Skocz do zawartości
Forum

Konto internetowe


Rekomendowane odpowiedzi

mbea
witam,

moze wiecie w ktorym banku jest najlepiej miec konto internetowe - by darowac sobie oplaty za prowadzenie konta

dzieki z gory

jeśli konto ma służyć tylko do transakcji (przelewy płatności kartą) to mbank szybko zakładasz i korzystasz

odradzam kredyty, karty kredytowe na wszystko dłuuuuugo czekasz (zaświadczenia i inne dokumenty),

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51561.png

Odnośnik do komentarza

Mbea my mamy od kilku lat konto Inteligo rowniez darmowe
W sumie obecnie nie za czesto uzywane wyciagi przychodza na maila, mozna doplacic i np dostawac smsa co sie dzieje na koncie tzn czy byla jakas wyplata lub wplata
Wplat gotowkowych mozna dokonywac w PKO BP i wyplaty w ich bankomatach sa tez darmowe
Musisz poczytac i dokonac swojego wyboru

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

dzieki,

z mbankiem to problem bo oddzial jest w plocku albo lodzi - by to konto zalozyc. czytalam o mbank ofertach i odpowiadaja mi, ale bede mial 3 dni "robocze" plus weekend w polsce i nie totalny brak czasu na podrozowanie po bankach - niestety

generalnie chodzi mi o konto
1.ktorego prowadzenie jest DARMOWE
2. moge kontrolowac je przez internet3. moge dokontywac przelewow na konto zagraniczne
4. dobrze by bylo jakby mialo oprocentowanie.

czy sa konta oszczednosciowe na ktore mozna wplacac kiedy sie chce? nie chodzi mi o lokaty - bo to stale .......chyba, z tego co pamietam

Inka to inteligo - super i bank mam pod nosem jak bede w polsce ;) thx

chyba po bankach bede musiala podzwonic dzieki

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

Mbea na pewno mozesz dokonywac przelewow na konto zagraniczne tylko ze juz za to placisz
Konto prywatne — Inteligo
Konto zaklada sie przez internet tylko ktos musi byc pod wskazanym adresem zeby odebrac karty itp od kuriera
Katem zazadzasz przez internet glowny rachunek jest cos tam oprocentowany jednak sa to grosze
Ja bym na twoim miejscu zalozyla juz konto w Uk zebys miala wszytsko gotowe jak dotrzesz do polski

Przelewy zagraniczne — Inteligo
oplaty z tytulu przelewow zagranicznych

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

cel konta jest taki, by pieniadze jakie moje dziecko dostaje od rodziny w polsce - zostaly w polsce na jakis czas. bo przelew kosztuje jednak jakies 100zl od 2000zl - czy cos w podobie. zmarnowana kasa na pojedyncze przelewy - a i kurs sie zmienia w ciagu roku. wiec wolalabym zaplacic za 1 konkretny przelew, albo trzymac te pieniadze w polsce - bo oprocentowanie jest znacznie wyzsze.

mamma - zapytam u HSBC dzieki.

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

Czesto tym wysylamy ,a napewno raz w miesiacu ,ale co do oplaty to placimy niecale 5 funtow za transakcję -tylko Ci nie powiem dokladnie gdzie jest ta oplata zaznaczona , bo moj M zawsze robi przelewy. To jest cos na zasadzie Western Union tylko tu jest lepszy kurs i oplata bardziej korzystna. Moze poczytaj opinie na jakims forum czy cos - nam zawsze pieniadze dostarczali na czas wiec nie mam do nich zastrzerzen i jeszcze dostawalismy zawsze potwierdzenie smsem ,ze przelew poszedl z numerem transakcji.

http://alanek1.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://laura1.aguagu.pl/suwaczek/suwak2/a.png
:Aniołek:19.06.10

Odnośnik do komentarza

Witam..
Ja mam konto w mBanku od trzech lat i mogę śmiało polecić :)
Zero problemów, szybkie przelewy (oczywiście darmowe), a jeśli się zdecydujesz to za miesięczną opłatą 5zł możesz wybierać pieniądze z każdego bankomatu bez prowizji..
Jedyna rzecz za jaką się płaci to przelewy zagraniczne, ale to chyba wszędzie.

