Skocz do zawartości
Forum

Sport to zdrowie - zadbajmy o siebie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Fluidki dla chorych
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Ja zaraz strace cierpliwosc
Moje dziecko nie idzie spac
Raz chce siasc do krzesełka, potewm chce włozyc kalosze
potem znowu cos innego
i tak w koło

Moje szukanie pracy od kilku dni spełzło na niczym
- brak netu
- brak czasu

Do tego doszlo ze mam problemy ze spaniem , chociaz spiaca jestem na maxa ( po 5 min od polozenia sie , musze wstac bo juz mi sie odechcialo spania )

http://www.szipszop.pl/tickers/23271.gif

Odnośnik do komentarza

Aniczka Współczuje. Brak snu moze z całodziennych nerwów ?

Madziu To chyba ćwiczyłyśmy razem. DZIĘKUJĘ :)

A mi już lepiej popłakałam sobie stres i problemy uleciały. Dziewczynki przecież jesteśmy tu po to, żeby sie wspierać w walce ku pięknej figurze. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło przynajmniej nastąpiło ożywienie na wątku :Oczko:

Przykro mi tylko bardzo, ze pewnie już mnie nie lubicie co :Płacz::Płacz::Płacz:

Odnośnik do komentarza

zagladam co nastukalyscie, ja dzis poszlam obejrzec z bliska" te 6W bo kiedys to tylko tak rzucilam okiem.
no i sobie to zapisalam, ale tylko forme cwiczen, a do ilosci to pomysle innym razem bo dzis dzien do d*** (madziulek wie...) no ale na odreagowanie pocwiczylam tak na wejscie po 10razy te cwiczenia... plus te co do tej pory...
ale cos musze chyba pojsc do lekarza bo zauwazylam ze jak chce robic cw w stylu nozyc zwyklych czy tych z Weidera to jakby mi galka w biodrze przeskakiwala.... normalnie slysze jak cos przeskakuje, nie boli ale troche uwiera.... wiec ten rodzaj cwiczen odstawie na bok...

a teraz to juz uciekam bo juz od godziny odchodze...

mzycze dobrej nocy, aniczka, a moze m popros zeby Cie w glowe czyms walnal to wtdy zasniesz?? :)
lepszych humorkow na jutro Wam i sobie zycze i do sklikania ;)

Odnośnik do komentarza

Gosiaczek
Witajcie...

Madziu Przykro mi to czytac, ze sie wcielam... Bardzo przykro... :(
A to, ze malo pisze, to wlasnie dlatego, ze na N. jestem podczytywana...

Wiecej odpisalam Wam na tamtym forum.
Pozdrawiam i dobranoc...

Gosiu przepraszam,źle to odebrałaś,przepraszam jeśli Cię uraziłam,chodziło mi głownie o bałagan jaki sie zrobił z tego wszystkiego,emocje mi nie wytrzymały.Zresztą nie bede sie tłumaczyć,wiem ze Cię zraniłam,ale wiedz ze nieświadomie :(

Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Dzień Doberek tradycyjnie przy :kawka:

Paula zdrówka dla Kasiuni,oby szybko jej pszeszedł katarek :)

Ja jeszcze wczoraj z Gosią rozmawiałam,jest mi bardzo wstyd,bo po czasie spostrzegałam jak sie
wyraziłam o niej,sprawiłam jej przykrość,niewświadomie,przez emocje i chce przeprosić tez Was,Jesteście dla mnie bardzo wazne i tez mi wybaczcie
Gosia dziękuje za rozmowe i jeszcze raz przepraszam :Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

Primosten
Madziu witaj Kochana

Wiecie co mi wczoraj małzon powiedział? Jak codzień wykonywałam ćwczenia z mojej listy i doszłam do rozciągania nóg następnie wymachów na leżąco a mój małżon z totalnym zachwytem powiedział "O rany ale Ty jesteś rozciągnięta" Ale mi się miło zrobiło... no bo rzeczywiście trochę się rozciągnęłam hihi ;)

ale fajnieee,mój to tylko mówi ze mnie podziwia ze mi chce tak ćwiczyć codziennie
haha,zazdrfosci mi :jezyk:
Paula super!

