Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe Mamulce 2009


bloomoo

Rekomendowane odpowiedzi

AgulaMamula
Karola zasypia tak koło 22 nieraz po. Kąpię ją codziennie o 20 i po kąpiel dostaje siły i szaleje z tatą i bratem:o_master2:. Myślę że to dlatego ze nie ma swojego pokoju i dopiero jak my się kładziemy to i ona często z wielkim rykiem.
Ale za to mam w domu powsinogę:lup: Już jak miała półtora roku pierwszy raz sama nocowała u ciotki. Teraz wystarczy, że ktoś powie do niej,,idziemy?,, a ona leci się pakować:sofunny:. Już parę wekendów spędziłą po za domem bez rodziców:lup:.Teraz właśnie też jej nie ma, bo pojechała z moją siostrzenicą gdzieś.
Co do przytulanki, to nie posiada takowej niezastąpionej, chociaż ma ulubioną myszkę miki większą od siebie i trzy inne różnych rozmiarów. Ale nie ma szału jak ich nie ma przy zasypianiu. I bardzo się cieszę, bo Igor do tej pory nie rzstaje się ze swoim misiem którego ma od urodzenia. A jaki był płacz jak ten misio zaginął w przedszkolu:alajjj: Musiałam ogłoszenie pisać. Na szczęście się znalazł:o_master2:

ale masz fajnie Maja niestety nie została by na noc bez któregos z rodzica :ehhhhhh: jak w lutym mieliśmy impreze i Majka spała u mamy to w nocy Nas wołała nie chciała spać, wiec mama się troche nameczyła zeby ją położyć :ehhhhhh:

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

gabalas
Zynab u nas na topie jest Barney & frends moje dzieciaki to uwielbiaja, starszak wyspiewuje mi te piosenki w 2 jezykach bo w TV jest dabingowane po polsku a w necie oglada po angielsku:Oczko:W sumie to taka rozwojowo-edukacyjna bajka wiec jest ok. krzeslami po niej nie rzucają:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
Moja chodzi spac ok 20 , klade wychodze z pokoju i sama zasypia, bez swiatła, puszczam od niedawna bajke do sluchania:Oczko: Ulubionych przytulanek, kocyków, zabawek nie ma:Oczko:
Sma sobie bajki nie włączy bo to u nas dosc skomplikowane trzeba 2 piloty użyc:Oczko:ale sam TV odpali:Oczko:

u Nas tez trzeba 2 pilotów użyć, ale Maja jeszcze nie może zapamietać kórym się włącza telewizor bo widze nieraz jak naciska każdy guzik po kolei no i w końcu właczy za to rozpracowała mój czy Łukasza telefon bo sa dotykowe i wie gdzie przytrzymać żeby jej się odblokował już kilka razy takim sposobem zadzwoniła do mojej mamy, albo jakies koleżanki

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

No ja w pracy
Dzisiaj luzik, bo nie ma mojej koleżanki z pokoju:smile_jump: Jak mi nie będą tu zaglądać to oby do 15:smile_move:.
Zynab, a Twoja córcia sypia w dzień? A ma swój pokój czy z wami śpi? No współczuję ci że tak późo zasypia. Może cos poradzimy, popróbujesz i może jej się zmieni. Jak śpi w dzień to może jej nie kładź, tylko przetrzymaj jakoś do tej 19??
Ja jestem wściekła jak moja laska zasypia przed 22:Real mad:, Jakby mi o 2 zasypiała to chyba bym ją zamordowała:alajjj:

Odnośnik do komentarza

Witajcie :kawa:
U Nas ponuro i juz chyba pada :ehhhhhh: musze lecieć na jakieś zakupy, ale to za moment bo taka pogoda że nie chce się z domu wychodzić ... własnie zjadłysmy śniadanie i Maja zjadła 200 ml kaszki i kanapke z serkiem homogenizowanym, a teraz siedzi przy pralce i patrzy jak się pierze :Śmiech:
Czy Wasze dzieci lubią pomagać ??

