Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu"Bądź wierna swoim ideałom"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim w imieniu marki YOSKINE chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za wspaniałe odpowiedzi, z których bije miłość do własnego dziecka i troska o jego przyszłość, za którą idzie chęć pokazania mu drogowskazu na życie.

Niezwykle trudno było wybrać tylko 5 laureatów, bo każda z mam zasługuje na wyróżnienie.

Niestety trzeba być też wiernym regulaminowi i oto mamy 5 mam, które dostaną zestaw kosmetyków Yoskine

  • frania
  • paulina.84
  • Ulusza
  • edziaflower
  • asia_nadzieja

Dziękujemy- oto wybrane w losowej kolejności ideały, jakie użytkowniczki chcą przekazać swoim dzieciom i dlaczego:



  • Mama - to najpiękniejsze słowo na świecie. Gdyby nie moja Mama - nie byłoby mnie tu, nie byłabym taka, jaka jestem, nie robiłabym tego, co robię, nie kochałabym tak, jak kocham. Gdyby nie Mama - nie byłoby takiego cudownego Taty, ani brata. Wszystko, co dobre spotkało mnie w życiu - zawdzięczam Jej, bo uczyła mnie, jak być dobrym człowiekiem, jak pokazać pazur, kiedy trzeba, jak się cieszyć, jak doceniać to, co mam, jak żyć, by być z siebie dumnym. Pokazywała mi zakręty losu, pokazywała góry stojąc na dole, by złapać mnie, gdybym się potknęła. Pokazywała muzykę, której "Mamy nie słuchają", zaszczepiając we mnie miłość do rocka. Płakała, śmiała się, chorowała i zdrowiała, krzyczała, złościła się, przytulała, głaskała, przegadywała ze mną godziny. Zawsze wiedziała, co robić. Dama w każdym calu, kobieta budząca szacunek, podziwiana i uwielbiana... ...Chciałabym, aby mój synek mógł w przyszłości to samo powiedzieć o mnie.


  • Franku!Właśnie śpisz obok w swoim łóżeczku a ja piszę ten list do ciebie.Jesteś pieknym i szczęśliwym dzieckiem, ukazującym mi na co dzień niebo w swoim uśmiechu i czarnych oczach.I masz już 15 miesięcy,czas więc najwyższy podzielić się z Tobą jak warto żyć.Chciałabym Cię synku nauczyć miłości do ludzi, otwartości na każdego pukającego do Twego serca.Pokazać Ci jak okazywać uczucia tak by obdarowywać innych,a nie łamać ich granice.Kochanie warto to robić bo by zatriumfowało zło wystarczy by dobry nic nie robił.Twoja mama przez wiele lat pracowała z osobami niepełnosprawnymi i chciałabym nauczyć cię szacunku do słabszych, biedniejszych a tak wartościowych ludzi.Zobaczysz jak kontakt z nimi pozwala na docenienie tego co się samemu posiada i dziękczynienie.Pragnę przekazać ci wiarę że pieniądze nie rządzą światem i że zawsze znajdzie się biedniejszy z którym możesz się podzielić.Kochanie i najważniejsze tego wszystkiego nauczysz się obserwując nas bo ja i tato tak właśnie żyjemy...


  • Kochane, Drogie Córeczki! Niech każdy przeżyty przez Was dzień będzie dniem przepełnionym dobrem - wróci ono do Was podwójnie. Miejcie wielkie serca nawet do małych spraw. One Was potrzebują. Kochajcie i szanujcie ludzi, bądźcie otwarte na ich odmienność i inne poglądy, a jednocześnie bądźcie sobą i nie bójcie się szczerości. Mówcie zawsze to, co myślicie. Mówcie mądrze, mówcie z uczuciem. I myślcie podobnie. Dokonujcie mądrych wyborów, a mniej łez popłynie z Waszych oczu. Zachwycajcie się i opiekujcie przyrodą, każdym najmniejszym nawet kwiatem i porzuconym, niechcianym psem czy kotem - to Wasi mniejsi bracia. Dbajcie o zdrowie swoje i bliskich, bo nie ma nic nad nie cenniejszego. Bądźcie sobą, a ludzie będą Was kochać. Takimi, jakie jesteście!


  • Zamykam oczy i widzę swój rodzinny dom, a w nim wszystkie te wartości które teraz chcę przekazać mojej córce… Pamiętaj Skarbie, że największą wartością jest rodzina, kiedy wszyscy się od Ciebie odwrócą, kiedy życie potoczy się inaczej niż byś tego oczekiwała, nasze ramiona będą dla Ciebie szeroko otwarte. Dlatego szanuj nas, nigdy nie okłamuj, ufaj.. bo my nie zawiedziemy tego zaufania. Dziadkowie- to Twój „majątek”, skarbnica wiedzy, ciepłe ramiona które ukołyszą w chwilach smutku, troszcz się o nich, kochaj.. A oni oddadzą Ci tej miłości po tysiąckroć.. Znaj swoją wartość, jesteś cudownym człowiekiem, nigdy nie wolno Ci o tym zapomnieć.. Bądź wierna swoim ideałom, choćby wszyscy w koło mówili, że jest inaczej jeśli wierzysz w coś głęboko wierz.. tylko nie zapominaj być mądrą w swojej wiedzy.. Jeżeli ktoś jest inny to nie znaczy, że jest zły, gorszy.. Staraj się akceptować i zrozumieć każdą odmienność.. dzięki temu, że ludzie są różni nasze życie jest dużo ciekawsze a Ty staniesz się bogatsza o kolejne doświadczenia. Pieniądze są w życiu potrzebne, ale czy są najważniejsze? Co nam po nich gdy nie mamy do kogo się przytulić po ciężkim dniu, wsłuchać się w oddech śpiącej obok nas ukochanej osoby? To właśnie miłość nadaje sens naszemu życiu, to dzięki miłości jesteś teraz z nami tutaj.. Córeczko.. mam nadzieję, że wychowamy Cię na mądrą kobietę.. dobrego człowieka..


  • Maria Urszula urodziła się 6 października 2010 roku. Tak wiele bym chciała jej przekazać, ją nauczyć. Aby była dobrym człowiekiem. Chciałabym by szanowała innych oraz ich zdanie, by nie bała się chorych, starców. By była wyczulona na krzywdę innych, również na krzywdę zwierząt. By zaczęła dostrzegać w życiu to co ja dopiero zaczęłam dostrzegać po jej narodzinach: piękne drzewa, latające ptaki, błękit naszego Bałtyku. Niby drobnostki, ale jest tyle pięknych chwil, pięknych momentów gdy w życiu trzeba zatrzymać się na chwilę- odetchnąć, dostrzec piękno które nas otacza, którego nie widzimy my dorośli w pogoni za żądzą pieniądza. Chciałabym by była dowcipna- nie wulgarna. By miała ten błysk w oku, który ja mam. By była troskliwa, współczująca i silnie uduchowiona. Oraz chciałabym jej przekazać szacunek do ojca. Bo mimo, że ją zostawił i porzucił- skazał na wychowywanie jej bez niego to na zawsze on pozostanie jej ojcem.



Adresy do wysyłki proszę przesyłać na konto [EMAIL="konkursy@parenting.pl"]konkursy@parenting.pl koniecznie poproszę o podanie nr telefonu dla kuriera

Dziękujemy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...