Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Elina1989

Wiosna-lato czas na rower i rolki:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:) Lubicie jeździć na rolkach albo na rowerze? Ja uwielbiam, dla mnie to jest czysta frajda pośmigać na rolkach, tylko szkoda że ani w mojej miejscowości ani w pobliżu nie ma takiego specjalnego placu albo hali:/

Wiem że teraz będzie troszkę trudniej z tym bo mam dzidziulka i trzeba to jakoś pogodzić:)

To jest dobre na zrzucenie troszke tłuszczyku tylko że trzeba być systematycznym a mi nie zawsze to wychodzi...
Czekam na Wasze odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja uwielbiam rolki i juz zaczęłam mały wiosenny trening, mój synek ma już 4 miesiące i postanowiłam powoli chudnąć..a wiadomo że po ciąży zbędnych kilogramów nie brakuje..moja siostra wychodzi za mąż za 3 miesiące i chciałabym wyglądać jak człowiek, już nawet się za sukienką rozglądam i dałabym wszystko żeby się wcisnąć w tą trzecią!!
Suknie wieczorowe 2011
ale jeszcze długa droga do tego.
myślę że sport i zdrowie odżywianie to najlepszy sposób na szybki powrót do formy.
przed ciązą też dużo biegałam, ah...uciekam już do mojego cudownego maleństwa:36_3_13:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zrobiłam sobie przejażdżkę rowerową (ponad plan fitness, który zaproponował mi trener;-)) w niedzielę.

pojechałam do lasku niedaleko, nie przewidziałam, że bedzie aż tak lało, jak wracałam zastał mnie deszcz i zmokła kura wróciłam do domu, siedzenie czuję do dzisiaj;-) bo 1,5 h jazdy średnim tempem

mój trener bedzie ze mnie dumny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...