Skocz do zawartości
Forum

A może trzecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry

Iwa świetne te stringi :D super pomysł z prezentem. Ja już zamówiłam szydełka, włóczki i potrzebne akcesoria i postaram się jakoś wgłębić w tajemnicę szydełkowania. Znalazłam już wzór pięknego kocyka i bardzo chciałabym go zrobić ale pewnie jeszcze długa droga przede mną... ;)
Kaskasto pozazdrościć takiego dnia na "farmie" ;) a jak impreza urodzinowa? Udała się?

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

IWA23
Anya zapodaj wzór kocyka może i ja z niego skorzystam.

Iwa proszę http://www.kuradomowa.com/grafika/narzuty_serwety_szale_na_szydelku.pdf to ten puchaty kocyk dziecięcy-ale ja póki co nic z tego opisu nie rozumiem... :/ i jeśli będę robić to większy ;)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Eli80
mnie raczej nic chyba nie przeraża , mieszkamy sami z dziećmi i raczej rzadko mamy do nich opiekę, dziadki ich pracują i mają na głowie inne wnuki .
no a co chodzi o płeć to teraz było by bez znaczenia :D

Eli witaj :) z płcią tak samo jest u mnie ;) zdrowie naważniejsze :)

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

hehe no u nas to baaaaaaardzo by wszyscy chcieli dziewczynkę ;)
a ja to chyba najbardziej ;)

ja dzis wykończona jestem :/ w pracy robiłam inwentaryzację farb na drukarni i przez 5 godzin przewalałyśmy, ważyłysmy i spisywałysmy puszki z farbami od takich 1 kg do takich 20 kg ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

IWA fajna ta duża sowa ale póki co chyba dla mnie zbyt skomplikowana ;) teraz będę ćwiczyć słupki, półsłupki, itp. i nie umiem czytać tych schematów ale może z czasem nauczę się. A szydełka kupiłam na allegro-mnóstwo tego jest.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya
IWA fajna ta duża sowa ale póki co chyba dla mnie zbyt skomplikowana ;) teraz będę ćwiczyć słupki, półsłupki, itp. i nie umiem czytać tych schematów ale może z czasem nauczę się. A szydełka kupiłam na allegro-mnóstwo tego jest.

Tam masz wszystko opisane a głowa z schematu i zaczynasz czytać od prawej strony dookoła,jak tylko sobie to wydrukuję postaram ci to napisać po mojemu może w tedy będziesz umiała zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...