Skocz do zawartości
Forum

Bezpieczeństwo ponad wszystko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:)

Mam pytanie dotyczące mebli dziecięcych, tych dla najmłodszych z najmłodszych:) A mianowicie chodzi mi bezpieczeństwo. Chcę aby łóżeczko, np. było wykonane solidnie i porządnie, żadnych niedociągnięć. Farba też ma być nieszkodliwa. Czy możecie mi coś poradzić???
Bardzo proszę o pomoc, czy znacie jakieś ciekawe firmy, które produkują
mebelki dziecięce???

Odnośnik do komentarza

Witaj Natka,
Ja mam mebelki z firmy sauthon i są naprawdę boskie. Wykonane bardzo solidnie, posiadają wszystkie potrzebne atesty, są bardzo bezpieczne i wytrzymałe. Jeżeli chodzi typowo o bezpieczeństwo to są naprawdę ok, szczebelki dobrze przytwierdzone w łóżeczku, w meblach żadnych ostrych kantów, jeśli chodzi farbę to nie wiem dokładnie jaka to jest ale wiem, że posiada atest.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jako, że bezpieczeństwo dzieci przede wszystkim, chciałbym coś polecić w tej kwestii. Zaopatrzyłem się niedawno w rolety okienne. Wybrałem firmę Gardinia, ponieważ standardowo każda roleta jest wyposażona w napinacz łańcuszka - prosty w montażu element porządkujący bieg łańcuszka, utrzymujący łańcuszek przy oknie nawet przy jego uchyleniu oraz umożliwiający wygodną obsługę rolety jedną reką! Przede wszystkim jednak, jest to element, który zwiększa bezpieczeństwo naszej pociechy, ponieważ łańcuszek rolety nie "dynda" i nie istnieje ryzyko, że nasz skarb się w niego zapląta. Polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...