Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe Mamulce 2009


bloomoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sie i ja

Jolu ciesze się że wróciłaś do nas, Ewunia jest słodka a ten jej uśmieszek powalił mnie na kolana :36_1_21:

AgulaMamula mam nadzieję że nie zakończy sie to szpitalem, zdrówka życzę dla małej

Mirando Natalka też wczoraj zasnęła po 20.00 ale jak M jak miłość sie zaczęło to Natalek postanowił że wstanie i oglądać z nami będzie.

Miłego dnia wszystkim życzę :36_3_15:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58579.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-72525.png
http://s9.suwaczek.com/20070526560114.png
http://s6.suwaczek.com/200411132441.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczynki!

Moja Hania spi, to korzystam i pisze do Was:)))) Krolewna dzis wstala lewa noga i caly czas chodzila za mna i beczala jak maly baranek:) O 10-tej padla mi na kolanach, wiec ja chyc ja do lozeczka i zrobilam sledzie oraz przygotowalam farsz na golabki z kasza i grzybami - po poludniu M. kupi kapuste i jak Hania pojdzie wieczorem spac, to pozawijam golabki, niech czekaja sobie na wigilie:))))

Jola suuuuuuuuper, ze jestes!!!!!!!! Ewunia wyglada przecudnie!!!!! A jakie ma skubana wlochy!!!!!! Kudlata jak moja Hania:)))))

Agula zdrowka dla Karolci!!!!! Niech to bedzie trzydniowka!!!! Ucaluj ja od cioci i trzymajcie sie Kochane cieplutko!!!!!

krlnk ja tez z tych zimorodkow:)))) Wiecznie zziebnieta i trzesaca sie nawet w lecie jak zajdzie slonce to marzne, a o zimie to nawet nie bede wspominac...:)

Mirando Milek fan M jak milosc????? Moja Hania wczoraj, wyjatkowo, zdrzemnela sie w dzien, wiec M jak milosc tez wieczorkiem zaliczyla:)))))

Aivon widze, ze Yasmina od malego ma dobry gust:)))) Wyglada na to, ze nasz Milek jest przez kobitki rozrywany:)))))

Dziewczyny a u nas dzisiaj zimno (moze bez przesady, ale -2 jest!) i PADA SNIEG!!!!! Oj bedzie sie dzialo jak posypie caly dzien:((((( Znow nic nie bedzie jezdzilo - ani metro, ani autobusy, ani pociagi, ciakawe ile moj M. bedzie wracal z pracy?

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Ja mega niewyspana, ale chyba chorubsko trochę odpuszcza:in_love:
Karolinka od ostatniego podania paracetamolu ma tylko stan podgorączkowy. Zjadłą rano owsiankę, potem zasnęła na 1,5 godziny i jak wstała zjadła kaszkę:taniec1: Teraz chodzi sobie w chodziku, tylko bidula bladziudka i cichutka:what: rozwolnienie się tylko utrzymuje, ale przeczytałam, ze to może być od gorączki.
Dzięki kochane za wsparcie.:in_love::in_love::in_love:

Odnośnik do komentarza

Witam:Oczko:

Agula zdroweczka dla małej, moze to faktycznie 3dniowka:Oczko:
Powiedz mi jak przyrzadzasz ta owsianke dla małej??

miranda nie chce Cie martwic ale moja tez sie niezle ślini na widok Miłka:sofunny::sofunny::sofunny:

Jola wspaniale ze do nas zajrzałaś:Całus: Ewunia fantastycznie wyglada, jestem pod ogromnym wrażeniem, przeslodka jest, no i te doleczki rozbrajajace :Całus::Całus::Całus:

stysia w sumie to mozesz tez kwietnioweczka 2010 zostac:Oczko::Spoko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Hejka Dziewczynki!!!

Melduję się na chwileczkę...

Agulka, oby już było tylko lepiej!!! Nieustannie przesyłam dobre fluidy dla Karolinki!!!