Bo jak mówie Mai że ide prać to ona mi pranie do pralki włoży, właczy pralke :Śmiech: jak cos robie w kuchni to z chęcią mi podaje o co ja poprosze :Śmiech: Wasze dzieci też tak mają ??

http://maja2009.aguagu.pl/suwaczek/suwak4/a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/29414a2d3e.png
http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kyvu8eal1.png

Odnośnik do komentarza

Witaski
Łucja - spanko w okolicach 20.00 z ulubionym kocykiem oczywista, bez którego nie da się życ :)) służy do tulenia, wycierania podłóg, wycierania buzi po czekoladzie, chowania się....itd... wielofunkcyjny, kiedyś jasnoróżowy kocyk :))))

Wiki ... Lu ma obsesje... jak tylko idę do kuchni i mówię co idę zrobi, to juz widzę "dym spod kół" i głośny okrzyk JAAAAAA
wiec schodzę z drogi coby spokojnie bez wypadku dotarła do kuchni i przyciągnęła krzesło pod blat....

http://parenting.pl/picture.php?albumid=894&pictureid=8828http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6tv73lk7wk1vm.png
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P1030807.JPGhttp://www.suwaczki.com/tickers/k0kde6yd6mks5din.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Moja też pomaga. Zamiata, pranie zdejmuje i wiesza, wkłada i wyciąga z pralki, wyciąga gary ze zmywarki, nawet ,,robi herbatę,,( wkłada wszystko do kubka- herbatę, cukier), wynosi talerze ze stołu. Igor ją bardzo wykorzystuje, bo młoda sprząta tez za niego:hmm:.
Ale nie cieszcie się tak, bo przyjdzie taki czas, że trudno będzie zagonić nasze pomagające pociechy do zrobienia czegokolwiek:Real mad: Z igorem toczę prawdziwą wojnę o jakąkolwiek pomoc.Muszę stosować podstępy i obietnice nagród za np 10 pomocy mamie:o_master2: A jak był w wieku Karoli to też się rwał do pomocy eh

Odnośnik do komentarza

aretas u nas z kocykiem jest to samo sluzy do wszystkiego moj maz to tylko mi mowi ze to nie jest kocyk tylko szmata do podlogi :36_3_3: musimy go wszedzie brac a jak mala kilka razy byla chora i zwymiotowala na niego i trzeba bylo prac to dopiero bylo wogole jej kocyk musze prac jak spi bo inaczej sie nie da :o_noo: co do pomocy to mala bardzo chetnie pozbiera talerze ze stolu wytrze stol wklada pranie do pralki czasem swoje pranie robi jak sie bawi wtedy w pralce mozna znalesc wszystko raz nie zauwazylam i wlaczylam pralke raz z 2 przykrywkami od granka :o_no: AgulaMamula yasmin ma swoj pokoj ale niestety spi z nami znaczy ma lozeczko kolo naszego ale czesto budzi sie w nocy i musze ja brac do naszego lozka czasem mi spi popoludniu kolo 16 17 a czasem nawet o 18 wiec ja musze budzic po godzinie a jak ja przetrzymym bez spania do 19 to i tak mi sie obudzi po 2-3 godz i o 23 powie mi dosc :15_8_217: i wyspana jedyna opcja to przetrzymywac ja do ok 22 ale to tez ciezko bo jest wtedy bardzo marudna i czasem nie da jej sie utrzymc bedzie spala na stojaco :36_19_3: u nas dzis pogoda do bani pada i do tego bardzo zimno brrrrrr

Odnośnik do komentarza

Wiki20pl
Witajcie :kawa:
U Nas ponuro i juz chyba pada :ehhhhhh: musze lecieć na jakieś zakupy, ale to za moment bo taka pogoda że nie chce się z domu wychodzić ... własnie zjadłysmy śniadanie i Maja zjadła 200 ml kaszki i kanapke z serkiem homogenizowanym, a teraz siedzi przy pralce i patrzy jak się pierze :Śmiech:
Czy Wasze dzieci lubią pomagać ??

Bo jak mówie Mai że ide prać to ona mi pranie do pralki włoży, właczy pralke :Śmiech: jak cos robie w kuchni to z chęcią mi podaje o co ja poprosze :Śmiech: Wasze dzieci też tak mają ??

