Skocz do zawartości
Forum

Co na prezent dla męża?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość myszka19842

malwinka
Kobitki proszę o pomoc w wyborze prezentu dla męża. 15 sierpnia ma 39 urodziny, a ja nie mam żadnego pomysłu, co by mu sprawić. Czasu mam niewiele, więc jeszcze raz proszę POMÓŻCIE.


:Usteczka:heja!!!!!!!:Usteczka:
Oczywiście, mogą to tradycyjnie dobre kosmetyki, kolejny krawat, czy koszula!
Ale nie oszukujmy się – to raczej nie wywoła entuzjazmu.:duren:
Wiele zależy od zainteresowań męża!!!!!!!!!!:Psoty::Psoty::Psoty:
majsterkowiczom proponuje podarować coś z elektronarzędzi!!!!!!!!!!:Szok:
Najlepszy prezent dla męża, który dba o tężyznę fizyczną, to dres, albo karnet na siłownię lub pływalnię.:wanna::wanna::wanna:
Jeśli lubi odpoczywać przed ekranem telewizora, spraw mu przyjemność, kupując płytę DVD z ulubionym filmem, który chciałby obejrzeć.:coo::coo:
Jeśli natomiast fascynuje go komputer – może to być kolejna gra komputerowa!
jeśli
lubi pichcić – akcesoria do grilla, albo zabawny męski fartuszek z dowcipnym napisem. :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
albo zróbmu romantyczną kolacje!:bardzoglodny::bardzoglodny::gotowanie::gotowanie::smieszne::smieszne::ange::ange::diablo::diablo::diablo::love::love::sen:
której nie zapomni do końca życia!:oczko::drunk::love:
:Całus:powodzenia!:Całus:

Odnośnik do komentarza

malwinka
Co lubi..hmm. Gwiezdne wojny ( ma pół dysku zawalone wszystkimi częściami), statki, okręty, samoloty. Na pewno odpadają krawaty, koszule, skarpetki. Alkocholu nie pije, na siłownię, baseny itp nie ma czasu. Z tą kolacją fajny pomysł ale on siedzi wiecznie w domu i raczej ciężko byłoby go zaskoczyć....

to może jakiś model samolotu

Odnośnik do komentarza
Gość myszka19842

z tym wypadem na kolacje to super pomysł!
tylko pytanie czy ci ma kto zdzieciaczkami zostać!
widze Nadia ma dopiero 2 tygodnie i może być problem z takim wypadem bo napewno ją karmisz piersią!
więc domyślam się że chyba ten pomysł się nie sprawdzi!

Odnośnik do komentarza

najłatwiej jest kupować prezenty do zainteresowań, ja również tak kupuję w tym roku na gwiazdkę zamierzam kupic mojemu M. zestaw lutownic z wymiennymi grotami itd...:)

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...