Skocz do zawartości
Forum

Jaki fotelik samochodowy wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wiemy już, po co są foteliki i jak należy je wybierać w zależności od wieku (wagi) malucha, czas na wizytę w sklepie i dokonanie właściwego zakupu. Nic prostszego.Wydaje się, że dylematy młodych rodziców ograniczą się jedynie do wyboru firmy i koloru. Dodatkowy problem jednak stanowi jeszcze cena. Kilka fotelików w życiu zakupiłam, mam też sporo koleżanek z podobnym doświadczeniem i byłam przekonana, że jeżeli znajdę sprzęt znanej firmy, na ogół za niemałe pieniądze, mam zapewniony produkt wysokiej jakości.

Odnośnik do komentarza

Fotelik musi byc przede wszystkim bezpieczny i spełniać normy. Oglądaliśmy kilka różnych model w necie, poszliśmy do sklepu stacjonarnego Tosia na Ursynowie z już wybranym modelem, ale sprzedawczyni pokazała nam jeszcze Maxi cosi Coral i ostatecznie ten kupiliśmy.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam wybrać się do sklepu i obejrzeć foteliki, sprawdzić jakie maja atesty bezpieczeństwa itd. Myśmy poszli z Kubusiem i wybraliśmy razem ze sprzedawca fotelik w sklepie Tosia, kupiliśmy Britax Romer, mogliśmy wpiąć do auta i sprawdzić jak Kubus w nim będzie się czul.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...