O jak ja Ci Wiki zazdroszcze, ze Maja tak ladnie je!!!! Moja Hania (tradycyjnie) zjadla na sniadanie pol kromki chleba z maslem (jak dalam z szynka, to wyplula i darla sie, ze nie boble) wiec jadla tylko z maslem. Przed spaniem juz bron Borze cos tknac do jedzienie i zje pewnie kolo 14-tej obiadek ze sloiczka albo pogrzebie w moim, ale te ze sloiczka ladnie je, wiec Jej wpycham, no chociaz widze, ze cos zjadla. A pozniej kolacja "wpychana" ukradkiem:( Ja oszaleje... Kornel zjadla wszystko i w kazdej ilosci jak byl w Jej wieku.

Zynab Hania chodzi spac 20-20.30, czaaaaaasem zdarzy sie, ze odrobine pozniej (np. jak jestesmy gdzies na goscinie), ale to bylo dwa razy do tej pory i powiem Ci, ze zauwazylam, ze wtedy, pomimo, ze jest zmeczona, gorzej spi!!!! Tak wiec wole polozyc Ja wczesniej i miec wieczor dla siebie i M.:)

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Zaynab
aretas u nas z kocykiem jest to samo sluzy do wszystkiego moj maz to tylko mi mowi ze to nie jest kocyk tylko szmata do podlogi :36_3_3: musimy go wszedzie brac a jak mala kilka razy byla chora i zwymiotowala na niego i trzeba bylo prac to dopiero bylo wogole jej kocyk musze prac jak spi bo inaczej sie nie da :o_noo: co do pomocy to mala bardzo chetnie pozbiera talerze ze stolu wytrze stol wklada pranie do pralki czasem swoje pranie robi jak sie bawi wtedy w pralce mozna znalesc wszystko raz nie zauwazylam i wlaczylam pralke raz z 2 przykrywkami od granka :o_no: AgulaMamula yasmin ma swoj pokoj ale niestety spi z nami znaczy ma lozeczko kolo naszego ale czesto budzi sie w nocy i musze ja brac do naszego lozka czasem mi spi popoludniu kolo 16 17 a czasem nawet o 18 wiec ja musze budzic po godzinie a jak ja przetrzymym bez spania do 19 to i tak mi sie obudzi po 2-3 godz i o 23 powie mi dosc :15_8_217: i wyspana jedyna opcja to przetrzymywac ja do ok 22 ale to tez ciezko bo jest wtedy bardzo marudna i czasem nie da jej sie utrzymc bedzie spala na stojaco :36_19_3: u nas dzis pogoda do bani pada i do tego bardzo zimno brrrrrr

No to masz niewesoło. A może ona ci się budzi w nocy, bo ciemno? czy śpicie przy lampce? Moja miałą etap, ze budziłą się w nocy, a jak zapalałam lampkę to był koniec spania. Teraz mamy taką malutką do kontaktu i całą noc się pali. Nawet jak mała się obudzi to sama zasypia. Chociaż bywa, ze chce spać z nami i wędruje tak, bo jak tylko zaśnie u nas to ją przenoszę do łóżeczka spowrotem.
U mnie pada śnieg:alajjj:

Odnośnik do komentarza

AgulaMamula
Zaynab
aretas u nas z kocykiem jest to samo sluzy do wszystkiego moj maz to tylko mi mowi ze to nie jest kocyk tylko szmata do podlogi :36_3_3: musimy go wszedzie brac a jak mala kilka razy byla chora i zwymiotowala na niego i trzeba bylo prac to dopiero bylo wogole jej kocyk musze prac jak spi bo inaczej sie nie da :o_noo: co do pomocy to mala bardzo chetnie pozbiera talerze ze stolu wytrze stol wklada pranie do pralki czasem swoje pranie robi jak sie bawi wtedy w pralce mozna znalesc wszystko raz nie zauwazylam i wlaczylam pralke raz z 2 przykrywkami od granka :o_no: AgulaMamula yasmin ma swoj pokoj ale niestety spi z nami znaczy ma lozeczko kolo naszego ale czesto budzi sie w nocy i musze ja brac do naszego lozka czasem mi spi popoludniu kolo 16 17 a czasem nawet o 18 wiec ja musze budzic po godzinie a jak ja przetrzymym bez spania do 19 to i tak mi sie obudzi po 2-3 godz i o 23 powie mi dosc :15_8_217: i wyspana jedyna opcja to przetrzymywac ja do ok 22 ale to tez ciezko bo jest wtedy bardzo marudna i czasem nie da jej sie utrzymc bedzie spala na stojaco :36_19_3: u nas dzis pogoda do bani pada i do tego bardzo zimno brrrrrr

