Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe Mamulce 2009


bloomoo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ja!!!

WSZYSTKIM NASZYM ROCZNIAKOM DUŻO ZDRÓWKA, SPEŁNIENIA MARZEŃ, DUŻO UŚMIECHU NA TWARZY ŻYCZY CIOCIA JUSTYNKA Z KINGUSIĄ I MARTYNKĄ!!!

Dziewczyny ja na chwilkę przyszłam się przywitać:) Nie mogę się pozbierać mam tyle prania ledwo rozpakowałam torby :) My w świetą u rodziny i nic nie odpoczywałam takie siedzenie za stołem mnie wykonczyło i teraz gryzą mnie wyrzuty sumienia tak się objadłam ehhh

Zajrzę później! PA!!!

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

:smieszne:Właśnie wróciłam z parku, bo słonko świeci chociaż zawiewa zimny wiatr. Jednak w parku cały plac w słońcu:taniec1:. Karolina już sama zjeżdża ze ślizgawki, a ja ją łapię na dole:smieszne:. no i zaczyna się protestowanie, jak mama zabiera do wózka a tu by się jeszcze pozjeżdżało:what::sofunny:.
właśnie rodzeństwo się kłóci:what:

Odnośnik do komentarza

Witam, ja tylko na chwilkę wpadłam się przywitać

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA ROCZNIAKÓW: LENKI, WERONIKI I KACPERKA

Kacperek teraz ma drzemkę, nauczył się ostatnio tuptać :36_1_22: i teraz cały czas chce chodzić, na czworakach już mu się nie podoba, sam przejdzie już kilka metrów :smile_jump:, w święta wszyscy musieli z nim chodzić za rękę, nikomu nie odpościł tak musię spodobało chodzenie

dziewczyny suuper zdjęcia dzieciaczków, już niedługo nas czeka roczek

asiia suuper tort, gratuluje talentu

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/19085.png

http://s2.pierwszezabki.pl/025/0254989e0.png?8751

Odnośnik do komentarza

Pyska
Najlepsze zyczenia dla kolejnych ROCZNIAKOW!!!!!! Lenki i Weroniczki!

U mnie Mala ma 2 tygodnie wakacji takze w ciagu dnia ani chwili spokoju.
Ile spia w ciagu dnia Wasze malenstwa? u mnie od kilku dni kubus robi sobie tylko jedna drzemke minimum 1,5h a potem kolo 19,30 idzi juz spac.

milego dnia
mój Kacperek śpi raz dziennie od 2 i pół do 3h, potem idzie spać ok 19:30 i śpi do ok 7:30-8
czasami jak wstanie wcześnie ok 6 rano to śpi dwa razy, ale ogólnie odkąd go kłade raz spać to niema problemu z zasypianiem kłade go i już śpi :)))

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/19085.png

http://s2.pierwszezabki.pl/025/0254989e0.png?8751

Odnośnik do komentarza

Dla solenizantów (dla niektórych spoznione ale szczere życzonka) Maksymiliana, Wiktorii, Adasia, Łucji, Juli , Karolinki , Lenki i Weroniki

Najlepsze życzonka,
pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka
i szczęścia wielkiego jak smok!

http://cavalierworld.eu/cavisiowo/files/torcik_urodzinki_386_137.jpg

assiia82
le:
ciekawe jak tam Stysia i Hania sie maja ?/

Dziękujemy, u nas wszystko w porzadeczku .... dziś już była położna ...sprawdziła pępek, dupcie .... i wsio oki...przyjdzie jeszcze w czwartek lub piatek ....

Mówiła by podawać już witaminke d3 - czy ja sama mogę??? do lekarza dopiero pójdziemy 15 kwietnia....

:36_3_15::36_3_15:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Witanko:in_love:
Ja tu piszę z Karoką na kolanach, bo ona dzidzie chce oglądać:sofunny:.Stysiu Karolka gorąco dzię kuje za piękne życzonka:in_love: a tu samam osobiście co.ś dla ciebie napisze:
/kkkkkkkkkkkkkk hhffffffffdkfdkdfhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Co do wit d3, to moim zdaniem nie powinnaś sama podawć, bo jest w sztucznym mleczku, a jak pójdziesz do lekarza z małą to ustali dawkę. Słyszałam jak pewni rodzice przedawkowali dziecku d3 i mały wylądował na odtruciu w szpitalu. Dawali wit i butlę właśnie i to z zalecenia lekarza:what: Lepiej nie dawaj narazie.
Dzisiaj idę szukać prezentu na ślub koleżanki, bo to już w tą sobotę:what:. Mam nadzieje że dojdzie do ślubu, bo jakieś fatum nad nią wisi. Dwa tygodnie temu jej syn złamał nogę, a w święta przyszły mąż miał samochodowy wypadek... na szczęście nic mu się nie stało ale samochud poszedł na złom:what:.
Miłego dzionka dziewczyny:in_love:

Odnośnik do komentarza

Witam kochane:) U nas nocka przespana cała, czyli po powrocie do domu wszystko wróciło do normy. Amelcia zasnęła o wpół do 21 (trochę później niż zwykle, ale imprezowaliśmy u Malinki i Lenki super było!!), wstała 15 po 7. Za oknem pochmurno, ale planujemy spacerek, choćby nie wiem co;)

Stysiu ja bym jednak skonsultowała się z lekarzem co do Wit D3, to on określa, ile jej dziecku podawać. A w szpitalu Ci nie mówili od kiedy?Lekarz da Ci również receptę na witaminę D3. Musi obejrzeć dziecku ciemiączko. A Hania mały łakomczuszek:) Jak nocka? Śpicie choć trochę?;)

Wszystkiego najlepszego dla Yasminki!!

