Skocz do zawartości
Forum

A może trzecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Arisa zdrówka dla Karolinki
Rorita byłam dzisiaj w sklepie i kupiłam mleczko kokosowe ale jeszcze trochę poczeka zanim go użyję
Iwa czekam z niecierpliwością na Twoje robótki :)

ja byłam z dzieciakami na spacerze-dałam radę a to już wielki pozytyw :) później zrobiliśmy zakupy i zaraz będziemy jeść obiad.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Arisa dałabys jakies większe zdjątko Twoich panienek do podejrzenia :D

Mój wczoraj na wieczór przyjechał coś zjeść przed 3-zmianą, mała przez okno go zobaczyła i wybiegła mu na powitanie i juz oczywiscie nie odstąpiła tatisia na krok, zjadła z nim kolacje, zrobił jej prysznic, przebrał, połozył, opowiedział bajusię od czerwonym kapturku i odpłynęła :)

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

Anya to moje pierwsze dzieło,nigdy wcześniej nie uczyłam się babskich robótek jakoś mnie do tego nie ciągło,teraz oglądałam wyczyny szony i postanowiłam że też tak chcę,przeglądałam w necie kursy dla początkujących potem znalazłam opis jak zrobić czapkę i zaczęłam jakoś wyszła ale córa niestety nie skorzysta z niej bo trochę przy ciasną zrobiłam muszę jej nową zrobić ciut większą tej nie chcę pruć bo chowam ją na pamiątkę moją pierwszą robótkę.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Anya to moje pierwsze dzieło,nigdy wcześniej nie uczyłam się babskich robótek jakoś mnie do tego nie ciągło,teraz oglądałam wyczyny szony i postanowiłam że też tak chcę,przeglądałam w necie kursy dla początkujących potem znalazłam opis jak zrobić czapkę i zaczęłam jakoś wyszła ale córa niestety nie skorzysta z niej bo trochę przy ciasną zrobiłam muszę jej nową zrobić ciut większą tej nie chcę pruć bo chowam ją na pamiątkę moją pierwszą robótkę.

no pewnie pierwsze dzieło trzeba zachować

Joasia
http://s7.suwaczek.com/200905264565.png
Emilka
http://s4.suwaczek.com/200405064765.png

Odnośnik do komentarza

Iwa rzeczywiście Szona robi super te maskotki. Ja chciałabym robić jakieś ubranka i również maskotki ale nie wiem czy dam radę... chyba jednak warto spróbować-tylko jak patrzę na te schematy to nic z nich nie rozumiem :Zakręcony:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya
Iwa rzeczywiście Szona robi super te maskotki. Ja chciałabym robić jakieś ubranka i również maskotki ale nie wiem czy dam radę... chyba jednak warto spróbować-tylko jak patrzę na te schematy to nic z nich nie rozumiem :Zakręcony:

Ja też nie umiem jeszcze czytać schematów ale wzory sobie spisałam i może jak bym miała jaki schemat na kartce może by mi co wyszło ale warto spróbować pokazać schemat na wątku o szydełkowaniu i może któraś by opisała słownie w tedy jest łatwiej:)

Odnośnik do komentarza

Witam niedzielnie

U mnie ciepło,a ja jakiegoś lenia złapałam i nic mi się nie chce.
A teraz próbuję zrobić stringi na razie mam jeden mniejszy trójkąt zrobiony,siostra ma w niedzielę za tydz 18-tkę i chcę jej w te stringi wplątać kasą przewiązać kokardką i tak dać ale czy ten mój pomysł wypali to nie wiem:)Jak zakończę pokażę efekt:)

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza

i ja niedzielnie witam ;) u nas dziś piękna pogoda więc impreza urodzinowa chłopców bedzie na świeżym powietrzu ;) z grillem ;)
wczoraj tort już zrobiłam i sernik na zimno :), teściowa upiecze 2 ciasta jeszcze, do tego sałatka, mięsko na grilla, jakies przekąski ;)

a wczoraj fajny dzień mieliśmy :) pojechaliśmy popołudniu do znajomych, mają kucyki, konie, kozy, strusie, kaczki, kury, króliki które sobie kicają po całej działce.
Dzieciaki miały radochę, karmiły kury ziarnem i chlebem, biegały ze strusiami (emu te australijskie one nie są agresywne, dają sie głaskać :)), potem wyciągali z wujkiem jajka kurom z kurnika i dostali w prezencie :), na kucyku jeździli, prowadzili mały traktorek :), karmili konie owsem :) a na koniec wujek ich jeszcze jeepem przewiózł ;)
potem szybko do tesco po zakupy i do domku :)
na kolację zrobiliśmy jajecznicę z jajek co chłopcy zbierali :) ze smażonym boczkiem :) i dzieciaki poszły spać ...

szkoda że aparatu nie wzięliśmy ale w sumie to pojechaliśmy do nich tylko na chwilę, wkleić jeden napis na reklamie a zosdtaliśmy na kilka godzin ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...