Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ktosiaczek8

Kremy na rozstępy jakie wybrać? Które polecacie???

Rekomendowane odpowiedzi

nie slyszałm o tym olejku...ale ostatnio czytałam, ze na skórę z rostępami dobrze działa linoderm, krem, który używany jest też do pielęgnacji skóry przy pieluszkowaniu, ja używam tego kremu u Emilki od pierwych dni życia i polecam, myślę, ze na rozstepy też jest dobry, bo świetnie natłuszcza skórę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kosmetyk przeciwko rozstępom dla kobiety w ciąży powinien zawierać w składzie substancje, takie jak: wąkrotka azjatycka, krzem, kwas mlekowy oraz witaminy C i E. Ponadto preparat ten powinien być polecony do stosowania w czasie ciąży - nie każdy kosmetyk na rozstępy jest przeznaczony dla ciężarnych. Niektóre preparaty mogą zawierać w składzie substancje, które nie do końca są wskazane do stosowanie w tym okresie. Myślę, że każdy z wymienionych przez Ciebie preparatów będzie godny polecenia - z wyjątkiem Eveline'a, bo nie jest on rekomendowany dla przyszłych mam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda112q

Jedyny i sprawdzony sposób olejek Busajna. Mam rozstępy na pośladkach po tym jak gwałtownie schudłam. Bałam się że po ciąży będzie to samo ale codziennie wieczorem smarowałam brzuch, piersi i pośladki i ani śladu rozstępów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sylwia33

Mi sprawdził się krem i olejek z serii mamas, mają przyjemny zapach i formułę. Moja skóra po stosowaniu była gładka i sprężysta. Ważne jest, żeby takie kosmetyki stosować regularnie wtedy i efekt jest dużo bardziej widoczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amandarrt

W e-naturalne.pl możesz posegregować kosmetyki według rodzaju cery. Sporo rozwiązań polskich, sprawdzonych producentów. Zawsze stamtąd brałam kosmetyki do cery wrażliwej i naczynkowej. Taniej niż w drogerii stacjonarnej na pewno, a i jest pomoc przy wyborze kosmetyku. Wszystko naprawdę dobrze opisane. Z tym jest spory problem w branży moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martynabaro33

zamiast kremu polecam olejek bio oil. na mnie kremy nie działały, a po tym olejku to już pod koniec 2 tygodnia zauważyłam zmiane. jest to czasochłonne, bo do końcowego efektu mija około 3-4 w zależności, ale warto, nawet dla samej siebie coś zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden kosmetyk jaki znam na rozstępy to marki eeny meeny https://eenymeeny.eu/kosmetyki/ Ja przy swoich rozstępach po ciąży zaczęłam go stosować i już po jakimś czasie używania zauważyłam efekty, a po 3 miesiącach rozstępy były prawie nie widoczne, moja skóra się ujędrniła. Wystarczy regularnie
krem stosować i skóra wróci do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Aba754

Używałam cała ciąże olejek bio Oil jestem bardzo zadowolona, zero rozstępów ale smarowalam się od piersi do kolan, pięknie pachnie polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika33

Ja po ciąży miałam bardzo dużo rozstępów na brzuchu i udach. Koleżanka poleciała mi naturalny olejek Busajna, który po miesiącu stosowania sprawił, ze rozstępy się wchłonęły. Teraz jestem w drugiej ciąży i od samego początku używam olejku Busajna. Jak na razie rozstępów brak, a to już 7 miesiąc. Polecam Busajnę jest naturalna, więc można ją bez obaw stosować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelka32

Polecam smarować się już w czasie ciąży i to regularnie, ja kupuje kosmetyki na doz, wybieram i testuje różne olejki i balsamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ryjówka

Masz jakieś ulubione/sprawdzone? Na doz to często promocje fajne są.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Morka33

Też tam często kupuję i często wybieram oliwki dla dzieci, super nawilżają i pięknie pachną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...