My po wizycie w poradni neonatologicznej. Z Miłoszkiem wszystko w porządeczku. Pan doktor kazał go trochę stymulować do raczkowania, bo leniuch z niego w tej kwestii. Powiedział, że nie każde dziecko raczkuje, ale dobrze by było, bo to stymuluje rozwój (tak jak wcześniej pisałyście). Jak nie będzie raczkował, to nie ma tragedii... dał doktorowi popis marszu i lekarz stwierdził, że coś za coś :D W lekkim szoku był jak zobaczył jak mały wędruje :D No i oczywiście zaserwował im serię płomiennych uśmiechów :36_1_1: Na koniec zrobił z doktorem i pielęgniarką cześć... A oni stwierdzili, że bardzo żałują, że to nasza ostatnia wizyta, hihi... Acha... Miłoszek waży 10600 g, więc jest na 90-tym centylu, tak jak był, czyli super!!!

Miłego popołudnia Mamulki!!!

http://cap30.caption.it/10259/captionit0150750735D37.jpg :36_3_1:

http://miloszek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam Was kochane

Miranda- super ze wsio w pariadku z Miloszkiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krlnk- co do ilosci to musze uscislic, tych pilek w kojcu jest dokladnie 900szt,
niestety ze wzg na psa i jej pasje do gryzienia pilek pilki nie moga byc w basenie tylko w kojcu,

uciekam troche ze starsza corka poprzebywac, cos za malo czasu jej poswiecam i szaleje, hihihi

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

Agula- aby juz goraczka minela!! u nas utrzymywala sie od wtorku na srode i minela z niedzieli na poniedzialek, jeszcze w niedziele bylo ponad 38 a tak to wczesnie srednio 39.5,
w sobote wysypalo ale temp sie jeszce utrzymywala,
buziaki dla Karolci!!!

Odnośnik do komentarza

aga_3000
Czesc dziewczynki!

Moja Hania spi, to korzystam i pisze do Was:)))) Krolewna dzis wstala lewa noga i caly czas chodzila za mna i beczala jak maly baranek:) O 10-tej padla mi na kolanach, wiec ja chyc ja do lozeczka i zrobilam sledzie oraz przygotowalam farsz na golabki z kasza i grzybami - po poludniu M. kupi kapuste i jak Hania pojdzie wieczorem spac, to pozawijam golabki, niech czekaja sobie na wigilie:))))

Jola suuuuuuuuper, ze jestes!!!!!!!! Ewunia wyglada przecudnie!!!!! A jakie ma skubana wlochy!!!!!! Kudlata jak moja Hania:)))))

Agula zdrowka dla Karolci!!!!! Niech to bedzie trzydniowka!!!! Ucaluj ja od cioci i trzymajcie sie Kochane cieplutko!!!!!

krlnk ja tez z tych zimorodkow:)))) Wiecznie zziebnieta i trzesaca sie nawet w lecie jak zajdzie slonce to marzne, a o zimie to nawet nie bede wspominac...:)

Mirando Milek fan M jak milosc????? Moja Hania wczoraj, wyjatkowo, zdrzemnela sie w dzien, wiec M jak milosc tez wieczorkiem zaliczyla:)))))

Aivon widze, ze Yasmina od malego ma dobry gust:)))) Wyglada na to, ze nasz Milek jest przez kobitki rozrywany:)))))

Dziewczyny a u nas dzisiaj zimno (moze bez przesady, ale -2 jest!) i PADA SNIEG!!!!! Oj bedzie sie dzialo jak posypie caly dzien:((((( Znow nic nie bedzie jezdzilo - ani metro, ani autobusy, ani pociagi, ciakawe ile moj M. bedzie wracal z pracy?

to Pysia moze sobie z Hania piatke przybic marudzi dzis ze ja nie moge....
te cholerne zeby....:o_no::o_no::o_no::o_no:
nie da mi nic napisac ....ciagle chce byc blizko a najlepiej mnie dotykac.... ło boże niech juz maz wraca z tej pracy....:o_master::o_master::o_master:
buziaki!!!

