Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu "Wyznania miłosne"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje,wszystkie wyznania mi sie spodobały!!!

Chciałam tylko dodać,że powinny być te wyniki ogłoszone w WYNIKACH KONKURSU"WYZNANIA MIŁOSNE".:list: a nie w wynikach konkursu"Zakochane Walnentynki" ;)

Bo juz myślałam ze jeszcze nie ma tych wyników,ale na szczęście rzuciło mi się w oczy że wyniki konkursu"Zakochane Walentynki" są ogłoszone PODWÓJNIE i weszłam w ostatnio czytane :36_13_3:
Może następnym razem mi się uda...

Odnośnik do komentarza

Małgosia
w regulaminie było napisane "maksymalnie ok. 1000 znaków - pół strony A4" co nie znaczy, że powyżej jest już dyskwalifikacja.
Sponsorom spodobały się te właśnie życzenia i cieszmy się, że ktoś miał większą inwencję twórczą i "rozpalił" ciepło w innych sercach o tu tez chodziło.

Spokojnej nocy

temat w zasadzie mnie nie dotyczy, bo udziału nie brałam, ale takie wytłumaczenie, jest co najmniej "śmianiem" się w twarz tym, którzy udział brali i trzymali się regulaminowych 1000 znaków. Nie chodzi mi tu, o to czy życzenia są ładne, czy nie- tego nie oceniam ani nie komentuję bo nie do mnie pisane- tylko o trzymanie się pewnych zasad, które samemu się ustaliło.
I skoro już się wypowiedziałam, to jeszcze jedno zdanie- przy takiej ilości nagród, wydaje mi się, że więcej osób mogło zostać nagrodzonych- bo na pewno dostaliście bardzo dużo zgłoszeń- a każda pojedyncza nagroda, sprawiłaby obdarowanemu wiele radości.
Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza

W regulaminie był zapis około 1000 znaków co nie oznacza, że 1300 jest dyskwalifikacją. Nie napisaliśmy do 1000 znaków. Wówczas Wasze wypowiedzi miały by sens.

Co do długości wpisów to nie są na miejscu.
Jeden wyraża swoje uczucia w jednym zdaniu a inny potrzebuje pół strony by je wyrazić. Kwestia kto ile ma do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza

Gratuluję wygranym :)

Myślę jednak że skoro było już napisane ok 1000 słów to około czyli w moim rozumowaniu do max 1050, bo równie dobrze ktoś napisze na 2000,3000 i jak się ktoś uprze to też jest około :] ..albo następnym razem w ogóle nie piszcie o ilości znaków.Bo rozumiem doskonale dziewczyny które czują się "dotknięte" tym że trzymały się regulaminu.
To tak samo gdyby było napisane że nie wolno kopiować cudzych tekstów a ktoś zmienił by jedno zdanie i już by nie było skopiowane bo przecież jest w środku zmieniona treść.

Zuzia-2010
Lilcia-2015

Odnośnik do komentarza

A ja myślę, że dalsza dyskusja jest zbędna. Nie była określona maksymalna liczba znaków i na tym się zatrzymajmy. 1300 to nie 2000 lub 3000. Nie szukajmy problemów tam gdzie ich nie ma. Ta liczba około była po to by na maile nie trafiały książki, ponieważ trudno by było czytać takie elaboraty Organizatorom konkursu.

A rozmyślania o kopiowaniu nas nie dotyczą, więc temat uważam za zamknięty.
Klamka zapadła, wyniki ogłoszone i nic tego nie zmieni.

Następnym razem życzę więcej dobrego humoru i dobrej zabawy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...