Miłego dnia!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-38135.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-60537.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

beti24
Stysiu wit D3 przepisuje lekarz bez recepty jej nie kupisz. Ja też bym skonsultowała to z lekrzem. Ja wit D3 podawałam jak mała skończyła 3 tygodnie.

Mbea wit D3 jest w kropelkach na receptę,a w kapsułkach to wit K:))

Wit D jest też w kapsułkach, sama podawalam takie Karoli

Odnośnik do komentarza

witam!!!

Stysiu ale Haneczka jest śliczna :) Tak jak piszą dziewczyny jak pójdziesz do lekarza to oceni ile kropelek podawać dziecku. Zapytaj położną jak przyjdzie do Ciebie :) A jak się goi pępuszek? Jak tam mąż?

Dziewczyny mój wczoraj był po auto 230 km w jedną stronę i gościu zapewniał przez tel, ze bezwypadkowy i wogóle a mąż zajechał i widac od razu, ze bity był i to bardzo! Co za ludzie! Ja jak bym tam była to kazała bym mu oddawać kasę za benzynę w ciula robią ludzi szok!!! Siedzę i dalej szukam a tak już się cieszyłam, że już będzie nowe autko :(((

assiia torcik super! Zdjęcia też!!! Przykro mi z powodu rozłąki z mężem :( Ja sobie nie wyobrażam ale czasem tak musi być ehh takie życie...

A gdzie reszta dziewczyn?!?!?!?!?!?!?!?!

U nas pogoda do bani!!! Zimno i leje! Ja dzisiaj jade na pierwsze zakupy bo w niedziele roczek i to z obiadem na 16 osób. Jak ja to wszystko ogarnę ehh
Macie jakieś pomysły co zrobić na obiad? Rosół a na drugie mam piersi z kurczaka hm nie wiem może te w zupie cebulowej? Ale starczy tylko to? jakieś jeszcze jedno mięsko?

Odnośnik do komentarza

Witajcie Mamusieńki !!!!!!

Nocka dziś przespana ...Hania jak dostała mleko około22 , zasnęła i obuziła sie o 2:30 , potem mleko , cyc ,przebranie ( najpierw przebranie yło) i pobudka o 7:30 ...wyspana jesetm ....szczerze myślałam ze będzie gorzej z tym wszystkim ze będe złą matką ... ale jestem z siebie dumna ... przewijanie, ubieranie i kąpiel mi nawet wychodzi :) :36_2_15::36_2_15::36_2_25:

Gosia80

Stysiu ja bym jednak skonsultowała się z lekarzem co do Wit D3, to on określa, ile jej dziecku podawać. A w szpitalu Ci nie mówili od kiedy?Lekarz da Ci również receptę na witaminę D3. Musi obejrzeć dziecku ciemiączko. A Hania mały łakomczuszek:) Jak nocka? Śpicie choć trochę?;)

Położna mówiłą ze mamy podawać ...ale Was posłucam i zaprzestane...dałam tylko jedną kapsułke ... poczekam do wizyty ... Tome kupił witaminke bez recepty... Hania jest raczej nyguskiem jeśli chodzi o cyc, za to jak butla to zachłannie pije ze końcy się to czkawką ....

bajustyna
witam!!!

Stysiu ale Haneczka jest śliczna :) Tak jak piszą dziewczyny jak pójdziesz do lekarza to oceni ile kropelek podawać dziecku. Zapytaj położną jak przyjdzie do Ciebie :) A jak się goi pępuszek? Jak tam mąż?
?

Pępuszek ma bardzo ładny ... nic nie zauważyłąm niepokojącego ... teraz przemywa się go wodą z mydłem i osusza porządnie ... Tomek przewrażliwiony ... jak tylko sie poruszy i ją usłyszy juz chce lecieć jej mleko robić .. hehe a Hania tylko chce troszkę "porozmawiać" i porozglądać się po pokoju:36_2_15::36_2_15: troszkę wrazliwy jest .... ale daje mu by ją nakarmił , przewinął ...by był z nią ..rozmawiał ... :) :36_2_25:

A teraz kilka foteczek :)

1. Piękne oczka mam...
2. Po kąpieli ... z makijażem na twarzy :)
3. Wychodzę do domku
4.U taty na kolankach

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Stysia super fotki:in_love: Słodziak z tej Hanusi. I już spacerek zaliczyła?
A jak jest na butli to dawaj jej coś do picia, choćby wodę przegotowaną bo może niedługo mieć zatwardzenia.A wszystkie herbatki dla niemowląt są po 1 miesiącu dopiero.
Ja wlaśnie wróciłam z zakupów. Karola nie spała od rana więc zanim zasnęła w łóżeczku dała koncert na całą kamienicę:what:. Był ryk, kaszel, złość płacz i lament. Ona się darła a ja w tym czasie zdążyłam obiad zrobić:what:. W końcu zasnęła i śpi:sen: Ciekawe jak długo. Nawet nie chodzilam jej uspokajać, bo skutek bywa odwrotny, drze się jeszcze bardziej..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...