Skocz do zawartości
Forum

A może trzecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Oopsy Daisy
Anya
Oopsy Daisy
Macie talent laseczki ;)

Oopsy dołączaj do nas :)) ja jeszcze nie wiem czy mam talent ale niebawem sprawdzę ;)

Anya Kochana żebym to ja czas miała, ale ale nie twierdzę że nie chciała bym się nauczyć.Będę w PL kupię odpowiednie rzeczy i może coś przydziargam;)
Oopsy u mnie też z czasem nie jest najlepiej-dzieciaki i dom na głowie ;) ale postaram się wygospodarować choć trochę dla wlasnej przyjemności ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya
IWA23
Ja szydełkuję kosztem snu zawsze kładłam się o 22 a teraz 24.

ja teraz w ciąży jestem tak śpiąca, że żadko kiedy wytrzymuję do 22.30 a zawsze chodziłam spać po 1-szej...

Wiem coś o tym z moją córcią jak byłam w ciąży to bym spała 24h/24h a ona teraz w dzień z ledwością 1 raz prześpi 1h w nocy śpi fajnie z przerwami na jedzenie.

Odnośnik do komentarza

IWA bardzo dziękuję za wszystkie pomocne linki-mam nadzieję, że dzięki nim coś załapię z tego szydełkowania ;) ten kapelusik bardzo fajny :)

p.s. jeśli podoba Wam się nasze konkursowe zdjęcie to prosimy o głosik :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

A na każdej(prawie) włóczce na banderoli jest napisany nr.szydełka jakim masz robić a jeśli robisz kordonkiem to nr 6 jest dobry(1mm).
Ja robiłam najpierw włóczką kotkiem i do tej pasuje szydełko 3mm/3,5mm,a teraz robię kocurkiem i tam pisało 3mm.

Odnośnik do komentarza

U mnie dziś cały dzień pada dla mnie to ok bo jakiegoś mam lenia nie chce mi się z domu wychodzić ale za to podciągam domowe porządki,bo przy słońcu ciężko jest bo szkoda aby młoda siedziała w domu kiedy ja sprzątam a wieczorem nie zrobi się już tyle co w dzień,a i boli mnie głowa dziś.

Odnośnik do komentarza

ja wiele razy bym posiedziała dłużej naprzykład jak fajny film jest, ale poprostu oczy się zamykaja, a nawet jak nie to staram sie na tygodniu na rozum iść spać, bo o 4:30 wstaje do pracy :/ i nawet jak posiedze to rano jest problem ze wstaniem.
jak miałam tylko Roksankę, niepracowałam, no i byłam 10 lat młodsza :D to jeszcze o 1 w nocy sobie np. prasowałam :) nie przeszkadzało mi , że R budziła się do 2 lat w nocy na cyca po 4 razy i nie byłam zmęczona, nie odsypiałam w dzień.
a teraz , doszła mi jeszcze jedna niunia, praca od 6, no i te 10 lat hehe i różnica jest kolosalna w mojej wydajności ;)

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

wczoraj wieczór spędziłam ze słupkami i półsłupkami ;) dzisiaj zamierzam pójść krok dalej :)
poza tym rano byłam na badaniach, zakupy zrobiłam, obiad mam z wczoraj wiec mogę brać szydełko w ręce ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Mama_Monika
ja wiele razy bym posiedziała dłużej naprzykład jak fajny film jest, ale poprostu oczy się zamykaja, a nawet jak nie to staram sie na tygodniu na rozum iść spać, bo o 4:30 wstaje do pracy :/ i nawet jak posiedze to rano jest problem ze wstaniem.
jak miałam tylko Roksankę, niepracowałam, no i byłam 10 lat młodsza :D to jeszcze o 1 w nocy sobie np. prasowałam :) nie przeszkadzało mi , że R budziła się do 2 lat w nocy na cyca po 4 razy i nie byłam zmęczona, nie odsypiałam w dzień.
a teraz , doszła mi jeszcze jedna niunia, praca od 6, no i te 10 lat hehe i różnica jest kolosalna w mojej wydajności ;)

No ja też widzę różnicę z moim dziesięciolatkiem jak był mały i swoje ważył brałam pod pachę i zakupy pełna siata i cisłam na 4 piętro a teraz z ledwością z młodą wchodzę do góry ma 9kg a już żadnych zakupów nie wezmę.

Mam kupę roboty bo obiecałam siostrze że na jej imprezę zrobię ciasto kubusiowe i krokiety więc zmykam robić odezwę się jutro o ile mi nie będzie szwankować net bo dziś przez ten deszcz i wiatr nie miałam połączenia z siecią.