No to masz niewesoło. A może ona ci się budzi w nocy, bo ciemno? czy śpicie przy lampce? Moja miałą etap, ze budziłą się w nocy, a jak zapalałam lampkę to był koniec spania. Teraz mamy taką malutką do kontaktu i całą noc się pali. Nawet jak mała się obudzi to sama zasypia. Chociaż bywa, ze chce spać z nami i wędruje tak, bo jak tylko zaśnie u nas to ją przenoszę do łóżeczka spowrotem.
U mnie pada śnieg:alajjj:

Agula nie zartuj z tym sniegiem!!!!! U nas leje ale i to mi sie nie podoba:(:36_2_16:

Odnośnik do komentarza

AgulaMamula
Zaynab
aretas u nas z kocykiem jest to samo sluzy do wszystkiego moj maz to tylko mi mowi ze to nie jest kocyk tylko szmata do podlogi :36_3_3: musimy go wszedzie brac a jak mala kilka razy byla chora i zwymiotowala na niego i trzeba bylo prac to dopiero bylo wogole jej kocyk musze prac jak spi bo inaczej sie nie da :o_noo: co do pomocy to mala bardzo chetnie pozbiera talerze ze stolu wytrze stol wklada pranie do pralki czasem swoje pranie robi jak sie bawi wtedy w pralce mozna znalesc wszystko raz nie zauwazylam i wlaczylam pralke raz z 2 przykrywkami od granka :o_no: AgulaMamula yasmin ma swoj pokoj ale niestety spi z nami znaczy ma lozeczko kolo naszego ale czesto budzi sie w nocy i musze ja brac do naszego lozka czasem mi spi popoludniu kolo 16 17 a czasem nawet o 18 wiec ja musze budzic po godzinie a jak ja przetrzymym bez spania do 19 to i tak mi sie obudzi po 2-3 godz i o 23 powie mi dosc :15_8_217: i wyspana jedyna opcja to przetrzymywac ja do ok 22 ale to tez ciezko bo jest wtedy bardzo marudna i czasem nie da jej sie utrzymc bedzie spala na stojaco :36_19_3: u nas dzis pogoda do bani pada i do tego bardzo zimno brrrrrr

No to masz niewesoło. A może ona ci się budzi w nocy, bo ciemno? czy śpicie przy lampce? Moja miałą etap, ze budziłą się w nocy, a jak zapalałam lampkę to był koniec spania. Teraz mamy taką malutką do kontaktu i całą noc się pali. Nawet jak mała się obudzi to sama zasypia. Chociaż bywa, ze chce spać z nami i wędruje tak, bo jak tylko zaśnie u nas to ją przenoszę do łóżeczka spowrotem.
U mnie pada śnieg:alajjj:
yasmin odkad sie urodzila to zasypiala bez lampki nie uczylam ja spac przy swietle a w nocy sie budzi bo chce isc do naszego lozka :36_2_4: jak ja wezme to zasypia od razu :o_no: ja robie tak samo ze ze jak zasnie tow racam ja do jej lozeczka czasem jak idziemy wieczorem spac to ja zasne o ona jeszcze sobie tam opowiada bawi sie zanim zasnie i tak spi z nami az do rana :36_3_3: moja mama tez mi mowila eeeeeeee tam jak to nie spi az sama zobaczyla jak bylismy w pl a pozniej jak mama byla u nas hehehehehe nawet malej kupilam meliske w syropie ale to tez nic nie daje :nie_mam_pojecia: aga 3000 ehhh zeby to tak latwo bylo ja wczesniej polozyc jak z nia pojde wczesniej to bede lezec i lezec az w okncu polnoc bedzie wiec i tak nici z wieczoru :36_2_58:

Odnośnik do komentarza

aretas75
zaynab ... ja też piorę ten kocyk jak już zaśnie :)))) i zawsze sie modlę żeby szybko wysechł hihihii

