Skocz do zawartości
Forum

Majowki 2008


Gość lucia77

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)
ja urodzilam synka 1 maja 2008 czyli otwarlam miesiac ;)
martyna, ja mialam termin na 3 maja!
czas szybko leci, juz maluszek ma trzy miesiace a pamietam jak sie urodzil i byl tak bardzo nieporadny i ja tez nieporadna w tym mamowaniu moim...i wtedy myslalm sobie: zebys Ty juz mial choc 3 miesiace :)
no i prosze, jak na zawolanie ! :D
pozdrawiam

1 MAJA 2008 o godz 19:24 SPOTKALISMY SIE PO RAZ PIERWSZY

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4/st/20080501/e/Efremek+was+born/dt/6/k/e3d0/event.png

Odnośnik do komentarza

witam dziewczyny po długiej przerwie!!! Ja z Zuzką siedzę na działce w malowniczym miejscu tam niestety nie mam internetu i stąd moja nieobecność. Jeśli chodzi o poród u mnie też przez cesarskie cięcie i na szczęście wszystko zakończyło się oki. Powód: mała ilość wód płodowych i duży stres od 5 m-ca ciąży, szpitale, kliniki, badanie,cotygodniowe usg ale na szczęście jakoś to przeżyłyśmy!! no i niestety z tego stresu nastąpił brak pokarmu więc Zuzia jest butelkowym dzieckiem. na początku miałam z tego powodu wyrzuty sumienia, czułam się żle ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. a skoro butlą jest karmiona to posiłki można wprowadzać wczesniej. tak sobie pomyslałam że dam jej spróbować może jeden składnik np. marchewkę czy brokuły (już nawet zakupiłam) a potem ziemniaczki i dalej to co dla dzieci powyżej 4 miesiąca.
Mam tylko problem z podawaniem owoców oczywiście ze słoiczków kiedy na zmianę z tymi zupkami czy jak? Wiem że nie powinno się podawać najpierw słodkiego bo potem maluch nie ma ochoty n. na ziemniaka. A i jeszcze ta kaszak zamiast 1 posiłku mlecznego czy plus to?
jak wasze maluszki?

Odnośnik do komentarza

martyna
no i jeszcze nadszedł powrót do pracy i wiele zmartwień. Babcia już gotowa do opieki ale ja chyba nie ? czy wy macie ten problem?[/Q]
hej, jak mamten sam problem nie jestem gotowa na to,żęby mały został z babcią i poszłam na wychowawczy do końca roku a potem się okaże co dalej:)

20 Maja skończyłem roczek:)
Bartuś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...