Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Natka22

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Mam pytanie dotyczące mebli dziecięcych, tych dla najmłodszych z najmłodszych:) A mianowicie chodzi mi bezpieczeństwo. Chcę aby łóżeczko, np. było wykonane solidnie i porządnie, żadnych niedociągnięć. Farba też ma być nieszkodliwa. Czy możecie mi coś poradzić???
Bardzo proszę o pomoc, czy znacie jakieś ciekawe firmy, które produkują
mebelki dziecięce???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natka jest wiele takich firm :)
wpisz w google atestowane meble dziecięce i napewno znajdziesz :)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Natka,
Ja mam mebelki z firmy sauthon i są naprawdę boskie. Wykonane bardzo solidnie, posiadają wszystkie potrzebne atesty, są bardzo bezpieczne i wytrzymałe. Jeżeli chodzi typowo o bezpieczeństwo to są naprawdę ok, szczebelki dobrze przytwierdzone w łóżeczku, w meblach żadnych ostrych kantów, jeśli chodzi farbę to nie wiem dokładnie jaka to jest ale wiem, że posiada atest.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kochana istnieje wiele firm,które produkują meble z atestami...najczęściej dla szkół, przedszkoli i żłobków....bo tam muszą być atesty (chodzi mi o prywatne placówki) nie wiem jak jest w państwowych

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Czy któraś z Pań słyszała o meblach Baggi mogłabym prosić o ewentualna opinię?
Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karola88

Witaj,
Ja posiadam mebelki z firmy Baggi jestem w posiadaniu kolekcji Konie. Mebelki bardzo piękne, oryginalne -dekory na żywo wyglądają porostu niesamowicie. Polecam serdecznie bo naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako, że bezpieczeństwo dzieci przede wszystkim, chciałbym coś polecić w tej kwestii. Zaopatrzyłem się niedawno w rolety okienne. Wybrałem firmę Gardinia, ponieważ standardowo każda roleta jest wyposażona w napinacz łańcuszka - prosty w montażu element porządkujący bieg łańcuszka, utrzymujący łańcuszek przy oknie nawet przy jego uchyleniu oraz umożliwiający wygodną obsługę rolety jedną reką! Przede wszystkim jednak, jest to element, który zwiększa bezpieczeństwo naszej pociechy, ponieważ łańcuszek rolety nie "dynda" i nie istnieje ryzyko, że nasz skarb się w niego zapląta. Polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marcin z Wystroj-Okien.pl

Tak, to obecnie standard, w każdej rolecie w której występuje łańcuszek są dodawana takie uchwyty. Ostatnio ze względu na sezon większych temperatur popularniejsze są różne rolety z gamy zaciemniających, w których również wraz z łańcuszkiem dodawanych jest ów uchwyt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...