Skocz do zawartości
Forum

Nowe mamy forumowe


Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie :)
kilka dni temu zarejestrowalam sie na tym forum. bardzo mi sie ono podoba, jest naprawde swietnie zorganizowane. jednakze, jak zdazylam zauwazyc, w wiekszosci forum najbardziej 'aktywne' to wlasciwie grupy osob z okreslonych rocznikow, z okreslonych dat urodzin dzieciaczkow lub okreslonych dat przyszlych porodow. Wprawdzie znalazlam kilka grup w ktorych moge cos popisac np: 'majoweczki 2008' 'rocznik78' i jeszcze mamy z UK,ale jak szybko sie przekonalam sa to grupy niestety malo aktywne, wiec tak naprawde nie bardzo mam mozliwosc popisania z kims.
no i tak pomyslalm,ze ten temat moze byc alternatywa dla kobietek,ktore sa tutaj od niedawna albo od dawna :D i niekoniecznie naleza do grup 'aktywnych' jak je nazwalam :)

zapraszam wiec mamusie nowe i nienowe do pogaduch o pociechach naszych i nie tylko...
mam nadzieje,ze bedzie nam milo w tym kaciku ;)

no wiec czekam i witam milo;)

1 MAJA 2008 o godz 19:24 SPOTKALISMY SIE PO RAZ PIERWSZY

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4/st/20080501/e/Efremek+was+born/dt/6/k/e3d0/event.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

powiem ci ze trudne to pytanie jak dla mnie bo mala az taka duza nie jest , jak dla mnie to ona juz jest duzym dziekiem dla mnie moze za pare lat tak stierdze ale narazie nie . Teraz jak widze jak ona szybko rosnie i ten czas szybko leci to jeszcze niedawno rok temu mialam ja w brzuszku , pozniej byla malutka a teraz to mala cwaniara ze ............ zobaczysz sama jak maly szybko urosnie i bedzie madrzejszy ze , moze dla tatusia bedzie ona malutka kochana coria :) a jak maly sie chowa ?

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

juz nie bedzie tyle wolego jak teraz bedzie chcialo zebys sie z nim bawila nosila i nie tylko wiem cos po mojej jak sie sama zabawi to jest dobrze ale jak juz sie znudzi to krzyczy ze , pod jednym mam zle ze mieszkam z mama i to mnie bardzo wkurza bo Gabi sobie pare razy krzyknie i przestaje a moja mama juz do niej leci i nie tylko nie moze plakac krzyczec ani nic bo juz slysze co jej robisz nie roz daj jej zabaw ja itp. wiec chcialabym mieszkac na swoim ale fundusze nam jak narazie nie pozwalaja . a karmisz malego piersia czy nie ? A tak wogole to skad jestes ?

Odnośnik do komentarza

no z tym mieszkaniem z rodzicami to tak jest. ja nie mieszkam w polsce, wiec rodziny tez nie mam tutaj i mam naprawde swiety spokoj, nikt mi nie mowi jak dziecko wychowywac mam. nawet nie pozwolilam na przyjazd po porodzie, 'do pomocy' bo ja dziekuje za taka pomoc ;)
takze troche Ci wspolczuje,ze musisz sie troche meczyc.
Karmie Efremka piersia, jak na razie swietnie przybiera na wadze, choc ja mam problemy z jedna piersia i mysle,ze to przez jego zle przysysanie sie. no ale jakos sobie daje rady jeszcze :)

1 MAJA 2008 o godz 19:24 SPOTKALISMY SIE PO RAZ PIERWSZY

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4/st/20080501/e/Efremek+was+born/dt/6/k/e3d0/event.png

Odnośnik do komentarza

Efremek ja sie urodzil to wazyl 3.980! urodzilam naturalnie, bez znieczulen. wielki facet mi sie trafil ;)
takze teraz tez nie mam problemow z waga u niego. ale rzeczywiscie Gabi byla drobineczka. obok mnie na sali lezala taka dziewczyna co urodzila coreczke,ktora wazyla 2.700. malineczka straszliwa. ale piekna:):)

1 MAJA 2008 o godz 19:24 SPOTKALISMY SIE PO RAZ PIERWSZY

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4/st/20080501/e/Efremek+was+born/dt/6/k/e3d0/event.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...