Skocz do zawartości
Forum

Najczęstsze błędy w makijażu


Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze wykonany makijaż dodaje nam blasku i urody. Często spotykamy jednak na ulicy, czy na przyjęciach kobiety, które swoim źle wykonanym lub zbyt mocno wykonanym makijażem zamiast przyciągać - odpychają.
Ważne jest by mieć na twarzy modny makijaż, ale głównie powinnyśmy skupić się na naszej urodzie, kształcie twarzy, oka, kolorze tęczówki a dopiero potem podążać za modą. W ostateczności możesz wykonać makijaż permanentny, ale zanim wyciągniesz pieniądze z portfela sprawdź najczęściej spotykane błędy przy wykonywaniu makijażu

Odnośnik do komentarza

wydaje mi się że dużo błędów wynika zwyczajnie ze źle dobranych kosmetyków zarówno pod względem typu cery jak i koloru ale wgl też marki i jakości, ja sama polegam praktycznie tylko wyłącznie na pierre rene i widzę, że moja skóra jest z takiego układu bardzo zadowolona, makijaż fajnie się trzyma i nie sprawia niepotrzebnych niespodzianek w ciągu dnia, szczególnie warto zwrócić uwagę na podkład- skin balance bo faktycznie bije an głowę jakościowo wiele droższych produktów

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie zawsze miałam problem z brwiami ;) Zawsze wychodziły mi krzywe, jakieś asymetryczne itp. I zdecydowałam się rok temu na makijaż permanentny brwi u Magdaleny Bąk. Pani Magdalena to najlepsza linergistka w Warszawie. Dobrała odpowiednią metodę, wszystko wyrysowała i nie puściła mnie z fotelu dopóki nie była pewna że jest idealnie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...