Skocz do zawartości
Forum

Sport to zdrowie - zadbajmy o siebie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Aja nadal zdycham,ugotowałam zupe i zaraz musze iść na dwór z Mają,bo mi już buty przynosi.Nie mam sił.czuje sie jakbym była z waty :(

Justyś zdrówka dla Natalki biedna :( jakiś wiruś jest jak nic :( tyle dzieci choruje :(
Aniczka mi też Majcia nie daje dziś jakoś popisać :( cały czas siedzi przy mnie
Katjanko ciesze sie ze dochodzi Kamilek do siebie :)
Justyś mi sie podobał ostatni odcienk,ale faktycznie był śmieszny,troche ich poniosło zwałaszcza własnie z tą obława:Śmiech:

ide na spacer,pewnie na chwile bo dłuzej nie dam rady

Odnośnik do komentarza

Aniczka

Jutro idziemy do kontroli, mam andzieje ze juz M jest zdrowa

rozumiem, że z Milenką już lepiej? Tak?

dorotaiwiki
dziewczyny znacie jakis dobry program do obróbki zdjec ?

ja nie znam się na tym :(

Aniczka
wiadomość od Katjanki:cr
Prawdopodobnie dzis wrocimy do domu
kamil juz szaleje, pokazuje swoje fochy
co oznacza ze wraca juzx do zdrowia
ale ....
tesciowa jest tu z tym starszym dziadkiem
zaczeło go bolec serce i wogole kiepsko sie czuł od paru dni
ciekawe czy go zostawia na oddziale ehhhh
jak juZ sie cos wali to na całego

:D :D :D :D :D katjanko i kamilku czekamy na was :D :D

super, ze Kamilek wraca do zdrowia :D
Aniczka dzięki za wiadomość

cdn

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

Justyska witaj
Biedna Natalka :(
fluidki leca zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Madziulek fluidki leca, ciebie tez rozkłada :(
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Primosten no juz lepiej :)

Jejku jeszcze nie doszłam do tego jak moge robic kilka cytatow w jednym poscie abuuuuuu

A ja chciałam sobie posiedziec na Naszej Klasie i znalezc swoja klase
Zalogowałam sie ale teraz juz jest przeciazony serwer abuuuuu

http://www.szipszop.pl/tickers/23271.gif

Odnośnik do komentarza

My już po spacerku,Majcia pobiegała sporo,a ja słaba dalej,ledwo wózek pchałam,a jeszcze zakupy musiałam małe zrobić,wydaje mi sie ze mam tempke,bo gorąca jestem i lekko kreci mi sie w głowie :( ale nie moge znaleźć termometru :(

Aniczka ja też od paru dni siedze na naszej klasie,dużo osób z podstwówki znalazłam,fajnie tak pogadać po latach :) nawet meża wczoraj namówiłam by tam zajrzał :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuje dziewczynki za Fluidki :wink2:

Wróciliśmy od lekarza. Mówi, ze gardło niezłe, osłuchowo czysto. dziąsła koszmarne. Trójki na górze sie pchają i od tego marudzi ale gorączka za wysoka i podejrzewa zapalenie dróg moczowych. Mamy łapać mocz. JAK JA TO ZROBIĘ :Płacz::Płacz::Płacz: Nie wiem czy pamiętacie jak ostatnio łapałam kilka dni i nie udało się. Mam złe przeczucia co zrobie jak sie nie uda :Płacz::Płacz::Płacz:

Madziu A gdzie sie tak zaziębiłaś ? :cry:

Paula Kurcze faktycznie szkoda, ze zaniedbałaś ucho :Smutny:

Aniczka zaznaczasz tekst i naciskasz symbol takiej karteczki zaraz koło zdjecia gór na pasku który zaczyna sie od pogrubiania. To jest "quote" Tak myślę :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Paula najważniejsze ze sie tym zajęłaś będzie dobrze :)
Justyś nie wiem gdzie,kataru nie mam,gardło mnie nie boli,tylko słaba jestem bardzo,mam ponad 37 stopni i tyle,coś mnie chce złapac,ale nie dam sie :) A na jakiej zasadzie oni wywnioskowali ze to chodzi o zapalenie dróg moczowych ?:Kiepsko: Oby udało sie siuśki złapapać.

