Skocz do zawartości
Forum

Szpital w Goleniowie


m0n4

Rekomendowane odpowiedzi

mychaa5 a czemu nie chcesz do Polic jechać rodzić?Ja na Pomorzanach leżałam jak poroniłam i położyli mnie na oddziale z kobietami które już miały maleństwa przy sobie,nie wspominam tego szpitala za dobrze po za tym sale 5 osobowe,a łazienka tragedia,brak kranów a raczej słuchawek prysznicowych,zasłon jak weszłaś do łazienki i akurat jak ktoś się z pań kąpał to miałyśmy niezłe show.Położne miały cały czas do mnie pretensje że płaczę i jak tak można.A jak można się czuć leżąc z kobietami z dziećmi i czekając na zabieg łyżeczkowania.Więc wołami mnie do tego szpitala nikt nie zaciągnie.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58191.png

Odnośnik do komentarza

Na Pomorzanach leżałam przez chwilę na patologii i z tej perspektywy nie wyglądało to tak źle - fakt luksus to to nie był, ale kilka dni można wytrzymać. Nie oglądałam wtedy położnictwa bo jakoś za wcześnie było i nie miałam ochoty, ale można powiedzieć że mnie tam ciągnie bo "znam" ten szpital (wcześniej nigdy w żadnym szpitalu nie leżałam). Do Goleniowa mnie ciągnie ze względu na lekarza prowadzącego. A do Polic właściwie mnie nic nie ciągnie za bardzo. Aaa no i jeszcze na Pomorzanach ponoć znieczulenie dają jak się ładnie poprosi. Tak czy siak ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęłam, na razie zbieram informacje :)

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomzbmhg368u5j0.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem świeżo po cc w Goleniowie.
Byłam zdecydowana żeby rodzić w Niemczech (poród w Schwedt, Pasewalk albo Prenzlau za ok 1000e), bo to jedyne wyjscie, gdy się chce mieć gwarancje zzo i jakotakie warunki lokalowe.

Ale okazało się , że cc, wiec pojechaliśmy do Goleniowa. I jesteśmy baaardzo zadowoleni - szpital niewielki i czysty, personel przemiły i na każde zawołanie. Salka rodzinna (2 łóżka, wanienka dla dziecka) za 150 zł / dzien. Doskonała opieka, wszystkie badania, ciuszki i Bebiko zapewniają, dostałam nawet koszulki do karmienia. Sam zabieg cc szybko i sprawnie. Byłam tak zdenerwowana , ze się cała trzęsłam, a pan anestezjolog żatrował sobie ("pani, nie wiem, ja to pierwszy raz zyciu robie!" ) i gładził mnie po ręce :))) Dziecko do piersi zaraz po, i od tej pory była z nami, mąż ją kąpał i przewijał pod okiem położnej.

Polecam zdecydowanie. Jeden wielki minus - przy naturalnym nie ma chyba gwarancji zzo - mają za mało anestezjologow.

Odnośnik do komentarza

Drogie Panie, 

nie tak dawno przeprowadziłam się z rodzina w okolice Goleniowa, w tutejszym szpitalu planuje swój poród o ile będzie w nim miejsce :) proszę o informacje osoby zorientowane czy w dalszym ciągu jest dostępna odpłatna sala z łazienka i co oferuje szpital ? Czy plan porodu jest brany pod uwagę czy raczej ignorowany ?
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...