Skocz do zawartości
Forum

***Nowy KONKURS fotograficzny!***


admin

Rekomendowane odpowiedzi

no to nie wiem... czy moja fotka lamie ten regulamin? jak znam zycie to pewnie tak? dziewczyny powiedzcie mi, bo sama zaczynam miec watpliwosci
wlasnie zestawienie tych minek oddaje klimat fotki, ale chyba faktycznie nie jest fair zamieszczenie tej foty w konkursie ?? Co myslicie ?? Usunac fote czy nie ?? Chyba usune...

Największym szczęściem jest dziecko! Może stu inżynierów postawić tysi

Odnośnik do komentarza

..::VeAnN::.. niestety zdjęcie Twoje łamie regulamin :(

4. Użytkownik może zgłosić jedno zdjęcie spełniające warunki niniejszego Regulaminu.
( Twoje zdjęcie jest jedno, ale na min kilkanaście rożnych )

5. Użytkownik nie może:
- wystawiać zdjęć, których sam nie wykonywał,
- wystawiać zdjęć poddanych wyraźnej obróbce komputerowejj ( Twoje zdjęcie zostało poddane obróbce aby powstał właśnie taki efekt :(

musimy przestrzagac regulaminu, bardzo mi przykro mimo, że zdjęcie jak i kruszynka jest śliczna

Odnośnik do komentarza

Witam,

konkurs fotograficzny zbliża się do końca, niedługo zamknięcie głosowania.

Mam niestety wrażenie, że w niektórych wypadkach emocje i chęć wygranej przeważają nad dobrymi obyczajami. Zauważyliśmy kilka przypadków, w których użytkownicy zakładali dodatkowe konta tylko po to, żeby oddawać głosy na swoje zdjęcia - nie będę w tym momencie wskazywał nikogo palcami - osoby, które próbowały sobie w ten sposób pomóc, mogą sprawdzić, że zdobyte w ten sposób głosy zostały usunięte.

Bardzo prosiłbym o powstrzymanie się przed tego typu działaniami - system ma wbudowane szereg zabezpieczeń, które wykrywają takie próby, a ponadto każde zwycięskie zdjęcie zostanie jeszcze sprawdzone pod kątem uczciwości głosowania.

Pamiętajmy, że chodzi o dobrą zabawę, nie o wygrywanie w nieuczciwy sposób.

Odnośnik do komentarza

maaatko naprawde? no ja nie kapuje po co byc tak głupim, bo tylko głupotą to można nazważ.
Ehh... Bez sensu naprawde. tez bym chciala wygrac bo taki prezent szczegolnie przed swietami to jak z nieba, ale bez przesaaaaady.. przeciez to zabawa.
Wstydźcie sie oszusci !!!!!!!! i to jeszcze mamusie... ale przykład dajecie dzieciom.. nie ma co...

Odnośnik do komentarza

justynko zgadzam sie wpełni, ale niektórzy mają taki syndrom wyscigu szczurów... ehh... polska mentalnosc... niestety... najgorsze ze to mamy ... żenujące naprawdę

ps. ja z góry wiedzialam ze nie wygram, ale przeciez chodzilo o zabawe :)

Odnośnik do komentarza

W mojej sytuacji pare glosow zostalo usunietych ale wierzcie mi ze to nie byly zakladane konta przezemnie. To rodzinka chciala zaglosowac a ze pierwszy raz wogole jestem( oni zreszta tez )na tym forum to musialam sie zalogowac tak jak i oni. Oczywiscie pretensji nie mam :) Nie wiedzialam tylko ze rodzinka nie moze glosowac :P Przy nastepnym konkursie bede wiedziec :) I moze wtedy wygram :) a jak nie to niewazne. Uczestnictwo i wspolzawodnictwo sie liczy a nie wygrana :)

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...