Skocz do zawartości
Forum

Przeczytajcie proszę o Patryku!


kaskasto

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazek

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" zwraca się z prośbą o wsparcie finansowe dla Patryka Błaszyńskiego, u którego w wyniku powikłań po operacji doszło do zatrzymania krążenia, a w następstwie do uszkodzenia mózgu. Chłopiec jest w stanie śpiączki, cierpi na porażenie czterokończynowe i padaczkę. Fundacja zwraca się o pomoc finansową z przeznaczeniem na intensywną rehablilitację, zakup sprzętu rehabilitacyjnego i leczenie dziecka.
Nr konta do wpłat:
Fundacja Dzieciom " Zdążyć z Pomocą" Zbiórka publiczna
nr 90 1020 1156 0000 7002 0051 6088
dla wpłat zza zagranicy : swift BPKOPLPW
z dopiskiem: Darowizna na rzecz: Patryk Błaszyński

Tyle oficjalnie. Dodam jeszcze, że każda wpłata może być traktowana jako 1% podatku, należy zachować dowód przelewu, a następnie odliczyć tę kwotę od należnego podatku w PIT.

O chłopczyku zaczyna być głośno w mediach - tutaj linki:
gazeta wyborcza Powikłań miało nie być
Kontrola po tragedii Patryka
tvn24 Błąd lekarzy, dramat 4-latka - Najnowsze informacje - Informacje - TVN24.pl - Portal informacyjny - 15.11.2007
tokfm Radio TOK FM - Gazeta.pl

O sprawie patryka wiem już od wrzesnia. Nie była sparwa nagłaśniana, bo rodzice nie chcieli. Mały był początkowo w tym szpitalu w którym to nieszczęście się stało . teraz jest w innym szpitalu. Dziewczyny z pewnego (nie chcę pisać tutaj by nie robić reklamy - jak co to na pw) forum zbierają cały czas pieniążki. Wpłacałyśmy na ich konta - one kupują co potrzebne a także i to co małemu może choć troszkę radości przynieść - typu odtwarzacz cd i płyty.

Kurcze ja nie mogę pojąć - szli na zwykły zabieg a teraz matrwią się co dalej będzie z ich synkiem.

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

ja tez nie moglam pojąć jak mój kolega zwalczył białaczke cierpiał 2 lata wyniszczającej choroby a jak zaczął zdrowiec poszedł na wyciecie 3 migdałka.... i juz nie wrócił, bo jakis pijany lekarz pochlastał mu gardło... miał 17 lat
wiele jest takich sytuacji... a nie powinny sie zdarzyc wogóle tym bardziej dzieciom

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...