Nasz ALBUMIK :]]
http://parenting.pl/album.php?u=1847

http://patrycja-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3hg3a5g3l.png

Odnośnik do komentarza

krlnk
Gabalas- ja własnie z rajstopami to tak samo mam ale tak mnie przemrożiło ze jakbym miała jeszcze jakieś getry to teżbym je na te rajtuzy pod spodnie upchała :P
a t jeszcze jedno pytanie skoro odpowiedziałaś :) - o której najlepiej wychodzić? koło południa nie??

Miranda- mi chociaż po ciązy przestały dokuczać problemy z krązeniem - bo mi strasznie marzły ręcei stopy - nawet temp 30 stopni a ja lodowate rece is topy po ciązy juz nie mam tak :P ale marzne ogólnie cała! :) :)
a foty super!

Agnieszka- dzięki za link - właśnie miałąm zapytać ile Ci tych piłeczek tam weszło :) 500 duuużo :)

Kami - dzięki za zainteresowanie :) własnie Juli mam jak ubrać bo ma przeegruby kombinezon i jej zimno nie będzie - gorzej ze mną :/ kużwa jak w ten weekend miałam taki sajgon ze szok - przemrzałm do samych kości - i sie dogrzać nie mogę w pon myślalałam ze to ze zmeczenia ale wczoraj nic nie robiłam i dziś tak samo :/
musze sobie chyba grubszą kurtke kupić :/ - nie wiecie czy takie korzuchy są ciepłe?? chodzi mi o takie z reala bo jest promocja za 70 zł taki do kolan - z wyglądu spoko tylko cieńki :/

Jola- zdjęcia Ewuni śliczne! :)
widze ze chrzcimy w ten sam dzień :) - mam pytanie jak planujesz ubrać małą? bo ja białe ubranko a na wierzch wychodzi na to ze czerwony kombinezon :P - co strasznie razi moją teściową :P ale trudno
grstuluje przeprowadzki :) a na dole Twoi rodzice czy Twojego M?:>

Agula- a byliście u lekarza?? zdrówka dla małej!

Kupiłam już sukienusię ,długą białą oczywiście, buty ,rajstopki,body i do tego jeszcze taki grubiuśki rózowy płaszczyk z czapeczką a do tego były rózowe spodnie też grube, to taki komplecik chrzinowy,ale płaszczyk i spodenki wzięłam o 2 rozmiary większe,żeby mogła ubrac jeszcze w przyszłym roku.Całośc wyniosła mnie 270 zł ale nie dokupiłam jeszcze rekawiczek.Jak znajdę chwilę to zrobię zdjęcia i pokaże to cudo
A jak się babci nie podoba to zaproś ją na zakupy niech coś wnuczce sprezentuje....

Agula miejmy nadzieję,ze małej szybko przejdzie.

Dziewczyny ja nie wiem czemu nie moge dziękowac w postach dlatego WIELKIE DZIĘki za "dobre słowo" o Ewuśce.

Stysia ja mam urodziny 26 marca

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32396.png

Odnośnik do komentarza

witam się i ja przy :kawa:

U nas też biało i jest -6 stopni. A moja Kinga nie ma kombinezonu. Kurcze wczoraj tzry hipermarkety zjechaliśmy i nic. Ni nie przepraszam są ale po 300-600 zł!!! Szok!!! Po co mi taki drogi jak na narty nie jeździmy?! A to tańszych nie produkują czy co??? Na targ bym mogła jechać ale boję się tam przymierzać, żeby jej nie zawiało:( Na allegro też się boję bez przymierzania. Ona jest szczuplutka i różnie to bywa z jej rozmiarem :( Także jesteśmy bez kombinezonu a tu taka zima :(

Dziewczynki mam pytanie czy jak Wasze dzieci jedzą obiadek to tez wkładają uparcie swoje rączki do buzi? Moja kurcze jest cała brudna od tego, śliniaczek nie pomaga bo jest brudna na całej buzi włącznie z oczkami, uszami i ubranko idzie po jedzeniu od razu do prania. Tak ją interesuje to co ma w buzi i strasznie ją wszystko wtedy chyba swędzi. Bo oprócz tego, że wkłada rączki do buźki to jeszcze trze buzię, oczka tymi właśnie rączkami brudnymi::)

