Skocz do zawartości
Forum

Lidl, Biedronka i inne tanie markety - kupujecie?


Rekomendowane odpowiedzi

A czy któraś z was ma aplikację Carrefour i podpowie jakie są z nią korzyści ? Robię zakupy w Carrefour od niedawna, bo teraz będąc na zdalnym jeżdżę raczej raz w tygodniu na większe zakupy i Carrefour mi mega podpasował. W gazetkach ceny niskie jak dawniej, ogrom promocji i zawsze znajdę coś dla siebie. Ale o aplikacji dowiedziałam się przypadkiem i chętnie sie dowiem jak to wygląda.  

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość modliszka napisał:

A czy któraś z was ma aplikację Carrefour i podpowie jakie są z nią korzyści ? Robię zakupy w Carrefour od niedawna, bo teraz będąc na zdalnym jeżdżę raczej raz w tygodniu na większe zakupy i Carrefour mi mega podpasował. W gazetkach ceny niskie jak dawniej, ogrom promocji i zawsze znajdę coś dla siebie. Ale o aplikacji dowiedziałam się przypadkiem i chętnie sie dowiem jak to wygląda.  

A aplikacji często są dodatkowe rabaty, ja chętnie  z nich korzystam 🙂 

Odnośnik do komentarza
W dniu 4/5/2021 o 8:23 PM, Kibic napisał:

Ja wg gazetki Carrefour planuję nawet obiady - gazetki z naprawdę dobrymi cenami. W promocji mają nie tylko artykuły spożywcze - ostatnio kupiłam meble balkonowe

Słyszałam, że mają fajne leżaki, szukam czegoś na taras, może też się wybiorę przy okazji zrobię zakupy spożywcze. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 3/10/2021 o 10:07 PM, Gość Donkinka napisał:

W Carrefour robię zakupy co tydzień. Zobacz sobie ich gazetkę ceny niskie jak dawniej. 

A wiecie, że mają też aplikację na telefon z którą w weekendy są dodatkowe zniżki minus 10%? Ja właśnie wtedy robię największe zakupy, takie tygodniowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...