A co do założenia konta.. przyślą Ci papiery kurierem do domu, podpiszesz na miejscu i kurier je zabiera do mBanku z powrotem, więc nie ma problemu.. ja jestem z Rybnika i też tak załatwiałam.. Oczywiście za kuriera też nie płacisz..

Pozdrawiam

http://www.suwaczek.pl/cache/7a61423504.png

http://www.suwaczek.pl/cache/73ef5b1ebc.png

Odnośnik do komentarza

mbea
mamma dokonywalas takich darmowych przelewow? jaka jest ich pewnosc? i chyba oplata jest ich wliczonna w kurs funta

Witam,
My już od ponad dwóch lat korzystamy z England.pl do przelewów do Polski i jak jest potrzeba to z Polski do Anglii, tak że polecam tą firmę bo jest sprawdzona.W porównaniu z bankami to mają zdecydowanie lepszy kurs a za przelew niezależnie od sumy zapłacisz 5 funtów ,powiadomienia dostajesz sms'em o dokonanym przelewie...Z Anglii do Polski przelewy mają za darmo, a z Anglii do PL za Pierwszym razem zawsze płacisz 5 funtów,potem jak chcesz mieć darmowe przelewy do PL musisz im dostarczyć ksero dowodu os. lub paszportu i jakiegoś dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania no i dodatkowo przelewów będziesz dokonywała elektronicznie.
Kursy waluty maja zawsze na swojej stronie głównej codziennie aktualizowane z tego co widzę. W sumie w porównaniu z bankami to i kurs mają lepszy i szybsi są ,bo pieniądze tego samego dnia potrafią być na docelowym koncie,no i nie zdzierają na prowizjach.Nam też kiedyś tą firmę polecili znajomi i jak do tej pory nie możemy narzekać.

Odnośnik do komentarza

mbea
dzieki,

z mbankiem to problem bo oddzial jest w plocku albo lodzi - by to konto zalozyc. czytalam o mbank ofertach i odpowiadaja mi, ale bede mial 3 dni "robocze" plus weekend w polsce i nie totalny brak czasu na podrozowanie po bankach - niestety

generalnie chodzi mi o konto
1.ktorego prowadzenie jest DARMOWE
2. moge kontrolowac je przez internet
3. moge dokontywac przelewow na konto zagraniczne
4. dobrze by bylo jakby mialo oprocentowanie.

czy sa konta oszczednosciowe na ktore mozna wplacac kiedy sie chce? nie chodzi mi o lokaty - bo to stale .......chyba, z tego co pamietam

Inka to inteligo - super i bank mam pod nosem jak bede w polsce ;) thx

chyba po bankach bede musiala podzwonic dzieki

Mbea mozesz zalozyc konto w mbanku a konsultant badz kurier do ciebie przyjedzie z umową!! Umawiasz sie poprostu na dzien ktory Ci pasuje i nie musisz jezdzic po bankach. Ja mam to konto juz ponad 5 lat i jestem zadowolona :36_1_22:

a w koncie Inteligo ktore rowniez posiadam jako dodatkowe - to informacja o sms jest platna, jesli nie dokonasz transakcji za min 100 zl placac kartą np. w sklepie rowniez pobieraja oplate "za oplate karty". No i na koncie Inteligo mozesz zalozyc konto oszczednosciowe na ktore mozesz wplacac pieniadze kiedy chcesz, raz w miesiacu mozesz przelac kaske z oszczednosciowego na konto glowne za free, a kolejne przelewy sa platne... i tu jest minus tego banku niestety.:ehhhhhh:

Odnośnik do komentarza

Będę w mniejszości, ale raczej nie polecam MBANKU. Ja mam u nich od dwóch lat konto firmowe i dwa razy zaleźli mi za skórę. Raz, kiedy była ta głośna awaria ich systemu i dostawałam przelewy od klientów, ale bez opisów, czyli nie wiedziałam od kogo i za co są te pieniądze:36_2_43:.(na szczęście po dwóch dniach błąd został naprawiony) Drugi raz zdenerwowali mnie kiedy zgubiłam numer identyfikacyjny potrzebny do zalogowania się na konto przez internet. Owszem, telefonicznie powiedziano mi jak krok po kroku poradzić sobie z tym problemem, tylko że nikt ani słowem nie wspomniał, że ta przyjemność kosztować mnie będzie 60 zł- o tym dowiedziałam się dopiero kiedy ponownie udało mi się zalogować na konto przez internet i tam zobaczyłam ściągnięta opłatę za aktywację numeru!!!

