Skocz do zawartości
Forum

Luty 2012


Gość anna_:)

Rekomendowane odpowiedzi

witaj Wisnia13 :) czyli jesteśmy już dwie, pomału dziewczyny będą się dowiadywać o ciąży i do nas dołączą. Jak się czujesz i jakie wrażenia u męża i rodziny na wieść o przyszłym nowym członku :)?
U mnie nie było w rodzinie zaskoczenia bo o0d roku krzyczałam że następną ciąże planuje w maju - czerwcu :) i fajnie się zlożyło bo tym razem to był "zloty strzał" :D o pierwsze dziecko staraliśmy się pół roku więc nie nastawiałam się na szybką ciąże ale się udało :) Ja narazie czuje się wspaniale ale w pierwszej ciąży też się tak czułam do trzeciego trymestru bo w tedy zaczęłam zdychać.

Odnośnik do komentarza

witaj anna,jak narazie oprocz delikatnych nudnosci I malego bolu piersi jest ok.rodzice sa zachwyceni tym bardziej ze mam juz 32 lata I to moje pierwsze dziecko,narzeczony jest w malym szoku,nie planowalismy tak szybko dziecka(byla pewna ze jestem juz po dniach plodnych a tu niespodzianka)ale tak naprawde to sie cieszymy tym bardziej ze dziecko urodzi sie w lutym(moja mama,siostra,narzeczony,bratowa I bratanica sa z lutego)ciaze zaczelam podejzewac dopiero jak @ zaczela sie spozniac I naprawde jest to super niespodzianka:)

Odnośnik do komentarza

wisnia13 ciesze się że jesteś zadowolona i rodzinka z narzeczonym także :) 32 lata to tak akurat na dziecko mi się udało urodzić Julie przed trzydziestką a drugiego już nie zdążę bo w grudniu mam urodzinki.

dziś rano o 6.00 wstałam i okazało się że dostałam @ :( zadzwoniłam do lekarza i kazał leżeć jak będzie bolało i krwotok nie ustąpi to ponownie mam zadzwonić i chyba zadzwonie bo brzuch zaczyna pobolewać :( jak by nic się dziś nie działo to jutro rano miała bym zrobić test i jak będzie pozytywny to do lekarza po skierowanie na usg a potem chyba leki. W sumie to jeśli ciąża jest słaba to nie wiem co lepsze chyba poronienie bo nie wiem czy podtrzymywanie ciąży na lekach jest tak wspaniałym wyjściem :( bardzo pragne tego dzidziusia ale po poprzednich przejściach wiem że płakanie i użalanie się nad sobą pogorszy tylko stan mojej psychiki i tyle. Czas pokaże a jak Bóg pozwoli to ciąża się utrzyma. przecież dziewczyny potrafią dostawać okres nawet do 3 miesięcy od zajścia w ciąże i jest wszystko ok może to tylko oczyszczanie się organizmu.
poczekamy zobaczymy narazie trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza

witam ja dziś wylądowałam w szpitalu na ostrym i po wszystkich badaniach a było ich ogromnie wiele oznajmili że poroniłam. Przykro mi strasznie z tego powodu moja rodzina i partner bardzo to przeżyli ale będzie dobrzę za jakiś czas znowu spróbujemy.

co do tego ze ja jestem pechową założycielką tego wątku i wszelkie zmiany na pierwszej stronie ja mogę wprowadzać to proszę się nie martwić postaram się uzupełnić wam wszystko jak bedziecie tylko chciały :)

Odnośnik do komentarza

Witam,
Mi również pokazały się dwie kreski.
Mam w domu już Mikołaja urodzonego we wrześniu 2008 a teraz jestem trochę przerażoną tą ciążą.Boję się ciąży zimowej (nie lubię zimy) i porodu w zimie.
Tak więć zamiast się cieszyć ( a powinnam bo żeby mieć Mikołaja musiałam się długo leczyć, a tu raz dwa i jestem w ciąży) jestem pełna obaw.

http://www.suwaczki.com/tickers/wff220mmeyyujta3.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich ciepło:) Kolejna lutówka się zgłasza:) Co prawda lekarz dopiero 14.06 potwierdzi, a testy wychodzą dosyć blade
ale i tak czuję że ktoś rośnie pod moim sercem;)
Objawy podobne jak w poprzedniej ciąży - nawet nieco silniejsze, oby tylko nie zapeszać.

Przy okazji gratuluję Wiśnii13 i wszystkim lutówkom które się jeszcze nie ujawniły, a Annie pozytywnego myślenia, wytrwałości i nadziei. Trzymaj się dzielnie:)

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev036pr___.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j56rx6qye.png

Odnośnik do komentarza

anna_:) bardzo mi przykro!

Magda_ ja urodziłam i w styczniu i w lutym, powiem Ci, że to idealna pora roku na ostatnie tygodnie ciąży-nie wyobrażam sobie chodzić w takie upały jak teraz z wielkim brzuszyskiem:) Jedyny minus to ubieranie dziecka na dwór. Jeżeli bym miała rodzic jeszcze raz to chciała bym znowu w styczniu albo lutym:)

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.

Odnośnik do komentarza

Magda ja rodziłam w styczniu 2010 i powiem że jest to super sprawa pod koniec ciąży upały nie doskwierały więc wychodziłam przed dom często i czułam się świetnie, z dzieckiem też wychodziłam na dwór i nie bylo obaw przed doskwieraniem upałów a przed mrozem łatwiej jest chronić :) Gratuluję ciąży.

Digitalis gratki :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...