Skocz do zawartości
Forum

Sport to zdrowie - zadbajmy o siebie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim, jako młoda mama serdecznie polecam wszelkie sporty jakie tylko można uprawiać z dzieckiem - na przykład bieganie z joggerem, lub jazda na rowerze - kiedyś używałam przyczepki rowerowej, teraz korzystam z weeride kangaroo - fotelika rowerowego - naprawdę dobrze skonstruowanego [reklama usunięta]. Jak w temacie sport to zdrowia, a najlepiej wyciągnąć również tatusia i spędzać czas całą rodzinką aktywnie ;)

Odnośnik do komentarza

A moja dieta poszła w łeb przez chorobę...ale trzeba znowu wrócić na dobre tory

co do karmienia i wagi to np po urodzeniu Mikołaja bardzo wolno waga mi spadała i właściwie zachodząc w ciążę z Gajką miałam jakiś 1 dodatkowy kg względem wagi wyjściowej (z Miśkiem przytyłam 18kg). Po Gajce waga spadała mi za to bardzo szybko (przytyłam 16kg) i 3 miesiące po porodzie ważyłam 3kg mniej niż przed pierwszą ciążą....a później postanowiłam zacząć biegać i apetyt tak mi wzrósł że przytyłam kilka ładnych kg ;) (karmię nadal)
Ogólnie zastanawiałam sie jeszcze nad jakimś zabiegiem na poprawienie sylwetki.
[reklama usunięta]

Odnośnik do komentarza

Każda z nas powinna sama zdecydować jak szybko wrócić do aktywności fizycznej. Wcale nie musicie wracać do dobrej formy w kilka dni jak celebrytki, które maja nad sobą sztab trenerów. Na pewno łatwiej wrócić do formy po porodzie naturalnym a nie po cesarce.
Polecam nie forsować się na początku ćwiczeniami siłowymi ale postawić raczej na ćwiczenia wytrzymałościowe. Można na przyklad kupić sobie kijki do nordic walking [reklama usunięta].

Ćwiczenie wspomaga praktycznie wszystkie grupy mięśni,pomaga odzyskać sprawność, poprawić kondycję.Jednocześnie nie jest zbyt forsujące.

Odnośnik do komentarza

Witajcie drogie Panie,
a ja Wam polecam poczytać na temat tlenoterapii w komorze hiperbarycznej. Możecie wierzyć lub nie ale to działa na naprawdę wiele rzeczy, które po prostu są wynikiem niedotlenienia organizmu. Jakby ktoś chciał poznać więcej szczegółów, a jeszcze lepiej był z Łodzi to zapraszam do kontaktu. Szczęśliwego Nowego Roku !!!!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny uważajcie na bańki chińskie do cellulitu, jeśli macie pękające naczynka. Wysyp nowych pajączków gwarantownay zaraz po pierwszym użyciu. Mówię z doświadczenia. Niestety ale u mnie te banki sie nie sprawdziły, obecnie mam problem z naczynkami oraz będe musiała pewnie wybrać się na usuwanie ich laserem. 

W dłuższej perspektywie zauważyłam dobre działanie balsamu Vialise:

https://www.trustedcosmetics.pl/krem-na-cellulit-skuteczny-kosmetyk/

W połączeniu z ćwiczeniami oraz peelingiem. Obecnie już cellulitu nie mam ale denerwują mnie naczynka. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...