Odnośnik do komentarza

ida
Będę w mniejszości, ale raczej nie polecam MBANKU. Ja mam u nich od dwóch lat konto firmowe i dwa razy zaleźli mi za skórę. Raz, kiedy była ta głośna awaria ich systemu i dostawałam przelewy od klientów, ale bez opisów, czyli nie wiedziałam od kogo i za co są te pieniądze:36_2_43:.(na szczęście po dwóch dniach błąd został naprawiony) Drugi raz zdenerwowali mnie kiedy zgubiłam numer identyfikacyjny potrzebny do zalogowania się na konto przez internet. Owszem, telefonicznie powiedziano mi jak krok po kroku poradzić sobie z tym problemem, tylko że nikt ani słowem nie wspomniał, że ta przyjemność kosztować mnie będzie 60 zł- o tym dowiedziałam się dopiero kiedy ponownie udało mi się zalogować na konto przez internet i tam zobaczyłam ściągnięta opłatę za aktywację numeru!!!

nie ma opłaty za identyfikator ... musieli pobrać kasę za coś innego

http://suwaczki.maluchy.pl/li-51561.png

Odnośnik do komentarza

suha- to było jakieś dwa miesiące temu i nie jestem Ci w tej chwili w stanie dokładnie zacytować tytułu tej opłaty, ani jej odnaleźć w zestawieniach, ale wiem za co płaciłam....Ale przede wszystkim-nie oceniam tego czy ta opłata powinna być czy nie-uważam po prostu, że jeśli już jest, to powinnam zostać o tym poinformowana. Nie wyobrażam sobie, żebym ja wysyłając coś do klienta przesyłką pobraniową nie uprzedziła go wcześniej ile tak naprawdę zapłaci za przesyłkę przy jej odbiorze...
Podsumowując-kiepska obsługa klienta.

Odnośnik do komentarza

mbea
witam,

moze wiecie w ktorym banku jest najlepiej miec konto internetowe - by darowac sobie oplaty za prowadzenie konta

dzieki z gory

Ja polecam ING, bo jest darmowe i ma fajną obsługę,a w razie czego można się przejśc do banku i załatwić co trzeba. Mam też konto w mbanku, ale ING lubię bardziej, no i ma wypłaty w każdym bankomacie darmowe, a w mbanku trzeba za to płacić 5 zł/mc.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

dzieki za pomoc dziewczyny.

w sumie chyba wybiore Mbank, bo kurier przyjechac ma w ciagu 3-4 dni od rejestracji. chlopak w informacji powiedzial, ze nie ma mozliwosci wyboru konkretnego dnia kidy chce sie podpisac te umowe - to dopiero mozna ustalic jak kurier zadzwoni by sie umowic. bo ja myslalam ze zalatwie forme na necie i tam wpisze ze np 20 maja bede w domu, to podpisze umowe. tak sie nie da jednak - musze czekac do 17 maja by wypelnic formy.
a jesli chodzi o ich obsluge klienta - to chlopak byl bardzo mily i pomocy w przedstawieniu kont jakie beda dla mnie najlepsze. mi zalezy by nie bylo tych miesiecznych oplat za prowadzenie konta - bo w sumie nie mam zamiaru placic za trzymanie moich pieniedzy ;)

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

mam w Mbanku konto od kilku lat, jak na razie jest wszystko w porządku :) mąż też tu ma - zarówno konto jak i karty kredytowe. Nie ma problemu z dostępem do konta byle mieć tylko net ;)

obsługa to już zależy od ludzi jacy tam siedzą - w każdym banku można trafić na wredotę :/

osobiście nie miałam z nimi problemu ( za to błyskawicznie załatwiam sprawy z allegro ;) )

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

dzieki za odpowiedzi, ostatecznie mam mbank ale i otworzylam konto na poczcie polskiej!!! - zalety wielkie - bo poczta ma wiecej oddzialow niz mbank i nie musialam czekac na zadne umowy przez kuriera. POLECAM bankowanie na poczcie polskiej ;)

cyt: To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie świadczy o tym, że wszyscy s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...