Agula. ... powiedz chociaż że to ostatni śnieg tej zimy !!!!!!!!!!!!!!!!!! :P niestey zeby go wysyszyc bez wlaczenia ogrzewania sie nie da :36_3_3:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

aretas75
zaynab ... ja też piorę ten kocyk jak już zaśnie :)))) i zawsze sie modlę żeby szybko wysechł hihihii

Agula. ... powiedz chociaż że to ostatni śnieg tej zimy !!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Mam nadzieje, ze ostatni:o_master2:
Zaynab, Karola też zasypiała bez lampki aż którejś nocy.... się to skończyło. Ponoć dzieci mają taki etap w życiu. Mirandy Miłek też miał i innych dziewczyn tez. Lampka sprawiła, że przestały się budzić w nocy.:hmm:

Odnośnik do komentarza

hmmmmmmm tylko ze jak yasmin zobaczy swiatelko wlaczone nawet male to juz wogole nie zasnie :/ mam taki inhaltor ze swiatelkiem jak jest chora to ona sie tym straznie interesuje wiec po spaniu kochane mamuski dziekuje bardzo za rady moze jej sie to w koncu unormuje :) wiecznie spac tak nie bedzie chodzic :Dhehehehhehehe

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Zaynab
hmmmmmmm tylko ze jak yasmin zobaczy swiatelko wlaczone nawet male to juz wogole nie zasnie :/ mam taki inhaltor ze swiatelkiem jak jest chora to ona sie tym straznie interesuje wiec po spaniu kochane mamuski dziekuje bardzo za rady moze jej sie to w koncu unormuje :) wiecznie spac tak nie bedzie chodzic :Dhehehehhehehe

Oby, bo padniesz z wyczerpania:o_master2:.
Ja zaraz zmykam do domku:smile_jump:, Tylko nie wiem, czy jeszcze uda mi się do was zajrzeć:hmm:.M. już zaczął pracować do 18 i wszystko na mojej głowie:o_master2:. Na dodatek pogoda do bani i pewnie w domku czeka na mnie stworzenie miałcząco-jęczące:Real mad:. Jak ja się cieszę że pracuję:smieszne:

Odnośnik do komentarza

Zyanb wspolczuje zasypiania, ja bym zwariowala, nie dośc ze mam silne poczucie wlasnego terytorium w lożku i moja polowka jest tylko moja!!!! zadne dziecko sie na niej nie znajdzie do tego ja o 21 ma juz serdecznie dosc całego dnia i brykajace dziecko po tej godzinie to dla mnie horror:36_11_13: Moi od początku byli przyzwycajani do swoich lozeczek i jak sie juz w nich znajdą to nie ma zmiluj, zadnego lazenia , wyciagania zasypiania u nas. Nawet jak takie noce sie zdarzyy np. przy chorobie dzieci ze sie budzily i wymagały wzięcia do siebie to baaaardzo rzadko zasypialy w naszym lozku, tylko przelezaly tam troche i same sie upominaly o wyniesienie ich do siebie:Oczko: Syn niedawno mial taki myk ze chcial spac u nas, ale nie w naszym łozku tylko obok na sofie, trwalo to kilka dni i wrocil do siebie:Oczko: Nike kiedys wzięlam do siebie w czasie choroby bo sie non stop budzila z kaszlem to efekt byl taki ze najpierw sie po mnie przewalala, a potem sie cąlkiem obudzila skora do zabaw, jak ja tylko wynioslam do siebie to zaraz zasneła:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

gabalas niezle niezle :D moja jak jest chora bo biedna wtedy spi na mnie musi sie przytulic ale to akurta lubie jak mi spi na piersiach :) lepiej jej sie wtedy oddycha i chyba czuje sie bezpieczna :) mowie wam kobietki nie ma tak zle z tym ze nie chodzi spac trudno moze juz jej taka natura podala sie na mame i tate hehehehehhehehehe

Odnośnik do komentarza

Zaynab
gabalas niezle niezle :D moja jak jest chora bo biedna wtedy spi na mnie musi sie przytulic ale to akurta lubie jak mi spi na piersiach :) lepiej jej sie wtedy oddycha i chyba czuje sie bezpieczna :) mowie wam kobietki nie ma tak zle z tym ze nie chodzi spac trudno moze juz jej taka natura podala sie na mame i tate hehehehehhehehehe