Dzięki kochane za fluidi :Całus:

nie mam sił dalej,pisać,bede zagladac

Odnośnik do komentarza

justyska, dzieki za powitanie:)

co do cytowania wielu postow wystarczy przy postach ktore nas interesuja kliknac na MULTI WYL ono sie wtedy wlaczy a potem klikasz na odpowiedz i wszystkie posty sie wyswietla. wystarczy dopisac komentarze :)

a ja od dwoch dni cwicze cwiczenia z Weidera ale nie tyle co pisza tylko na oko, oprocz tych nozyc bo ciagle mi cos przeskakuje... no i widze ze jednak cos sie cwiczy bo brzuch boli jak ch***** :) czyli skuteczne :) a malz sie smieje i mnie laskocze jak cwicze ;)

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie!

bylam dzis u laryngologa-szkoda slow...
nie dosc ze ta pani doktor to jakas dziwna troche
to stwierdzila ze nie wie co mi jest
ale jednym z jej podejrzen(tak samo jak w poniedzialek u lekarza ogolnego ) byla alergia...

narazie wrocilam z siatka lekow
jutro mam odebrac wyniki /rtg pluc i zrobic cukier-i z tym do lekarza pierwszego kontaktu
a gdzies za tydzien do larygologa-jak nie bedzie poprawy to skierowanie do poradni alegologiczej i powtorka wymazu-a otem ewentualne wyciecie migdalow??

to tak w tlegraficznym skrocie ;?

przepraszam ze nie odpisze ale jestem zrypada

aha na pasowaniu u Adika-super-bylam pod duzym wrazeniem-ale o tym jutro

http://www.suwaczek.pl/cache/036c6dbc46.png

Odnośnik do komentarza

Justyśka
Dziękuje dziewczynki za Fluidki :wink2:
Wróciliśmy od lekarza. Mówi, ze gardło niezłe, osłuchowo czysto. dziąsła koszmarne. Trójki na górze sie pchają i od tego marudzi ale gorączka za wysoka i podejrzewa zapalenie dróg moczowych. Mamy łapać mocz. JAK JA TO ZROBIĘ :Płacz::Płacz::Płacz: Nie wiem czy pamiętacie jak ostatnio łapałam kilka dni i nie udało się. Mam złe przeczucia co zrobie jak sie nie uda :Płacz::Płacz::Płacz:

zdrówka dla Natalki

monikouette

a ja od dwoch dni cwicze cwiczenia z Weidera ale nie tyle co pisza tylko na oko, oprocz tych nozyc bo ciagle mi cos przeskakuje... no i widze ze jednak cos sie cwiczy bo brzuch boli jak ch***** :) czyli skuteczne :) a malz sie smieje i mnie laskocze jak cwicze ;)

brawo - jestem z Ciebie dumna że ćwiczysz A6W :D Gratulacje

Wczoraj - oczywiście - ćwiczenia zaliczone - ćwiczyłam w trakcie meczu :D

Madziulek

czuje sie troszke lepiej,nażarłam sie czosnku z barszczem by to jakoś przełknać i jest poprawa :)

super :D

wiolonczela
Poczytała
Uciekam się uczyć jutro mam egzamin w Poznaniu, miał być za dwa tygodnia a dzisiaj zadzwonili że jednak jutro

powodzenia!!!!

monikouette

madziulek, no nie wiem jakie beda efekty bo nie robie dokladnie jak napisane tymi cyklami, ale bede zwiekszac ilosc wg wyczucia:)
takie moje 5W ;)

efekty będą - zobaczysz - nawet przy Twym 5W ;)

Ewa - kurcze! lepiej aby lekarze w końcu ustalili przyczynę :( 3maj się i czekamy na relacje z pasowania Adika

ale jestem przytkana :(

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...