Aga to Hania spryciara, że chodzi za mamusią:) Gołąbki na święta? To jakaś nie znana dla mnie tradycja:)

Moja dzisiaj też jakaś marudna. Tak wogóle to moja strasznie płaczliwa sie zrobiła jak coś chcę to jest ryk a Kinga uparcie nie chcę jej dać jakieś zabawki i jest wojna. Co najlepsze ją nie interesują zabawki dostosowane do jej wieku tylko chce te co Kinga. Spryciara jedna!!! Dzisiaj poszła na czworaka troszkę ale chyba jej wygodniej na "żołnierza" jak juz ktoś tutaj pisał :)

Mirando- Moniko suuuuper zdjęcia!!! Ale Ci się będą dziewczyny dobijać do drzwi, normalnie będzie podrywacz na całego:) Tylko zarzuci uśmiechem i wszystkie jego:)
Fajnie, że wszystko dobrze u neurologa. Ty z nim chodziłaś na rehabilitację w związku z czym? Że wcześniak? Przepraszam, że nie pamiętam :36_11_13::11_2_114:
Aaaaaaaaa i jeszcze wagę ma suuuuper! Grubasek z niego, ale nie widać tego na zdjęciu:)

Miłego popołudnia mamulki! I dla dzieciaczków całusek od moich dziewczynek i od cioci:):36_3_13::36_3_13:

Odnośnik do komentarza

Aga- no to widze ze wszystko robisz wcześniej :) i super bo nie na ostatnią chwilee :)
Mam nadzieje ze Twój M bezproblemów wróci do domu :)

Agnieszka- aja myślałam ze te 500 to sporo i cały kojec zasypią po brzegi :) hehehhe ;) :)

Jola - hehehe własnie my mamy jeden kombinezon biały ale jest cieniutki w porównaniu do tego drugiego a kupować 2gi biały tylko na jedną okazje to sie nie opłaca - tymbardziej ze nie śpimy na pieniądzach :) i tak myśle bo włansie oglądaliśmy z płaszczykiem zestaw ale on i tak wcale taki gruby nie jest- a jak ja z tego kościoła jak wychodze to sie potem cały dzień dogrzać nie mogę :/

A zrobiłam dziś porządek w ubraniach małej - pamietacie jak pisałam dawno temu ze dostałam ubranka PO MNIE?:>> bo mama dała X lat temu mojej ciotce a ta zachowała w idealnym stanie :) porobiłam foty tych sukienek :) mi sie najbardziej ta niebieska na szerokich ramiączkach podoba :) reszta tak średnio :) ale zobaczcie sobie jak sie ubeirało dzieci 22 lata temu ;))) hehehe

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58618.png

dlaczego sie nie wysypiam......... http://full--of--magic.blogspot.com/
magiczny sklepik :D
http://www.artillo.pl/shop/karolajna.html

http://s3.suwaczek.com/200610141241.png

Odnośnik do komentarza

krlnk
Aga- no to widze ze wszystko robisz wcześniej :) i super bo nie na ostatnią chwilee :)
Mam nadzieje ze Twój M bezproblemów wróci do domu :)

Agnieszka- aja myślałam ze te 500 to sporo i cały kojec zasypią po brzegi :) hehehhe ;) :)

Jola - hehehe własnie my mamy jeden kombinezon biały ale jest cieniutki w porównaniu do tego drugiego a kupować 2gi biały tylko na jedną okazje to sie nie opłaca - tymbardziej ze nie śpimy na pieniądzach :) i tak myśle bo włansie oglądaliśmy z płaszczykiem zestaw ale on i tak wcale taki gruby nie jest- a jak ja z tego kościoła jak wychodze to sie potem cały dzień dogrzać nie mogę :/

