Skocz do zawartości
Forum

zwyciezcy konkursow


stopka07

Rekomendowane odpowiedzi

gw50
Drogie Panie przyjrzyjcie się nicowi ola158 .Aż trudno uwierzyć w takie szczęście.Nie wierzę w takie zbiegi okoliczności.

To może warto zacząć wierzyć, albo zamiast rzucać kąśliwe uwagi zacząć po prostu grać?

Życzę więcej dystansu do siebie.

Redakcja nie ma interesu żadnego w tym by przyznawać nagrody konkretnym osobom. Zawsze jest tak, że nagrodę dostaje osoba, której mail wpadł w odpowiednim czasie. Zwykle są to dla przykładu maile 20, 50, 100, 150. Nie mamy wpływu na to, który będzie dwudziesty, pięćdziesiąty itd. Jeśli są smsy to automat sam wyłapuje tego, który o danej godzinie wpadł pierwszy. Jaki mamy na to wpływ? Żaden. A jesli chodzi o konkursy opisowe to wrzucamy również treść opisów byście mogły ocenić czy faktycznie opis zasługuje na nagrodę. Nigdy nikt tego nie kwestionował.

Przykro się czyta takie uwagi, tym bardziej, że to wszystko robimy z myślą o Was.

A gw50 proszę by się ujawniła a nie zakładała nowego nicku na potrzebę komentarza. Skoro masz wątpliwości to przynajmniej podpisuj się pod swoim nickiem a nie wymyślonym na potrzebę chwili.

Odnośnik do komentarza

Anulka może czas zamknąć ten wątek, bo dalsza dyskusja nie ma chyba sensu ... nie dogodzisz każdemu :( zawsze znajdzie się ktoś kto sprowokuje aferę ...

i powtórzę jeszcze raz KTO NIE GRA TEN NIE WYGRYWA !!! czasem trzeba na wygrane dłuuuugo czekać ale w końcu się trafi ;)

a tak BTW dawno nic nie wygrałam ... no ale i czasu na konkursy nie mam teraz za bardzo to się nie dziwię ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

joasia85
przez ten wątek nowych konkursów nie ma :/
macie co chciałyście, buntowniczki.teraz nie wygra nikt bo nie ma gdzie :/

hmmm to chyba najlepsza kara jesli tak owa jest.
ale niestety wszedzie znajda sie zyczliwi ktorzy popsuja sytuacje...
Miejmy nadzieje ze z czasem sie wszytsko unormuje.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z tym, że forum ma wiele innych, pożyteczniejszych 'zastosowań i funkcji' niż konkursy. Myślę, że jesteśmy razem po to, żeby poradzić, doradzić, a przede wszystkim poznać ludzi, z którymi dzielimy się tym co nam 'w duszy gra'- konkursy to miła niespodzianka od redakcji i tyle:D
Jeśli, ktoś szuka tylko konkursów, to polecam stronkę e-konkursy i tam będzie mógł się wyszaleć (i wyżalić;))...i tyle w tym temacie;) :36_3_1:

http://www.suwaczki.com/tickers/0d1yyx8dpcpxb1ea.png
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9itfxz7too.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz27v1ws8z4.png

Odnośnik do komentarza

JA WYGRAŁAM RAZ, na początku jak się tu zalogowałam był to stanik dla matki karmiącej :D świetna sprawa :) od tamtej pory minoł rok i jakoś nie wygrałam niczego. Do tego trzeba mieć farta i tyle :) tak jak w totku nigdy nie wiemy jakie numery będą poprostu strzelamy w ciemno i wierzymy :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...