Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Elina1989

Widoczna żyła na głowie u syna:(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałabym Was zapytać czy Wasze dzieci też mają/miały taką żyłę na głowie która znajduje się u syna po lewej stronie i ciągnie się od płata skroniowego zaraz nad uchem w górę do kości ciemieniowej do prawej strony prawie do potylicy. Zyła ma grubść około 3mm i jak się po niej przejedzie palcem to czuję jakby taki dołek:( Proszę napiszcie mi czy to normalne :( Syn ma prawie 3 miesiące.
W czwartek mamy szczepienie to zapytam pediatrę
Z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej:)wlasnie przeczytalam twoja wiadomosc..muaialam sobie przypomniec jak to bylo miec takiego malucha ale jak sobie przypomne to moja mla tez chyba miala taka zylke ,wiadomo cialko dziecka jest jeszcze bardzo delikatne glowka takze wiec spokojnie nie masz sie czym martwic to zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

moja corka raczej nie miala zadnej zylki przynajmniej nie pamietam mysle ze nie ma co sie martwic tak jak wyzej kolezanka napisala dziecko ma jeszcze bardzo delikatna skore wszystko sie ksztaltuje :) ale jak bedziesz po wizycie u pediatry daj znac :* pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość solange63

Moja corka jest w podobnym wieku i tez ma takie zyly, to nic niepokojacego. Jednak, zeby sie upewnic zapytaj pediatre (skoro i tak sie wybierasz).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...