A zrobiłam dziś porządek w ubraniach małej - pamietacie jak pisałam dawno temu ze dostałam ubranka PO MNIE?:>> bo mama dała X lat temu mojej ciotce a ta zachowała w idealnym stanie :) porobiłam foty tych sukienek :) mi sie najbardziej ta niebieska na szerokich ramiączkach podoba :) reszta tak średnio :) ale zobaczcie sobie jak sie ubeirało dzieci 22 lata temu ;))) hehehe

Ja mam identyczne sukieneczki:) to są tzw. chińskie suknie:) hihi Moje czekają na Kingę za rok już założy:)

Odnośnik do komentarza

bajustyna my nie chodziliśmy na rehabilitacje, tylko na kontrole do poradni neonatologicznej. Dostaliśmy skierowanie w szpitalu po porodzie, ponieważ Miłoszek urodził się z niską wagą urodzeniową i neonatolog kontrolował jego rozwój. Mieliśmy 3 wizyty, co 3 m-ce. No i w związku z tym, że wszystko jest ok zakończyliśmy odwiedziny w poradni.

krlnk hihi, jakie cudne kiecuchny :D Pamiętam jak dziewczynki w takich dumne paradowały :36_1_1:

krlnk czekam na foteczki stroju!!! Zaintrygowałaś mnie tym płaszczykiem...

happymum a o której się męża spodziewasz??? Ja swojego dopiero w piątek :36_19_1:

Agnieszka31 toście troszkę tych piłeczek nazbierali :D U nas tylko 100 szt. Szepnij Ali na uszko, że buziaki jej przesyłam!!!

http://cap30.caption.it/10259/captionit0150750735D37.jpg :36_3_1:

http://miloszek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Moniś dzięki za odpowiedź :) To super, że już nie musisz jeździć do neurologa:)

Ja sie uczę testów na prawko bo już zapomniałam wszystko. Koszmar jakiś! Ja chcę mieć to za sobą jak Stysia :)))) Może sobie brzuszek wypcham i powiem, ze mam na dzisiaj termin hihi Ale z resztą jak zdawałąm ostatnio to byłam już w ciąży i widział gościu i mnie udupił wrr Mam nadzieję, ze mu wszytsko myszki zjadły :):36_1_1::36_1_1:

Odnośnik do komentarza

bajustyna
jola28
a to te zdjęcia

Śliczne! Będzie wyglądać w tym jak królewna:) Bossskie:)
A jaki duży pokój macie:) Jaki macie metraż?

No właśnie malinka jak u Ciebie z budową? Wiki a jak Tobie/Wam się mieszka na swoim?

duży pokój 40 m i mniejszy 20m no i łazienka też duża + przedpokój .kuchnia na dole a miał byc aneks na górze niestety zbrakło funduszu.....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32396.png

Odnośnik do komentarza

bajustyna
witam się i ja przy :kawa:

U nas też biało i jest -6 stopni. A moja Kinga nie ma kombinezonu. Kurcze wczoraj tzry hipermarkety zjechaliśmy i nic. Ni nie przepraszam są ale po 300-600 zł!!! Szok!!! Po co mi taki drogi jak na narty nie jeździmy?! A to tańszych nie produkują czy co??? Na targ bym mogła jechać ale boję się tam przymierzać, żeby jej nie zawiało:( Na allegro też się boję bez przymierzania. Ona jest szczuplutka i różnie to bywa z jej rozmiarem :( Także jesteśmy bez kombinezonu a tu taka zima :(

Dziewczynki mam pytanie czy jak Wasze dzieci jedzą obiadek to tez wkładają uparcie swoje rączki do buzi? Moja kurcze jest cała brudna od tego, śliniaczek nie pomaga bo jest brudna na całej buzi włącznie z oczkami, uszami i ubranko idzie po jedzeniu od razu do prania. Tak ją interesuje to co ma w buzi i strasznie ją wszystko wtedy chyba swędzi. Bo oprócz tego, że wkłada rączki do buźki to jeszcze trze buzię, oczka tymi właśnie rączkami brudnymi::)

