Skocz do zawartości
Forum

zwyciezcy konkursow


stopka07

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
W 100% podpisuję się pod tym wpisem. Ja też prawie zawsze biorę udział w konkursach, i również nigdy nic nie udało mi się wygrać, ale za to widzę że niektóre osoby wygrywają każdy konkurs, cóż za szczęście, albo maja jakieś fory u redakcji..... Osoby wygrywające są prawie zawsze te same. Ciekawe?

http://parenting.pl/images/smilies/fresh/36_33_14.gif

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

stopka czemu zalozylas nowy nick,zeby to napisac?
wstydzisz sie?

ja tam nie zauwazylam,ze non stop wygrywaja te same osoby-przynajmniej z nickow tego nie widac.....czyzbyscie cos wiedzialy wiecej drogie Panie?

owszem czasem Dziewczyny wygrywaja w wiecej niz jednym konkursie,ale zeby Redakcje podejrzewac o jakies spiski......

Odnośnik do komentarza

I owszem zdarza się że te same osoby wygrywają w konkursach (np. SMSowych), ale żeby wygrać trzeba grać. I one to widać czynią biorąc udział i śląc SMSy trafiając przy tym co jakiś czas jako pierwsi w danym przedziale.

A powodem "zgarniania nagród" jest spełnienie wymogów regulaminu konkursu oraz szczęście.

I tradycyjnie życząc dobrej zabawy przy konkursach zachęcamy do udziału...

Odnośnik do komentarza

frania
"bierzesz udział w wielu konkursach", a napisałaś jeden post? :noooo::36_19_1: :sofunny: no to już mówi samo za siebie :lup:

:sofunny: Franiu nie czarujmy się, ale czasami właśnie tak jest, że ktoś się zaloguje tylko po co, żeby brać udział w konkursach :arrow1: a jak się nie udaje to ma pretensje do całego świata, że inni wygrywają a on/ona nie...

Odnośnik do komentarza

No patrzcie ,a mi się właśnie wydaję że to nowe forumowiczki zgarniają najwięcej nagród w konkursach mając niewiele postów, a My "stare wyjadaczki" mało co :D Ale chwała im za to i tylko pogratulować szczęścia, tyle. Ja osobiście wygrałam w kilku konkursach w tym dwa pod rząd ,ale żeby zaraz podejrzewać mnie o jakieś "znajomości" hehe to już z lekka przesada :whistle: Nie bądźmy zawistne , trzeba się cieszyć z innych szczęścia a moze i do nas też się uśmiechnie :smile_jump:

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

rorita
No patrzcie ,a mi się właśnie wydaję że to nowe forumowiczki zgarniają najwięcej nagród w konkursach mając niewiele postów, a My "stare wyjadaczki" mało co :D Ale chwała im za to i tylko pogratulować szczęścia, tyle. Ja osobiście wygrałam w kilku konkursach w tym dwa pod rząd ,ale żeby zaraz podejrzewać mnie o jakieś "znajomości" hehe to już z lekka przesada :whistle: Nie bądźmy zawistne , trzeba się cieszyć z innych szczęścia a moze i do nas też się uśmiechnie :smile_jump:

rorita bardzo ładnie to ujęłaś ::): Cieszmy się ze szczęścia innych :lol: ja nigdzie nic nie wygrałam, jak żyję na tym świecie ćwierć wieku i jakoś nie mam do nikogo o nic pretensji z tego powodu :lol:

Odnośnik do komentarza

zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie będzie pasowało ...

kiedyś grałam baaaaaaaaaardzo duzo w konkursach i moje wygrane były też częste ... w różnych portalach, gazetach, radiu ... teraz nie mam czasu na konkursy i nie wygrywam, czasem coś się trafi ale rzadko ... i jakoś nie mam do nikogo pretensji z tego powodu ...

żeby wygrać trzeba grać ... i mieć trochę farta ;)

dziewczyny nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma ... nie warto drzeć kotów o takie głupoty ...
cieszcie sie z drobiazgów które spotykają was każdego dnia ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

kaskasto
zawsze się znajdzie ktoś komu coś nie będzie pasowało ...

kiedyś grałam baaaaaaaaaardzo duzo w konkursach i moje wygrane były też częste ... w różnych portalach, gazetach, radiu ... teraz nie mam czasu na konkursy i nie wygrywam, czasem coś się trafi ale rzadko ... i jakoś nie mam do nikogo pretensji z tego powodu ...

żeby wygrać trzeba grać ... i mieć trochę farta ;)

dziewczyny nie róbcie problemu tam gdzie go nie ma ... nie warto drzeć kotów o takie głupoty ...
cieszcie sie z drobiazgów które spotykają was każdego dnia ...

Dokładnie podpisuje się pod tym co napisała Kaskasto, żeby wygrywać trzeba grać.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to bardzo dziwny wątek, nie lubię kiedy ludzie wylewają takie żale jak autorka wątku, mi udało się wygrać w jednym konkursie do tej pory a na forum jestem gdzies od stycznia, może lutego i tez były pretensje że mam syna a nie córkę i wygrałam lalkę barbie :) Zamiast pogratulować zwycięzcom i próbować samemu dalej to niektórzy od razu szukają spisku.

Odnośnik do komentarza

stopka07
witam serdecznie!
biore udziial w wielu konkursach i ..nie chodzi o to ze do tej pory nie udalo mi sie w zadnym nic wygrac ale czy nie jest dziwne to ze co rusz wygrywaja te same osoby???
czy to jest sprawiedliwe ze jedni zgarniaja nagrody non stop bez konkretnych powodow a inni nie sa doceniani??
..............



jakby wszyscy mieli tylko takie problemy to świat byłby piękny ...:15_8_217:

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...