Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu "Wyznania miłosne"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Zestaw przypraw Kamis "afrodyzjaki" i miseczki w kształcie serca, film na DVD MamaMia, owieczkę - Przytulankę od sklepu EkoMaluch, audiobook, ujędrniający olejek do kąpieli Elixine

  • pojedzie do ebolka24

----------------------------------------------
zestaw przypraw Kamis "afrodyzjaki" i miseczki w kształcie serca, film na DVD MamaMia, zestaw: 2 herbat (Spacer kochanków i Miłosny uśmiech), audiobook i ujędrniający olejek do kąpieli Elixine

  • wygrywa bmacieja

---------------------------------------------------------
zestaw przypraw Kamis "afrodyzjaki" i miseczki w kształcie serca, film na DVD MamaMia, owieczkę - Przytulankę od sklepu EkoMaluch, audiobook i ujędrniający olejek do kąpieli Elixine

  • wygrywa ITruth

--------------------------------------------------------
zestaw przypraw Kamis "afrodyzjaki" i miseczki w kształcie serca, film na DVD MamaMia, rozgrzewająca konfitura malinowa, audiobook i ujędrniający olejek do kąpieli Elixine

  • wygrywa asper01

-------------------------------------------------------
zestaw przypraw Kamis "afrodyzjaki" i miseczki w kształcie serca, film na DVD MamaMia, owieczkę - Przytulankę od sklepu EkoMaluch, audiobook i ujędrniający olejek do kąpieli Elixine

  • wygrywa Zielarka

Gratulujemy i oczywiście prosimy o przesłanie adresów na [EMAIL="konkursy@parenting.pl"]konkursy@parenting.pl
proszę podać nick z forum i telefon kontaktowy.

:cherli3::cherli3::cherli3::cherli3::cherli3:

Odnośnik do komentarza

I załączamy wygrane miłosne wyznania- w dowolnej kolejności ;)


  • Czekałam na Ciebie całe życie ! Daj się ponieść tej miłości i delektuj się nią. Żyj tak, by jej smak dodawał Ci apetytu, bo miłość w naszych sercach to cudowny gość, co zjawia się gdy sam chce. Serce me nią wyścielę, za te wszystkie dni codzienne i wszystkie z Tobą niedziele. Nie sposób kosztować rozkoszy miłości, nie przyswoiwszy sobie jej cnót. Miłość pachnie jak trwanie w szczęściu i troskach, jak spełnienie i pielęgnowanie, pachnie pieszczotą, pocałunkiem, ale i łzami - dowodem, że nasze serce nie jest wyschniętą pustynią. Miłość pachnie jak cisza, która może być wymowniejsza od najpiękniejszych słów. Chcę przemierzać świat tylko z Tobą. O jak dobrze jest Cię kochać!

  • Margusiu moja kochana, Padam przed Tobą na kolana, Miłość ci właśnie wyznaję, Jak nie przyjmiesz - to nie wstaję! Kocham Cię nad życie swoje, I miłości się nie boję, Miłość pięknym jest uczuciem, Będziesz Mają a ja Guciem, Będę nosił rano Tobie, Wszystko to co da Ci zdrowie, Po bułeczki biegał od świta, Jak tylko dostawa zawita. Bądź mą muzą, bądź radością, Niech mi wszyscy zazdroszczą! Bądź piękniejszą mą połową, Bądź kobietą mą królowo! Będę kwiaty Tobie dawał, I to wcale nie jest kawał! A więc proszę Cię kochanie, Niech ja w końcu wreszcie wstanę, Przyjmij serce me do siebie, Wtedy będę w siódmym niebie!!!
  • Pamiętasz, kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy, przypadkiem jak to często bywa? Pamiętasz, jak niewinne i nieporadnie piękne były nasze pierwsze spotkania? Pamiętasz pierwszy pocałunek, pierwsze "Kocham Cię" i pierwszy wspólny wyjazd w góry? Pierwsze tęsknoty, zazdrosne spojrzenia, pierwszą wspólną modlitwę o umówionej godzinie, choć byliśmy tak daleko od siebie? Mam nadzieję, że tak, bo ja pamiętam dokładnie te i inne wydarzenia sprzed 6 lat. A później decyzja o wspólnej przyszłości - ślubie, dzieciach, domu pełnym miłości i ciepła. Nie przypuszczałam, że można kogoś tak mocno kochać, dopóki nie poznałam i nie pokochałam Ciebie. Jesteś dla mnie całym światem. Razem tworzymy wspaniałą księgę, którą czyta się bez przerwy, nie chce się jej odkładać na półkę. Ty i ja jesteśmy jak dwa jej rozdziały - jeden drugi wypełnia, wyjaśnia, dopełnia, jeden bez drugiego nie może istnieć. Sami dopisujemy kolejne rozdziały - są nimi nasze cudowne dzieci, nasze życie codzienne. Nie pragnę niczego więcej ponad bycie z Tobą. Pragnę wpatrywać się w Twoją twarz, tulić ją w dłoniach. Jesteś mi tak bliski, oddaję Ci siebie w codzienności; robię wszystko, byśmy razem byli szczęśliwi /Ty z resztą też:)/. Miłość zatoczyła wokół nas krąg; przemieniła nas - nasze wnętrze; zmieniła nasze życie; pozwoliła otworzyć się na czynienie dobra dla drugiej osoby. Pomogła nam zatrzymać się i spojrzeć na świat jej oczami - pięknymi, zatroskanymi, pełnymi miłości. We mnie jest Twój spokój, a w Tobie moja cisza. I tak kroczymy przez życie - zasłuchani, zapatrzeni w ciszę naszych serc.
Odnośnik do komentarza
  • Jesteś moją Miłością, która trwa bez końca, Jesteś promieniem wschodzącego słońca! Jesteś jak sen, który nigdy nie znika z mego życia, jesteś jak otwarta księga, która nie ma nic do ukrycia. Jesteś pieśnią, której nuty pisze nasze życie dnia każdego, Jesteś akordem durowym, wesołym, z domieszką molowego. Jesteś delikatną sonatiną na pianino solo graną, Jesteś menuetem, który nucisz przy goleniu rano. Jesteś dumką na dwa serca, które się kochają, Jesteś chantem, przez które fale miłości przepływają. Jesteś radością, uśmiechem który wciąż w mym życiu gości, Jesteś Skarbem, który ma zawsze dla mnie moc wdzięczności. Jesteś moim drogowskazem, który wskazuje drogę, Jesteś przytulanką, bez której zasnąć nie mogę. Jesteś lekiem na trud, niepokój i zmęczenie, Jesteś moim życiem, które najbardziej cenię. Jesteś pieszczotą, dotykiem czułości, Jesteś moim rajem, gdy na twej twarzy uśmiech gości. Jesteś od zawsze, będziesz, byłeś... Jesteś ze mną i me życie odmieniłeś!

