Skocz do zawartości
Forum

Sport to zdrowie - zadbajmy o siebie :)


Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry

wczoraj do nocy gadalam na gg i smsowalam z przyjacielem

rano..zaspalam do pracy

pozniej wkurzylam sie bo dowiedzialam sie ze beata nagadala roznych pierdol na moj temat i sobie zazdwonilam do niej.odwalilam jej litanie ze w piety poszlo
zamknelam o 13(bo mial mnie zmienic szef ale pczywiscie tego nie zrobil) a ja musialam leciec do domu do Przema..na 17 mialam isc znowu.jak przyszlam moja mama mi oswiadczyla ze moge isc ale dopiero pozniej niz na 17 bo ona dzis pozniej wroci bo cos tam
no wkurzylam sie nieziemsko..gdyby powiedziala mi wczesniej napisalabym kartke ze czynne od no 19..
w drodze do domu wstapilam po szybkie jedzonko(niezdrowe i tuczace ale czasem wolno)..tak wiec wlasnie wcinam kebaba..
posprzatam tu troche bo mama tak pilnowala malego ze rozniosl mi pol pokoju

czy wy sie wkoncu zdecydowalyscie gdzie bedziemy pisac?????

Odnośnik do komentarza

ja tez cwicze no ale ja to nie od dawna miec mam troche zaparcia, co i tak mnie dziwi bo ja bardzo niekonsekwentna w sprawach sportu jestem zazwyczaj...
a tu od prawie 3tyg cwicze codziennie po 10min. efektow duzo nie widze ale tez nie oczekuje cudow, zawsze mialam troche za duzo sadelka, w ciazy prawie wcale mnie nie przybylo iw 2 miesiace po porodzie waze juz tyle co przed ciaza ale sadelko zostalo, diabli wiedza jak to sie stalo no ale tak jest....

a tak Was czytam i sie zastanawiam czy ten watek sie skonczy?? bo chyba macie w planach sie przeniesc na inne forum?

Odnośnik do komentarza

monikouette
ja tez cwicze no ale ja to nie od dawna miec mam troche zaparcia, co i tak mnie dziwi bo ja bardzo niekonsekwentna w sprawach sportu jestem zazwyczaj...
a tu od prawie 3tyg cwicze codziennie po 10min. efektow duzo nie widze ale tez nie oczekuje cudow, zawsze mialam troche za duzo sadelka, w ciazy prawie wcale mnie nie przybylo iw 2 miesiace po porodzie waze juz tyle co przed ciaza ale sadelko zostalo, diabli wiedza jak to sie stalo no ale tak jest....

a tak Was czytam i sie zastanawiam czy ten watek sie skonczy?? bo chyba macie w planach sie przeniesc na inne forum?

nie skonczy sie kochana,nie martw sie,a co do Twoich 10 min to zawsze jakis ruch :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...