Monia, u mnie opcja spania na mnie nie wchodzi w grę, bo zasypiam ułożona w chiński paragraf :36_1_1: Mam nadzieję, że się laska opamięta i zacznie chodzić spać wcześniej... :36_19_1: A jak u Was z jedzonkiem??? Ładnie Yasminka zjada???

http://cap30.caption.it/10259/captionit0150750735D37.jpg :36_3_1:

http://miloszek.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

miranda33
Zaynab
gabalas niezle niezle :D moja jak jest chora bo biedna wtedy spi na mnie musi sie przytulic ale to akurta lubie jak mi spi na piersiach :) lepiej jej sie wtedy oddycha i chyba czuje sie bezpieczna :) mowie wam kobietki nie ma tak zle z tym ze nie chodzi spac trudno moze juz jej taka natura podala sie na mame i tate hehehehehhehehehe

Monia, u mnie opcja spania na mnie nie wchodzi w grę, bo zasypiam ułożona w chiński paragraf :36_1_1: Mam nadzieję, że się laska opamięta i zacznie chodzić spać wcześniej... :36_19_1: A jak u Was z jedzonkiem??? Ładnie Yasminka zjada??? nie nie mi chodzilo ze ona zasypia na mnie tylko jak jest chora a tak to normalnie zasypa w lozku :) a z jedzeniem to rozni bywa :36_3_3: raz ma taki apetyt ze je caly dzien a raz ma tak ze przez kilka dni nie chce wogole jesc :nie_mam_pojecia: na sniadanie tradycyjnie kanpka z pasztetem ale to juz tradycja raczej od kilkanastu miesiecy :o_noo: na obiad roznie bywa najbardziej lubi warzywne risotto potrafi go czasem zjesc 3 miseczki uwielbia rowniez zupe z kuskusem i kurczaczkiem lubi rowniez ryz z jogurtem naturalnym ziemniaczki lubi frytki lubi tez palki z kurczaka ale tylko palki :36_3_3: hmmm nie wiem co jeszcze lubi :36_3_3: w miedzy czasie jeszcze jakies ciacho jogurt (czasem) kawalek czekolady albo chipsa parowki tez lubi a wieczorkiem przed spaniem mleczko :) to chyba wszystko aaaa czasem tez zje ze mna kanapke z rybka z puszki ( np makrela w oleju czy w sosie pomidorowym) lubi tez czasem zjesc sobie ogorka samego czy papryke czerwona :) uwielbia tez chleb suchy (arabski ) ieczony w takich speclajnych piecach.Teraz akurat ma okres w ktorym nie je wiec walczymy hehhhehehe o kazdy kes hahahahha

Odnośnik do komentarza

Monia Łacze sie w bolu z niejedzeniem :((((((((((((((( moj to raz na 3 dni normalnie je ,a tak to dzis np. rano z 200ml kaszy mannej - gestej z sokiem malinowym , pozniej zjadl jakies ciastko i kawalek jablka ,a na obiad jednego krokiecika i to wszystko oczywiscie z piciem nie mamy problemow ,bo dzis chyba juz z 0,75 wypil .
Dzis u nas kiepski dzien ,bo Alan wstal o 6 pozniej caly dzien sie meczyl do 15,15 i jak usnal to do tej pory spi . Mecza go zeby ,bo caly czas poplakuje przez sen . Zaraz go pewnie bede budzic na kapanie i jak bedzie chcial to sie chwile pobawi - w co watpie ,bo pewnie nawet nic nie zje tylko bedzie chcial do lozka.

Co do spania to spi w swoim lozeczu - mial taki okres niedawno ok .3 tygodni ,ze nawet nie popatrzyl na swoje lozeczko tylko u nas na lozku . M zawsze go przenosil ,a teraz w miare wszystko wrocilo do normy - naszczescie ,bo jedno dziecko kopalo mnie po brzuchu ,a drugie po plecach heh coz to bylo za spanie heh

http://alanek1.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://laura1.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
:Aniołek:19.06.10

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...