Skocz do zawartości
Forum

Jaki prezent dla chrześniaka na 6 urodziny?


Gość aniagrig

Rekomendowane odpowiedzi

aniagrig
Witam,

potrzebuję pomysłu na prezent dla chrzesniaka na 6 urodziny,od razu zaznaczam,że w tamtym roku dostał hulajnogę.

Ja dla szesciolatak,wybralam bym cos kreatywnego - ciastolina, piankolina itp.

super zabawa, a dodatkowo ksztaltuje sie rączka do pisania(ktore juz niedlugo czeka mlodego czlowieka). Teraz na rynku jest mnóstwo fajnych zestawów.

np. zalezy ile chcesz przeznaczyc - tu takie moje pomysly
PLASTOPIANKA 9k OD IMPORTERA lepsza niz ciastolina (1458161433) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

BINDEEZ KREATYWNA ZABAWA NEW COBI Rekl TV 90480 (1461123209) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

Mmm, myślę, że zegarek dla sześciolatka to troszkę za poważna sprawa. W tym wieku dzieci lubią się bawić z rówieśnikami swoimi zabawkami. Myślę, że trafionym prezentem może być jakaś zabawka interaktywna, która oprócz zabawy może przynieść wiele innych korzyści.

Odnośnik do komentarza

Fajny pomysl może być z tą zabawką interaktywną. Sama się chyba skuszę i kupię synkowi na urodziny. Widziałam taką fajna zabawkę w reklamie tv i przyznam, że mnie oczarowała. Chodzi mi mianowicie o Furby`ego, takiego wesołego futrzaka. Ktoś może taką w domu posiada?

Odnośnik do komentarza

~patka80
Fajny pomysl może być z tą zabawką interaktywną. Sama się chyba skuszę i kupię synkowi na urodziny. Widziałam taką fajna zabawkę w reklamie tv i przyznam, że mnie oczarowała. Chodzi mi mianowicie o Furby`ego, takiego wesołego futrzaka. Ktoś może taką w domu posiada?

Ja kupiłam go już jakieś trzy miesiące temu swoim dzieciakom, o dziwo zabawka nie straciła zainteresowania, wręcz przeciwnie. Ostatnio trzeba było wymienić baterie, bo jest tak intensywnie użytkowany, że praktycznie tylko w nocy ma spokój.

Odnośnik do komentarza

Wybór zabawki to wybor dziecka. Trzeba wiedzieć co lubi, czym się interesuje, a może na jakieś marzenia? Słuchajmy dzieci i kupujmy zabawki które nie polecą w kąt. Znam taki przypadek. Ciocie nakupowały fure zabawek a babcia porozmawiala i kupiła wymarzonego zwierzaka interaktywnego. Teraz maly bawi się ze zwierzaczkiem, a tamte zabawki zbierają kurz.

Odnośnik do komentarza

No i właśnie o to chodzi, żeby dzieciakom kupować w prezencie to o czym marzą w przeciwnym razie nasze pieniądze są wyrzucone w błoto. Po co dziecku hulajnoga skoro woli rolki, po co dziecku lalka skoro chce misia. Co do interaktywnych zabawek to moja bratanica dostala wspomnianego, wymarzonego Furby`ego i jest przeszczęśliwa, a nam przecież o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość justynawalczyk

Kupiłam mojej córce mówiący długopis Ting, mieli go w promocji w Empiku, ale z tego co widzę, to nadal można go kupić dosyć tanio. Daliśmy to na Mikołaja. Córka zadowolona. To polega na tym, że do książki przystawia się ten długopis i wtedy on czyta jakiś komunikat, albo słychać odgłos dinozaura. Mocno wciągające i edukacyjne - dobrze wybrałam. Ale to już sami oceńcie, czy zabawka jest odpowiednia pod wasze dziecko.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...