Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
wyrodna mama

"Apel Twojego dziecka" J.Korczak

Rekomendowane odpowiedzi

Watek założony z ciekawości, kto i ile osób zna ten "Apel...". Ja przeczytałam go wczoraj, być może kiedyś w szkole czytałam, ale teraz wywarł na mnie duże wrażenie, zwłaszcza jego uniwersalność na przestrzeni lat. Co o tym sądzicie?
Poza tym mój rocznik to 81, mam rozbrykanego dwulatka, który obecnie przechodzi etap buntu i mamusiowania, zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość aniagrig

Witaj,
mój rocznik to tez 81 i również mam rozbrykaną dwulatkę,która własnie wywaliła wszystkie swoje ubranka z szuflady.Ach...
Nie znałam tego "Apelu..",do dzisiaj,dopóki nie zobaczyłam wątku założonego przez Ciebie.Przed chwilą go przeczytałam i na mnie też wywarł duże wrażenie.Jest to świetne,bardzo mądre i bardzo prawdziwe i aż trudno uwierzyć,że ma tyle lat(brzmi jak z najlepszych współczenych poradników)Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
Też jestem rocznik 81 :) Mogę Was pocieszyc,że dopiero sie zaczeło... Kryzys dwulatka, trzylatka, czterolatka,pieciotak i tak dalej. Moj córcia ma w tej chwili prawie 6 lat i nie ma dnia,żebyśmy nie byli wystawiani na próbę...
Nikt nie powiedział,że bycie rodzicami jest łatwe, ale musimy dac rade:)
Pozdrawiam i życzę duzo siły i miłości:)

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9sg1808hsoecx.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71x1bcc8r73.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rzeczywiście bardzo mądre słowa, ważne, my mamy bunt trzylatka, ale tu jakoś idzie się dogadać i mam jeszcze jedno dziecko w wieku 13 miesięcy i tu codziennie jest walka o to, co można i czego nie można...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...