzuszku i zaraz go przekręcałam głupia,bo mi się serce krajało:Zły:Teraz wiem,że za mało go kładłam na ten brzuch:zmartwiony: Ale za to teraz mu się odmieniło i uwielbia leżec na brzuszku na macie i turlac się przez cały pokój:D

http://s6.suwaczek.com/200712124662.png

http://s2.pierwszezabki.pl/003/003344971.png?3940

http://www.suwaczki.com/tickers/5b09x1hpne20me6v.png

http://s4.suwaczek.com/20060429040117.png

Odnośnik do komentarza

goya
Edytko ja prócz diety ćwicze i o wiele szybciej waga mi spada w dół jak sama dieta, mnie ciągnie do słodkiego ale jak juz mam ochote to biore aktivie i musli do tego (są tam moje ukochane rodzynki, które wybieram) ;)

tak ale ja mlecznych nie moge jesc a rodzynki tez zjadam sobie jak cos slodkiego sie chce.ale mi tylko dieta zostala bo ja mam klopoty z glowa(hihih nie takie jak myslisz)mam zwezone naczynka krwionosne w mozgu i jak cwicze to podnosi sie cisnienie i nie raz na sorze ladowalam z jakimis wymiotami i drgawkami .taka fizjologia moja durna i musze jakos inaczej radzic sobie .

Odnośnik do komentarza

goya
OO a ja sie pochwale, jutro sie farbuje bo po ostatniej wizycie u fryzjerki to od spodu nie miałam czarne tylko jakieś takie no niezafarbowane wiec juz sama wole se kolor trzasnąc :/

to co to za fryzjerka?mi tez by sie przydalo tych kilka siwulcow zafarbowac ale jak wejde do sklepu fryzjerskiego to nie moge sie nigdy na kolor zdecydowac.a teraz to w ogole chcialabym na blond ale mam ciemnobrazowe wiec musze poczekac albo sciagac kolor a to niszczy wlosy a i tak mi wypadaja po porodzie wam tez dziewczyny?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...