Aga to Hania spryciara, że chodzi za mamusią:) Gołąbki na święta? To jakaś nie znana dla mnie tradycja:)

Moja dzisiaj też jakaś marudna. Tak wogóle to moja strasznie płaczliwa sie zrobiła jak coś chcę to jest ryk a Kinga uparcie nie chcę jej dać jakieś zabawki i jest wojna. Co najlepsze ją nie interesują zabawki dostosowane do jej wieku tylko chce te co Kinga. Spryciara jedna!!! Dzisiaj poszła na czworaka troszkę ale chyba jej wygodniej na "żołnierza" jak juz ktoś tutaj pisał :)

Mirando- Moniko suuuuper zdjęcia!!! Ale Ci się będą dziewczyny dobijać do drzwi, normalnie będzie podrywacz na całego:) Tylko zarzuci uśmiechem i wszystkie jego:)
Fajnie, że wszystko dobrze u neurologa. Ty z nim chodziłaś na rehabilitację w związku z czym? Że wcześniak? Przepraszam, że nie pamiętam :36_11_13::11_2_114:
Aaaaaaaaa i jeszcze wagę ma suuuuper! Grubasek z niego, ale nie widać tego na zdjęciu:)

Miłego popołudnia mamulki! I dla dzieciaczków całusek od moich dziewczynek i od cioci:):36_3_13::36_3_13:

Bajustyna no z ta moja Hanka to naprawde oszalec mozna - wszedzie Jej pelno! Jak tylko otworze jakies drzwi, to ta gadzina o malo sie nie zabije tak leci na czworaka, zeby Jej tylko czasm drzwi nie zamknac:)))) A stawanie np. przy narozniku sciany jest malo bezpiecznym, aczkolwiek ulubionym ostatnio zajeciem mojej coreczki:)
Haaaa a z tymi golabkami to jest dluuuuga historia:)))) U mnie tez nigdy na wigilie nie robilo sie golabkow z kasza i gzrybami ale... robila je babcia mojego bylego meza! Tak bardzo one nam posmakowaly, ze teraz moj Kornel nie uwaza wigilii bez golabkow z sosem grzybowym!!!! A poniewaz moj M. jest goralem, wiec na wigilie zawsze mam tylko i wylacznie borowiki i, uwierz mi, golabki z kasza i borowikami w sosie borowikowym sa NAJLEPSZE NA SWIECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moja Hanka tez sie tapla niemalze w jedzeniu ostatnio - nie wiem so to ma wogole byc!!!!!

Odnośnik do komentarza

krlnk
Aga- no to widze ze wszystko robisz wcześniej :) i super bo nie na ostatnią chwilee :)
Mam nadzieje ze Twój M bezproblemów wróci do domu :)

Agnieszka- aja myślałam ze te 500 to sporo i cały kojec zasypią po brzegi :) hehehhe ;) :)

Jola - hehehe własnie my mamy jeden kombinezon biały ale jest cieniutki w porównaniu do tego drugiego a kupować 2gi biały tylko na jedną okazje to sie nie opłaca - tymbardziej ze nie śpimy na pieniądzach :) i tak myśle bo włansie oglądaliśmy z płaszczykiem zestaw ale on i tak wcale taki gruby nie jest- a jak ja z tego kościoła jak wychodze to sie potem cały dzień dogrzać nie mogę :/

A zrobiłam dziś porządek w ubraniach małej - pamietacie jak pisałam dawno temu ze dostałam ubranka PO MNIE?:>> bo mama dała X lat temu mojej ciotce a ta zachowała w idealnym stanie :) porobiłam foty tych sukienek :) mi sie najbardziej ta niebieska na szerokich ramiączkach podoba :) reszta tak średnio :) ale zobaczcie sobie jak sie ubeirało dzieci 22 lata temu ;))) hehehe

