Skocz do zawartości
Forum

Spirala? Jaka wasza opinia?


Gość myszka19842

Rekomendowane odpowiedzi

hej jestem mama trzylatka..i spirale tez mam od trzech lat..na poczatku bylo swietnie..zadnego bolu podczas okresu,okres dwa dni ..male plamienia..kondycja psychiczna i fizyczna swietna..po pig byla tragiczna..jestem instruktorem yogi ..wiec ruszam sie wiele..i nigdy nie mialam dyskomfortu..ale ostatnio zaczelam miec rozne historie ze zdrowiem..i lekarka sama zaproponowala mi wymiane spirali na zastrzyk..tak wiec za kilka tygodni jak znajde czas;) to sprawdze i zastrzyk..spirala moze byc na 5 lat(tak jak moja) ale ginekolog przyjaciel rodziny powiedzial ze czasami dla niektorych organizmow korzystna jest wymiana co trzy ..czyli nie czekanie do konca..
ale przez pierwsze trzy lata bylam mega zadowolona..zawsze mozna wlozyc i obserwowac..wyjecie to sekunda.xx

http://lb4f.lilypie.com/ZA3vp2.png

Odnośnik do komentarza

ja też nie dam sobie włożyć czegoś na kilka lat do magicznego miejsca:noooo:
koleżanka sobie założyła i już 2 mc ciągle plami a lekarka kazała jej czekać- to ja dziękuję za takie coś.
ja przez najbliższy czas nie potrzebuje nic :smile_move:

Odnośnik do komentarza

wszystko kwerstia spojrzenia na sprawe, kazda z nas reaguje inaczej, ja plamilam troszke po kilka dni w miesiacu, po 2 przeszlo i od 4 lat nie ma problemu
a ze spirali nie czujesz to i w niczym mi ona nie przeszkadza, a wrecz przeciwnie, sluzy i dziala jak nalezy :D
wiec zero dla mnie swiadomosci ze cos tam gdzies mam, jest to wystarczajaco gleboko zeby nie bylo o czym mowic :)

Odnośnik do komentarza

ja tez mialam spirale (5lat) pelen komfort zero skutkow ubocznych, @ normalna kazdego 10 przychodzila. wszystko zalezy od rodzaju spirali i organizmu nie kazdy przyjmuje to fakt... w tej chwili jestem bez... teraz jak zamkne warsztacik to poprosze lekarza o podwiazanie i tez bedzie po klopocie.

Trzy serca, jeden rytm
Kjære Gud, hvis du ikke kan gjøre meg tynn....
så vær så snill å gjør mine venner tykkere
:na:

Odnośnik do komentarza

Mam miedziaka od roku i jestem zadowolona

Okresy są całkiem obfite, ale trwają przepisowe 3-4 dni (co mi się nie zdarzało wcześniej, ale nie wiem czy to zasługa spirali czy po ciąży się uregulowało, bo spirale założyłam zaraz po ciąży) i nie są bardzo bolesne, pierwszy dzień trochę boli mnie brzuch, ale później nie mam żadnych dolegliwości, chociaż ginekolog ostrzegał, że może taki efekt wystąpić, bardzo bolesnych miesiączek.

JEstem bardzo zadowolona jak narazie :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...