Skocz do zawartości
Forum

Dobra książka w wolnej chwili


Rekomendowane odpowiedzi

hej
witam, długo mnie nie było, hmm jakieś dwa lata, jejku czas leci bardzo szybko...co do książek..lubię wszystko, w zależności od nastroju, tak więc przez ostatni rok troszkę poczytałam i co polecę;
- wszystko Emily Giffin - fajny miły język, dostępny, książki o życiu..
- kryminałki Agatha Chritie, Lackberg itp.
- dla miłośniczek serii Greya polecam serię z Crossem Sylvi Day
- niezmiennie dla miłośników lekkiej literatury a jednocześnie takiej z pewnym pokładem wiedzy z różych dziedzin polecam Monikę Szwaję, najfajniej, jeśli książki tej autorki są czytane w kolejności napisania, gdyż w każdą jest wpleciony choćby mały skrawek innej, ale oczywiści oddzielnie również fascynujące, w większości akcja dzieje się w Szczecinie, jak ktoś zna miasto to fajnie poczytać o znajomych kątach
- dla fantastów o cechach rozrywkowych polecam Agenta Dołu Marcina Wolskiego, chwilami śmiałam się do łez,
- ostatnio jestem na etapie Darów Anioła Cassandry Clare - fantastyka (chociaż nie przepadam) dobrze napisana, jednocześnie fantastyczna atmosferka akcji, napięcia nie wiem czego jeszcze, bardziej zaliczyłabym do literatury fantastycznie młodzieżowej, a ja chociaż nie młodzież wciągnęłam się ...więc kilka tomów do połknięcia :)
- niezmiennie polecę też Sparksa, a jak ktoś już wszystko przeczytał tego autora to w zastępstwie polecam Pilcher Rosamunde

a i dopowiem jeszcze, że nie dałam rad przejść przez Trafny Wybór Rowling, chciałabym poznać opinię kogoś kto to przeczytał
to chyba na tyle w podsumowaniu ostatnich kilku miesięcy
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

przeczytałam tego zaklinacza koni, najpierw obejrzałam film, potem czytałam książkę i chyba kolejność zła, bo porównywałam do filmu i pierwszy raz okazało się, że w moim odczuciu film jest zdecydowanie lepszy niż książka...ksiązka ma zaskakujące zaskoczenie, w sumie to jestem nim rozczarowana (wolę to z filmu)...mam jeszcze jedną książkę tego autora, ale nie wiem, czy już teraz mu zaufam...chyba jeszcze poczekam, w kolejce też ben hur

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...