Staram sie zrobic wiekszosc potraw wczesniej, bo przy mojej Hani moje cos zrobic tylko wtedy jak spi, a, ze spi niewiele...:)
Niestety siostra mojego M. (bezdzietna, pracujaca niewiele) nie domyslila sie jeszcze, ze moglaby cos pomoc, chocby pobawic Hanie, zebym nie musiala robic wieczorami. Pewnie przyjda, jak co roku, na gotowe:))))

Kochana sukienki wygladaja jak nowe!!!! Alllllllle numer:))))))

Odnośnik do komentarza

Witam

Na wstępie PRZEPRASZAM że wczoraj nie weszłam, ale nie miałam czasu, ale to za moment.
Wszystkim solenizantom dużo zdrowka !!!!

Happy może dobrze że tak powiedziały bo chciałam coś zrobić z włosami tylko ciągle nie było czasu, a takto się zmobilizowałam :Śmiech: oczywiście one to w dobrej wierze powiedziały :Śmiech:

Bajustynko Nam się mieszka SUPER !!!! :Śmiech:

Wczoraj o 14:30 skończyłam prace potem przyjechały dziewczyny wyskoczyłam z nimi na miasto kupiłyśmy farbe no i mi robiły włoski :Śmiech: później kąpałam Maje i w sumie już mi sie nie chciało właczać kompa PRZEPRASZAM

Zdjęcia jako takiego nie mam bo Nam się obiektyw popsuł :ehhhhhh: ułamał się jeden ząbek i nie chce za bardzo łapać ostrości i musimy kupić nowy obiektyw, ale jedno zdjęcie Wam wkleje
Ja z nową fryzurką i Maja na swoim słoniu (prezent odemnie i Łukasza już na gwiazdke - dzisiaj przyszedł ) Maja miała radoche :Śmiech:

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
Witam

Na wstępie PRZEPRASZAM że wczoraj nie weszłam, ale nie miałam czasu, ale to za moment.
Wszystkim solenizantom dużo zdrowka !!!!

Happy może dobrze że tak powiedziały bo chciałam coś zrobić z włosami tylko ciągle nie było czasu, a takto się zmobilizowałam :Śmiech: oczywiście one to w dobrej wierze powiedziały :Śmiech:

Bajustynko Nam się mieszka SUPER !!!! :Śmiech:

Wczoraj o 14:30 skończyłam prace potem przyjechały dziewczyny wyskoczyłam z nimi na miasto kupiłyśmy farbe no i mi robiły włoski :Śmiech: później kąpałam Maje i w sumie już mi sie nie chciało właczać kompa PRZEPRASZAM

Zdjęcia jako takiego nie mam bo Nam się obiektyw popsuł :ehhhhhh: ułamał się jeden ząbek i nie chce za bardzo łapać ostrości i musimy kupić nowy obiektyw, ale jedno zdjęcie Wam wkleje
Ja z nową fryzurką i Maja na swoim słoniu (prezent odemnie i Łukasza już na gwiazdke - dzisiaj przyszedł ) Maja miała radoche :Śmiech:

no ja myśle ze w dobrej wierze hihi
czasem potrzeba takiego podszeptu, bo czlowiek nie zdaje sobie sprawy z czegos jak czyms innym zajety...
fotka super!!! kolor tez Ci pasuje !!! zmiana jak najbardziej na plus!!!!!!!!!!!!!!:36_1_1::36_1_1:
ale fryzurki za bardzo nei widac :/ obciałaś?? na równo czy jak ?? bo ja chyba jakas slepa:o_master::o_master::o_master:
mimo wszystko prosze o wiecej fotek!!! prosze sie ofotografowac :36_1_1::36_1_1::36_1_1:
moim skromnym zdaniem fajnie wygladałabys z grzywka taka na skos czoła ale to tylko moje zdanie:36_1_1::36_1_1::36_1_1:

Prezent dla Majusi super:] to ma dziewczyna radoche:36_1_1::36_1_1::36_1_1:

Nasz ALBUMIK :]]
http://parenting.pl/album.php?u=1847

http://patrycja-.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3hg3a5g3l.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...