Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anya

Leczenie zębów w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałam borowanie bez znieczulenia w 5 miesiącu ciąży. Na nfz. Ktoś powie: wariatka :) a nigdy przedtem nie siedziałam na fotelu bez znieczulenia. Tym razem było tak, że dentysta powiedział mi, że spróbujemy bez znieczulenia, a gdy zaboli, on od razu przerwie i da znieczulenie. Ale tak delikatnie dziabał mi tego zęba, że do końca nic nie poczułam. A iść musiałam, bo miałam dziurę i nieleczenie takiej sprawy jest dość niezdrowe dla rozwijającego się dziecka.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5enlo87bad.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kikikiki

Ja w ciąży chodziłam prywatnie do stomatologa, ale tylko na początku ciąży. Później juz odpuściłam sobie wizyty w Vitadent. Dopiero po porodzie poszłam do stomatologa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aufinka

moim zdaniem najlepiej zacząć od wyboru odpowiedniego miejsca, ja leczę od dawna zęby w Eurodental to jest placówka Lux Medu i jestem bardzo zadowolona, stomatolodzy są bardzo profesjonali jeśli potrzbeujesz pomocy stomatologa to spróbuj umóić wizytę u nich, ja jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MamaJULKA

Moza nie leczyć a zabezpieczyć zęba, wszystko to mocno indywidualna kwestia z tego co się orientuję. Polecam tego dentystę http://caleibiale.pl/ możesz udać się po poradę umówić na wizytę może będzie w stanie Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6/8/2008 o 3:20 PM, Ann napisał:

anya w obu ciążach leczyłam zęby kanałowo ze znieczuleniem, z RTG, mam zdrowe dzieci i miałam super lekarza - dr Kowalski - z tego co wiem wyjechał za granicę, ale chodziłam do Vitadentu na Jana Pawła II koło Hali Mirowskiej (tel. 620 55 88)

dzieki za info obawialem sie RTG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elka

Świetni specjaliści są w klinice Estetika, robiłam tam wiele zabiegów - nawet w ciąży. Bardzo bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość krysia
Ja mogę polecić w Krakowie dr Żarowa, który własnie w swojej klinice Dentist pomoże nam pozbyć sie wszelkich problemów z naszymi zębami. Uważam że jest to naprawdę godna polecenia Klinika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...