Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość jadzik

NHN-Naturalna Higiena Niemowląt

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Heh i po pierwszym zachwycie i sukcesach nastał czas jakiegoś kryzysu ;) Co prawda raz się zdarzyło, że siedziała nad nocnikiem i nic, więc ją zabieram, a ona w płacz, to ją zostawiłam i za moment kupa poszła :D Ale zazwyczaj jest tak, że trzymam nad nocnikiem i nic, odkładam ją na przewijak i nie zdążę przygotować pieluchy i idzie fontanna... :36_19_1: ręce opadają :( A długo nad nocnikiem też wisieć nie chcę, bo to chyba nie o to chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas nie odpieluchowana, nadal woła tylko :sisi: i to oznacza kupkę, u nas tragedią jest zmiana pieluchy, ubierania na noc do spania, na spacer i rano, po prostu wymiękam, ucieka, gdzie może, z przewijaka, z łóżka i najlepiej to we dwoeje ją przewijać, bo samemu ciężko poradzić, więc z tego powodu czekam do kwietnia na założenie jej majtek i niech sika pokątnie, może jej minie bunt na przebieranie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomyślałam, że napiszę posta, żeby nam wątek nie zniknął gdzieś w czeluściach parentingu :P

U nas w porządku, tylko teściowa nadal się boi Ulkę bez pieluch puszczać, bo nie zawsze jej mówi, że potrzebuje na nocniczek... W domu ładnie sobie radzi w weekendy. "Niestety" nadal woli na nocnik niż do kibelka, ale wierzę, że i na to przyjdzie czas.

Ula 23.02.2011
Krzyś 25.02.2014

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jadzik

U nas wyniki badań moczu Oliwki wyszły złe i odkąd bierze furagin to jest lepiej z nocnikowaniem, woła sama, i rzadziej ogólnie sika :smile_jump: A u Ady od przypadku, do przypadku da się coś złapać, kupki woli robić ten nasz brzdąc do pieluszki :Oczko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas Emilka robi kupki dość długo, bo nawet 15 minut minie zanim wydali wszytsko, co chciała i pręży się przy tym i stęka, czasem na spaniu też coś strzeli...przerabia tych pieluch trochę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jadzik

Margeritka
u nas Emilka robi kupki dość długo, bo nawet 15 minut minie zanim wydali wszytsko, co chciała i pręży się przy tym i stęka, czasem na spaniu też coś strzeli...przerabia tych pieluch trochę

A wysadzasz ją już trochę, czy póki co czekasz? ::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wysadzam, bo musiałabym ją wietrzyć półnagą przez 15 minut, przy kupce tak się wierci, że bałabym się ją utrzymać...dla mnie jest zdecydowanie za mała na wysadzanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A u nas bunt na całego ;) Tosi najlepiej załatwiać się na przewijaku ;) Czasem ledwie zdejmę pieluszkę już leci fontanna, czasem nawet zaraz po zejściu z nocnika... Kupę jeszcze czasem uda mi się wychwycić, że się napina i zaraz pójdzie, ale z siuśkami ciężej, zazwyczaj się uśmiecha jak robi, ale uśmiecha się często, więc za każdym razem nie będę lecieć po nocnik ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oj co dziecko to inna reakcja - mój robił jakąś dziwną minę:D i widać było ale u niego dosyć szybko poszło z kupką a przy następny jak tylko będzie silny by dzwigać się do siadania znowu zastosujemy nocnik

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u nas z kupkami się zdecydowanie polepszyło, to znaczy, że Emilka już się tak przy nich nie męczy, jak wcześniej, natomiast Ola nadal nie chce robić siku do nocnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja się pochwalę, Zu już całkowicie odpieluchowana od miesiąca, choć w dzień chodziła bez pieluchy już przed 2 urodzinami, to jeszcze jakiś czas na noc potrzebowała. Sama korzysta z nocnika, tylko z podcieraniem trzeba pomagać. Jeśli zachce jej się poza domem to ładnie woła.

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lato może wreszcie do nas dotrze to będzie łatwiej z tym "odpieluchowywaniem" :) Jak się posikają na ciepłym słonecznym podwórku to może się prędzej nauczą :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

miszka85
Lato może wreszcie do nas dotrze to będzie łatwiej z tym "odpieluchowywaniem" :) Jak się posikają na ciepłym słonecznym podwórku to może się prędzej nauczą :)

też na to liczę, u as ostatnio naprawdę pod tym względem bardo źle, na widok nocnika dostaje szału

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...