Skocz do zawartości
Forum

Trzeci migdał


Siula

Rekomendowane odpowiedzi

mogilka
Moja córeczka miała wycinany trzeci migdał w styczniu. Był bardzo przerośnięty, co powodowało wyciekowe zapalenie ucha środkowego.

Dwa boczne również ma ogromne ale nie zdecydowali się na podcinanie ponieważ robi się to pod narkozą co dla mnie nie jest wskazane za względu na bardzo dużą ilość narkoz już podanych.

Póki co czekamy, tak czy tak te dwa musi mieć podcięte.

Moja córeczka miała wycinany migdałek tydzień temu.Nie wyobrażam sobie,żeby miała ten zabieg wykonywany w znieczuleniu miejscowym i to wszystko widziała.To jednak straszna trauma dla pięciolatki.
Dostała najpierw tzw głupiego jasia,potem zastrzyk, który sprawił,że nic nie pamiętała i narkozę.Dzięki temu nie ma urazu do szpitala i lekarzy i nie pamięta niczego.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

W piątek 08.04.2011r Moja młodsza córcia przeszła zabieg usunięcia 3 migdałka.
O godzinie 7 rano poszliśmy na blok operacyjny po to aby zostały jej założone plastry na rączki a pod przezroczystymi plastrami krem (Emla).
O godzinie 7.30 dostała głupiego Jasia który zaczął działać w ciągu 5 minut. 7.55 została zabrana na blok operacyjny.
Po 20 minutach przyszła Pani doktor poinformować Nas o tym że zabieg odbył się bez żadnych komplikacji i że migdał był naprawdę duży,teraz czekaliśmy aż zostanie wybudzona. Czyli kolejne minuty mijały powoli,gdy byliśmy pod blokiem operacyjnym nagle usłyszeliśmy mamusia gdzie Moja mamusia,po przywiezieniu na salę Zuza usnęła po kilku minutach i tak spała sobie prawie 2 godzinki,(w końcu usłyszałam jak Moje dziecko oddycha przez nos a nie buzię),kiedy wstała wszystko było jak przed zabiegiem zjadła zupkę napiła się i po 13 zostaliśmy wypisani do domku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...