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio:)
U nas pogoda się poprawiła wyszło słoneczko.
Ja jestem w trakcie śniadania,kończenia ciasta i robienia krokietów,wszystko na raz mam nadzieję że nie spartaczę.
Jutro 18-tka i wymyśliłam sobie że te stringi kilka razy zapakuję już kupiłam duży zwykły papier i jeden ozdobny a wstążki mam do obwiązania,wieczorem będę się bawić w pakowanie z małego prezentu zrobię duży:)
Anya jak ćwiczenia ci idą.
kaskasto,arisa,i inne dziewuszki co u was,jak pogoda poprawiła/popsuła się?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

IWA daj znać jaka reakcja na stringi ;) ja ćwiczę a nawet już coś konkretnego robię ;) jak zrobię i uda mi się to pokażę :))

u nas wciąż słońca nie ma.... szaro, buro i ponuro.... no ale mam szydełko ;)

miłej soboty :Kiss of love:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to moja mama i siostra dopiero przedwczoraj pierwszy raz zobaczyły moje prace szydełkowe(oprócz stringów;)) i nie mogły uwierzyć że to je ja już zrobiłam,mówiłam że czapka jest na młodą przyciasna to mama że jest ładna i mam komuś dać skora Hana nie skorzysta,i skończyłam opaseczkę też im się podobała.
Siostra stwierdziła że za dużo siedzę na necie i jak tylko wyczytam co jest modne to ja już to robię i wcale się nie zdziwi jak za jakiś czas powiem że chcę sobie biust powiększyć (to był z jej strony żart).
A tak serio to dzięki szydełkowi jestem na kompie mniej.
Anya a zdradź co robisz,kocyk?

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie

Wczoraj wróciłam z Weronią do domku-reszta została w Krakowie u moich rodziców.
Ciekawe kiedy za mną zatęsknią i wrócą hihi.
Jutro ide z małą do lekarza-skaza białkowa się nasiliła i non stop się drapie.
Najgorsze jest to,że nie chce pić bebilonu pepti-w zasadzie to jej się nie dziwie.
W Krakowie byliśmy u lekarza i przepisała maść sterydową i syrop..

Troszke poczytałam i witam nowe mamusie:smile:

Pogoda do bani-prawie cały czas deszcz..

Iwa mam nadzieje,ze to nie powazne złamanie i,ze gips szybko ściągną.
Zdróweczka dla synka:smile:

Narazie tyle..
Miłej niedzieli zycze:36_3_15:

Odnośnik do komentarza

IWA23
Mama_Monika
ja wiele razy bym posiedziała dłużej naprzykład jak fajny film jest, ale poprostu oczy się zamykaja, a nawet jak nie to staram sie na tygodniu na rozum iść spać, bo o 4:30 wstaje do pracy :/ i nawet jak posiedze to rano jest problem ze wstaniem.
jak miałam tylko Roksankę, niepracowałam, no i byłam 10 lat młodsza :D to jeszcze o 1 w nocy sobie np. prasowałam :) nie przeszkadzało mi , że R budziła się do 2 lat w nocy na cyca po 4 razy i nie byłam zmęczona, nie odsypiałam w dzień.
a teraz , doszła mi jeszcze jedna niunia, praca od 6, no i te 10 lat hehe i różnica jest kolosalna w mojej wydajności ;)

No ja też widzę różnicę z moim dziesięciolatkiem jak był mały i swoje ważył brałam pod pachę i zakupy pełna siata i cisłam na 4 piętro a teraz z ledwością z młodą wchodzę do góry ma 9kg a już żadnych zakupów nie wezmę.

heh ja to z wózkiem całość na 2-piętro targałam hehe
dzisiaj to się dziwię, po co w niektórych rzeczach się tak zmęczałam, dzisiaj wydaje mi się to conajmniej niedorzeczne, ale wtedy było to dla mnie normalne, oczywiste i nie sprawiało żadnej trudności, może właśnie datego.
Moja mama przy Lenie zauważyła, że skoro pozwalam jej biegac z plamką na bluzce to juz jest wielki sukces, bo z Roksaną to było nie do pomyślenia hehehe :what:

Arisa
Witam niedzielnie

Wczoraj wróciłam z Weronią do domku-reszta została w Krakowie u moich rodziców.
Ciekawe kiedy za mną zatęsknią i wrócą hihi.
Jutro ide z małą do lekarza-skaza białkowa się nasiliła i non stop się drapie.
Najgorsze jest to,że nie chce pić bebilonu pepti-w zasadzie to jej się nie dziwie.
W Krakowie byliśmy u lekarza i przepisała maść sterydową i syrop..

Troszke poczytałam i witam nowe mamusie:smile:

Pogoda do bani-prawie cały czas deszcz..

Iwa mam nadzieje,ze to nie powazne złamanie i,ze gips szybko ściągną.
Zdróweczka dla synka:smile:

Narazie tyle..
Miłej niedzieli zycze:36_3_15:

Powodzenia jutro u lekarza!

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...