Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe Mamulce 2009


bloomoo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AgulaMamula

Hej Kiki
widzę ze sama jesteś na posterunku:hmm:
My wczoraj byliśmy w zoo we Wrocławiu, a dzisiaj piękna pogoda i cały dzień na dworze. Trenujemy dalej sikanie, zwłaszcza w majtki:sofunny:, Dzisiaj gwiazda zasikała 10 par, a zasikałaby więcej, ale przez jakiś czas miała założonego pampersa:o_master2:. za to na pytanie gdzie robimy siku Karolinka schyla się i poklepuke podłogę:lup::o_master2:. Chyba nigdy nie zaskoczy.
Teraz już śpi, bo trochę ją na piechotę przegoniłam. Staram się jak najczęściej chodzić z nią na nogach bez wózka, i efekty są:brawo: małą ślicznie chodzi za rączkę, tam gdzie mamusia chce, żeby poszła. Wie też że np na placu zabaw, albo na Rynku może sobie swobodnie pobiegać i wtedy nie da rączki za skarby świata
Mykam obejrzeć jakiś filmik

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

I ja się witam:smile_jump:
U nas piękna pogoda, więc korzystamy ile wlezie. Wychodzimy już po 9 i wracamy na drzemkę koło południa, potem obiadek i znowu spacer aż do wieczora, tym razem ze starszym bratem:smile_jump:.
Jutro jak będzie tak grzać to idziemy na basen, na cały dzień a w niedzielę jedziemy nad jakąś większą wodę.
Miłego wekendu

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

No ja teraz też nie mam czasu na forum, bo pogoda śliczna i łazimy po górach, jeździmy na wycieczki rowerowe. karola ma piękny kask i fotelik na mamy rowerze, prawdziwa z niej turystka:in_love:
Miłego dzionka:in_love:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Ja na momencik, bo jakoś czasu brakuje na pisanie. Mała cały czas coś broi i trzeba jej pilnować, a jak tylko siądę do kompa, natychmiast jest ryk i leci mi go wyłączyć:o_master2:. Gorąc straszliwy juz od rana, więc pewnie nad jakąś wodę pojedziemy. Miłego dzionka wszystkim

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Upał, upał upał:alajjj:
Dzisiaj bylam z małą w Pepco kupiłam jej dwa dresiki, bo nie ma, a niedługo wyjazd pod namioty:smile_move:. A Karola upatrzyla sobie małe plastikowe krzeselko, wlazła na nie i za nic nie chciała zleźć:sofunny:... No i mamusia... kupiła:sofunny::o_master2: ale i tak jej się przyda na wyjeździe. Mam nadzieję, że przez ten jeden raz nie nauczyła się, że mama zawsze kupi:alajjj:
miłego dnia i ochłody:in_love:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...