Odnośnik do komentarza

Madziulek
Kochane rozmawiałam z moderatorką i jest taka możliwość,ale niestety za jakiś czas dopiero,ale jest szansa i sie ciesze :Psoty::Psoty::Psoty: takze cierpliwości,na razie forum jest nowe i jeszcze wiele rzeczy do zrobienia na nim :)

o! i to jest to co tygrysy lubią najbardziej :D Brawo Madziu :D Super pomysł:D

Justyśka

A mi już lepiej popłakałam sobie stres i problemy uleciały. Dziewczynki przecież jesteśmy tu po to, żeby sie wspierać w walce ku pięknej figurze. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło przynajmniej nastąpiło ożywienie na wątku :Oczko:

Przykro mi tylko bardzo, ze pewnie już mnie nie lubicie co :Płacz::Płacz::Płacz:

Ja tam Cię nadal lubię i lubię Was Wszystkie... :D

Aniczko - 3maj się Kochana i jeszcze raz zdrówka dla Milenki

monikouette
zagladam co nastukalyscie, ja dzis poszlam obejrzec z bliska" te 6W bo kiedys to tylko tak rzucilam okiem.
no i sobie to zapisalam, ale tylko forme cwiczen, a do ilosci to pomysle innym razem bo dzis dzien do d*** (madziulek wie...) no ale na odreagowanie pocwiczylam tak na wejscie po 10razy te cwiczenia... plus te co do tej pory...
ale cos musze chyba pojsc do lekarza bo zauwazylam ze jak chce robic cw w stylu nozyc zwyklych czy tych z Weidera to jakby mi galka w biodrze przeskakiwala.... normalnie slysze jak cos przeskakuje, nie boli ale troche uwiera.... wiec ten rodzaj cwiczen odstawie na bok...

gratuluki za ćwiczenia :D a jak przeczytałam o tym biodrze to aż mi ciarki przeszły brrrr

Madziulek
:(

byłam zobaczyc na to forum u Gosi,miło tam :) podbnie do noworodka :)

to może i ja tam zajrzę?

na razie wracam do roboty

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

hej M zasneła o 23,30
ja od razu myk do łozka i nie mogłazasnac, jak juz zasnełam to budzik rano oznajmił mojemu mezowi ze ma wstawac wiec ja znowu bite 2 godz nie spałam

Fluidki dla potrzebujacych
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Wiem ze ostatnio mało odpisuje
ale to M nie pozwala mi :(

http://www.szipszop.pl/tickers/23271.gif

Odnośnik do komentarza

anioleksko
dzien dobry
wpadlam sie tylko przywitac i wypic:kawka:

co nieco podczytalam-i przyznam szczerze ze nie wem co i jak
gdzie wy piszecie?

dostaje na gg jakies linki do forow roznych-o co chodzi?

trwa dyskusja czy się przenieś na zamknięte forum czy zostać tutaj...

Aniczka
hej M zasneła o 23,30
ja od razu myk do łozka i nie mogłazasnac, jak juz zasnełam to budzik rano oznajmił mojemu mezowi ze ma wstawac wiec ja znowu bite 2 godz nie spałam

Fluidki dla potrzebujacych
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Wiem ze ostatnio mało odpisuje
ale to M nie pozwala mi :(

dużo sił zyczę, zdrówka dla Milenki i abyś sobie smacznie pospała

dorotaiwiki

na spacerku byłam 10 minutek bo lekki mrozik mamy

suoer, że zdecydowałaś się na spacer :D

Ciekawe, czy T wyszła z Kasią.....?

http://b3.lilypie.com/lA4ip1/.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...