  • Za niedzielną jajecznicę z odrobiną bazylii i świeżym szczypiorkiem. Za lawendowe hiacynty w szklanej doniczce ofiarowane zupełnie bez okazji, których zapominasz podlewać. Za to, że pamiętasz jak bardzo nie lubię bitej śmietany i że zajadasz moją porcję bezów w towarzystwie. Za czekoladowe lody serwowane w środku zimy. Za westfalskie salami w lodówce, za piekielną pizzę Polo, którą zamawiasz, kiedy widzisz, że dziś nie potrafię gotować. Za ulubione perfumy w różowym flakoniku-z których żartujesz-nie wiesz, czy upodobałam sobie opakowanie czy zapach! Za twoje bezgłośne poranki, szybkie wyjścia do pracy bez śniadania i kawy byle mnie nie obudzić. I jeszcze za to, że przypominasz mi jak to jest być dzieckiem rozpieszczając mnie podarunkiem biżuterii Svaroskiego pod choinką. I jeszcze za to, że w łazience są zawsze pachnące rolki niebieskiego papieru. Za obrączkę, dzień naszego ślubu, za to, że pomimo tego, że to ja jestem pedagogiem ty wychowujesz mnie swoją konsekwencją i odpowiedzialnością. Za to jeszcze, że nigdy nie kupiłeś mi książki-chociaż doskonale wiesz jak kocham czytać-bo obawiałeś się, że nie trafisz z wyborem, że taką mam, że już ją czytałam..I, że zawsze kończysz krzyżówkę bo ja rozwiązuję ją tylko do uzyskania hasła, za te 1553 wspólne dni wspomnień i wszystkie następne-niepoliczalne, długie, krótkie, wspólne, samotne, wytęsknione. Kocham Cie!

Odnośnik do komentarza

Widzę, że zostałam źle zrozumiana, to nie jest absolutnie złośliwy komentarz, gratuluję Paniom, które wygrały, a jedynie wyraziłam swoje zdanie. Chcę dodać, że moja pani polonistka powtarzała i powtarzała nam wciąż, że celne odpowiedzi winny być krótkie i zwięzłe, no chyba, że ma być opowiadanie czy powieść. Proszę nie odbierać wpisów jako złośliwości, przecież tutaj nie wygrywa się domku z basenem, ale po to jest możliwość, aby wyrazić swoje zdanie. Zresztą jeszcze jedna Pani wyraziła się podobnie, i nie widzę w tym nic złego, a nawet niestosownego. Ale my Polacy mamy wzorce, że ten kto ma inne zdanie to jest wróg, bo albo z nami, albo przeciwko nam, przykro, że to idzie w naród.

Odnośnik do komentarza

No i jeszcze słówko. Jeśli, jak piszą Panie, prace nie spełniają regulaminu to już je dyskwalifikuje. Ale znowu odzywa się to co napisałam powyżej, w Polsce po to są przepisy, żeby je omijać. I to też przykład z góry, bo "wielcy" nie płacą np. mandatów, tylko wymachują legitymacjami, a biedny musi z pokorą wszystko przyjąć i jeszcze siedzieć cicho. Przykro mi, ale ja mam taką naturę, że co w głowie to na jężyku i co myślę to napiszę, proszę się do tego przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...