Skocz do zawartości
Forum

Wiosna-lato czas na rower i rolki:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:) Lubicie jeździć na rolkach albo na rowerze? Ja uwielbiam, dla mnie to jest czysta frajda pośmigać na rolkach, tylko szkoda że ani w mojej miejscowości ani w pobliżu nie ma takiego specjalnego placu albo hali:/

Wiem że teraz będzie troszkę trudniej z tym bo mam dzidziulka i trzeba to jakoś pogodzić:)

To jest dobre na zrzucenie troszke tłuszczyku tylko że trzeba być systematycznym a mi nie zawsze to wychodzi...
Czekam na Wasze odpowiedzi:)

Odnośnik do komentarza

ja uwielbiam rolki i juz zaczęłam mały wiosenny trening, mój synek ma już 4 miesiące i postanowiłam powoli chudnąć..a wiadomo że po ciąży zbędnych kilogramów nie brakuje..moja siostra wychodzi za mąż za 3 miesiące i chciałabym wyglądać jak człowiek, już nawet się za sukienką rozglądam i dałabym wszystko żeby się wcisnąć w tą trzecią!!
Suknie wieczorowe 2011
ale jeszcze długa droga do tego.
myślę że sport i zdrowie odżywianie to najlepszy sposób na szybki powrót do formy.
przed ciązą też dużo biegałam, ah...uciekam już do mojego cudownego maleństwa:36_3_13:

Odnośnik do komentarza

Jasne, że tak, lato to dobry czas na zrzucenie kilku kilogramów, a jazda na rolkach to przyjemny sposób na odchudzanie. Poza tym już od małego warto zachęcać dziecko do aktywności. Można też kupić rolki regulowane, które będą mu służyły przez dłuższy okres, bo można regulować rozmiary. Widziałam, że duży wybór jest tutaj https://movino.com/pl/rolki/rolki/rolki-regulowane/ . Mają też wiele modnych wzorów, a ceny są przystępne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...